id: 42sx47

Psia rodzinka potrzebuje pomocy!

Psia rodzinka potrzebuje pomocy!

Nasi użytkownicy założyli 915 199 zrzutek i zebrali 880 390 675 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niedawno dostałyśmy informację o psiej rodzince, która jest bezdomna. Sunia, 6 szczeniaków i dodatkowo dorosły piesek. Cała ekipa już dłuższy czas jest bezdomna i potrzebowała pomocy. Szukałyśmy dla nich pilnie domu tymczasowego, ale niestety się nie udało. Sytuacja robiła się coraz trudniejsza, a dodatkowo osoba, która je dokarmiała musiała wyjechać. Musiałyśmy więc pilnie wygospodarować miejsce i maluchy trafiły do nas. Jest to 5 szczeniaków (jeden w międzyczasie trafił do nowego domu), dwie suczki i trzy pieski. Mimo, że żyły na dworze są na szczęście przyzwyczajone do ludzi i bardzo oswojone. Same nastawiają się do głaskania, oczywiście uwielbiają się też bawić. Zostały odrobaczone i odpchlone, na dniach czeka je pierwsze szczepienie i czipowanie. Mamy nadzieję, że szybko znajdą dobre domy.

Niestety sytuacja jest trochę trudniejsza jeśli chodzi o dorosłe psy. Nie są one dzikie, na pewno kiedyś żyły blisko człowieka, ale w tej chwili są mocno przestraszone. Sunia podchodzi blisko, cieszy się i merda ogonem, ale jakikolwiek gwałtowniejszy ruch powoduje jej ucieczkę. Piesek niestety nawet do nas nie podchodzi. Były próby złapania ich na klatkę, ale niestety się nie powiodły. Oczywiście próbujemy dalej, codziennie do nich jeździmy, przyzwyczajamy je do siebie i karmimy. Mamy nadzieję, że ich złapanie nie będzie trwało długo. To niewielkie, bardzo słodkie zwierzaki i na pewno znajdą dobre domy, musimy je jednak najpierw przekonać, że nie muszą tak bardzo bać się ludzi.

Pieniądze z tej zrzutki zostaną przeznaczone na profilaktykę dla szczeniąt i docelowo dorosłych psów. Wszystkie zwierzęta wydajemy odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Mają czipy, a jeśli są w odpowiednim wieku przechodzą również zabieg sterylizacji/kastracji.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!