id: 43hrf4

Rehabilitacja Madzi Mielczarek (Wszołczyk-Lipka)

Rehabilitacja Madzi Mielczarek (Wszołczyk-Lipka)

Nasi użytkownicy założyli 1 176 106 zrzutek i zebrali 1 227 899 464 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KOCHANI !!!


Witam Was wszystkich serdecznie !


Właśnie wróciłam z 3-miesięcznego turnusu rehabilitacyjnego w Centrum Origin w Otwocku. Przez ten okres ciężko pracowałam z fizjoterapeutami, logopedą oraz neuropsychologiem. Mój powrót do zdrowia wspomagany był przez specjalistyczne maszyny m.in: szyna CPM, C-EYE( Cyber Oko), SIS-Super Indukcyjna Stymulacja, Lymphastim- masaż limfatyczny, lampa Sollux, rotor na nogi i ręce, stół do pionizacji. Oczywiście poza tym ćwiczenia fizyczne całego ciała w których dawałam z siebie wszystko. Nastąpił progres w moim stanie zdrowia, delikatnie ruszam lewa stopą, napinam prawą stronę szyi i głowy, ruszam uszami, czuje napięcia w barku i łopatce, wyczuwalne są delikatne ruchy głową na boki, mam uczucie że mogę ruszyć i zgiąć kciuki, mimika twarzy też się poprawiła, oddycha mi się lepiej choć mam cały czas respirator, posługuje się coraz lepiej laptopem za pomocą stopy i ogólnie całe moje ciało zostało wzmocnione.


Obecnie przebywam w domu aby spędzić ten świąteczny czas z rodziną.


Jak zapewne wiecie koszty takiej rehabilitacji są ogromne (od 23 do 27 tys. za miesiąc) a w połowie stycznia chcę wrócić do ośrodka, dlatego chciałabym Was z całego serca kolejny raz poprosić o wsparcie bo bez Was na pewno się nie uda. Już pokazaliście jacy jesteście Wielcy i Serdeczni !


Daję od siebie jak najwięcej, nie poddaje się, walczę i ćwiczę dopóki nie wstanę na nogi i Wam osobiście podziękuje za pomoc !


P.S. Robię to wszystko głównie dla mojego synka Ignasia !


Bez Waszej pomocy to się nie uda !

Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich !

DZIĘKUJE, MADZIA !Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 369

preloader

Komentarze 41

 
2500 znaków