id: 4475sz

Dla Adama na rehabilitację i leczenie po udarze

Dla Adama na rehabilitację i leczenie po udarze

Nasi użytkownicy założyli 1 152 319 zrzutek i zebrali 1 197 640 366 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie mojego ukochanego męża Adama. Nigdy nie myślałam, że będę musiała zakładać taką zbiórkę ale dobro mojej rodziny jest najważniejsze.

Adam ma 32 lata. Jest wspaniałym mężem i ojcem, a w domu czeka na niego 3-letni syn Maks.


30 listopada 2023 roku dowiedzieliśmy się o tętniaku olbrzymim lewej tętnicy środkowej mózgu. Po wykonaniu TK oraz Angio-CT okazało się, że tętniak osiągnął wymiary: 60×32×43mm i nie ma możliwości wykonania embolizacji. Konsultowaliśmy się z najlepszymi lekarzami w kraju i za granicą. Jedyne wyjście to operacja na otwartej czaszce, utworzenie bajpasów i zaklipsowanie tętniaka. Wiedzieliśmy o wysokim ryzyku operacji, ale bez niej mąż zmarłby przy pęknięciu. Nie byłoby dla niego żadnego ratunku.

Operacja odbyła się 5.03.2024r w Warszawie w klinice Neurochirurgii.

Niestety nie wszystko poszło tak jak myśleliśmy. Operacja była bardzo skomplikowana i długa, a Adam dostał udaru niedokrwiennego mózgu. Po operacji został przeniesiony na oddział intensywnej terapii, gdzie konieczne było podłączenie do respiratora oraz włączenie leków przeciwpadaczkowych i sedacyjnych.

Mąż ma obecnie niedowład prawej strony.

Na chwilę obecną potrzebuje szybkiej i intensywnej rehabilitacji neurologicznej, która jest jedynym sposobem na powrót do zdrowia.

Adam będzie wymagał wielomiesięcznej rehabilitacji i leczenia.Adam pochodzi z rodziny z tradycjami strażackimi i sam od 10 lat jest strażakiem w JRG 2 przy Komendzie Miejskiej PSP w Częstochowie. Przez te lata aktywnie uczestniczył w służbie i udzielał pomocy w Częstochowie i okolicy. Od lat razem uczestniczyliśmy w zbiórkach i akcjach charytatywnych w rejonie.

Mąż nigdy nie odmawiał nikomu pomocy, a teraz sam jej potrzebuje. Właśnie z tego powodu proszę o wsparcie zbiórki na jego leczenie.Żona PaulinaTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1767

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków
 • WD
  Wojciech Dudek

  Spłacam dług, mnie też pomogli obcy ludzie kiedy tego potrzebowałem. Trzymam kciuki aby wszystko się udało. Nie znam Cię osobiście tylko Twojego brata, więc musisz być fajnym gościem.
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  500 zł
 • PM
  Łukasz Margas

  OSP Załęże

  150 zł
 • AP
  Asia i Łukasz

  Mocno trzymamy kciuki za Adama, wracaj nam szybko do zdrowia !

  400 zł
 • A
  anonim

  Braci się nie traci, trzymaj sie i wracaj do zdrowia! ;)

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

  50 zł