Żeby Oluś biegał tak szybko, jak kiedyś jego mama. ID: 44bxst

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

33 954 zł z 50 000 zł

67%

33 954 zł

z 50 000 zł

10 dni

do końca

298

wspierających
67%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Żołnierze, sportowcy, ludzie wielkiego serca! Olek prosi o pomoc, bez Waszej Pomocy nie zrobi pierwszych kroków! 


Weronika, mama Olka - rekordzistka Polski w biegu sztafetowym 4x100 m, wielokrotna medalistka MIstrzostw Polski, medalistka Mistrzostw Europy w sztafecie 4x100m. Kiedyś walczyła na bieżni o nowe rekordy, teraz toczy największa walkę o zdrowie i nóżki swojego synka.

l82127b255c1b0e1.jpeg

Chciałaby kiedyś nauczyć go biegać tak szybko jak ona. Weronika to nasza koleżanka z pracy, zawsze uśmiechnięta, sumienna, oaza spokoju. Po zakończeniu kariery na bieżni pozostała przy sporcie pracując w Wojskowym Zespole Sportowym we Wrocławiu będąc żołnierzem Wojska Polskiego.

Zawsze można było na nią liczyć. Teraz my chcemy pomoc jej w tej trudnej sytuacji. 

Początek roku 2019 okazał się bardzo szczęśliwy dla Weroniki i jej męża, w lutym dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jednak szybko ta ogromna radość i szczęście zamieniły się strach i niepewność co będzie dalej. Ze względu na bardzo mała ilość wód płodowych Oluś miał mniejsze szanse na prawidłowy rozwój. Można nazwać go małym Cudem, był bardzo dzielny w brzuszku.

ycbb16493eec8612.jpeg

Niestety zaraz po urodzeniu okazało się, ze nie wszystko jest w pełni sprawne. Już na swoim początku okazało się, ze jego stópki są zniekształcone a stawy biodrowe zwichnięte. Od pierwszych dni jego otoczeniem były i są gabinety lekarskie oraz gabinety fizjoterapeutów. Niekiedy zabiegi te są bolesne, jednak cała trójka zaciska zęby i walczą o to, by Oluś stanął na własne nogi. Aktualnie Olek ma całe nóżki w gipsie, by naprawić stópki.

j58b18f172a32885.jpeg

Ta sytuacja trwać będzie około 4 miesięcy, potem operacja na bioderka, gips przez następne miesiące....a potem lata rehabilitacji. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i każdy ich wspiera. Jednak dobre słowo nie wystarczy, potrzebne są pieniążki. Leczenie aktualnie podjęli się lekarze z Krakowa. Konsultacje, dojazdy, rehabilitacja, możliwe konsultacje i leczenie w Niemczech, gdzie już w trójkę musieli się udać- to wszystko kosztuje..... 


r988cc34dee08dd0.jpeg

Dlatego prosimy o wpłaty , pomóżmy Olkowi stanąć na własne nogi! Przywróćmy Weronice uśmiech na twarzy, tak samo jak kiedyś ona sprawiała, że przed telewizorem mogliśmy siedzieć i cieszyć się z osiągnięć jakie zdobywała z orzełkiem na piersi. 


Koleżanki i koledzy z pracy

Wpłacający298

SE
Sofia Ennaoui
3 500 zł
SB
Sylwia Bogacka
1 000 zł
P
Piotr Kielbasinski
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
WD
Wojciech Dwojak
500 zł
Tomasz Żłobiński
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
P
Pielęgniarstwo PUM Szczecin
500 zł
EZ
Ewa Zarębska
500 zł
WD
Waldemar Denkewicz
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
 • Katarzyna Konefał

  Cały zespół Centrum Neurorehabilitacji Bella z Wrocławia życzy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Maria Grzebalska

  Drogi Olku, Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Wspaniałym Rodzicom wiele wytrwałości i sił. Powodzenia pod okiem najlepszych specjalistów Królewskiego Miasta Krakowa! Abyśmy w przyszłości nie spotykali Ciebie podczas naszej pracy na oddziale, a żebyś cieszył wszystkich swoim uśmiechem i blaskiem oczu! Wierzymy w sukces oraz trzymamy bardzo mocno kciuki. Twoi przyjaciele ze Szczecina, PUM

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech Bóg Wam Błogosławi!

  100 zł
 • Aleksandra Jóźwik

  Jeśli masz ochotę lub możesz nas wspomóc to serdecznie zapraszam zbieram na oczyszczacz powietrza dla dziecka zrzutka.pl /p64ncm. Dla nas liczy się każda złotówka. Z serca dziękuję

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 309 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?