id: 44bxst

Żeby Oluś biegał tak szybko, jak kiedyś jego mama.

Żeby Oluś biegał tak szybko, jak kiedyś jego mama.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 443 zrzutki i zebrali 1 195 244 784 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Żołnierze, sportowcy, ludzie wielkiego serca! Olek prosi o pomoc, bez Waszej Pomocy nie zrobi pierwszych kroków! 


Weronika, mama Olka - rekordzistka Polski w biegu sztafetowym 4x100 m, wielokrotna medalistka MIstrzostw Polski, medalistka Mistrzostw Europy w sztafecie 4x100m. Kiedyś walczyła na bieżni o nowe rekordy, teraz toczy największa walkę o zdrowie i nóżki swojego synka.

l82127b255c1b0e1.jpeg

Chciałaby kiedyś nauczyć go biegać tak szybko jak ona. Weronika to nasza koleżanka z pracy, zawsze uśmiechnięta, sumienna, oaza spokoju. Po zakończeniu kariery na bieżni pozostała przy sporcie pracując w Wojskowym Zespole Sportowym we Wrocławiu będąc żołnierzem Wojska Polskiego.

Zawsze można było na nią liczyć. Teraz my chcemy pomoc jej w tej trudnej sytuacji. 

Początek roku 2019 okazał się bardzo szczęśliwy dla Weroniki i jej męża, w lutym dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jednak szybko ta ogromna radość i szczęście zamieniły się strach i niepewność co będzie dalej. Ze względu na bardzo mała ilość wód płodowych Oluś miał mniejsze szanse na prawidłowy rozwój. Można nazwać go małym Cudem, był bardzo dzielny w brzuszku.

ycbb16493eec8612.jpeg

Niestety zaraz po urodzeniu okazało się, ze nie wszystko jest w pełni sprawne. Już na swoim początku okazało się, ze jego stópki są zniekształcone a stawy biodrowe zwichnięte. Od pierwszych dni jego otoczeniem były i są gabinety lekarskie oraz gabinety fizjoterapeutów. Niekiedy zabiegi te są bolesne, jednak cała trójka zaciska zęby i walczą o to, by Oluś stanął na własne nogi. Aktualnie Olek ma całe nóżki w gipsie, by naprawić stópki.

j58b18f172a32885.jpeg

Ta sytuacja trwać będzie około 4 miesięcy, potem operacja na bioderka, gips przez następne miesiące....a potem lata rehabilitacji. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i każdy ich wspiera. Jednak dobre słowo nie wystarczy, potrzebne są pieniążki. Leczenie aktualnie podjęli się lekarze z Krakowa. Konsultacje, dojazdy, rehabilitacja, możliwe konsultacje i leczenie w Niemczech, gdzie już w trójkę musieli się udać- to wszystko kosztuje..... 


r988cc34dee08dd0.jpeg

Dlatego prosimy o wpłaty , pomóżmy Olkowi stanąć na własne nogi! Przywróćmy Weronice uśmiech na twarzy, tak samo jak kiedyś ona sprawiała, że przed telewizorem mogliśmy siedzieć i cieszyć się z osiągnięć jakie zdobywała z orzełkiem na piersi. 


Koleżanki i koledzy z pracy

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 405

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • RL
  Robert Lang

  Sofia Ennaoui has inspired me for years because she never gives up in a race, and this mom won’t give up either! I support all of you from afar!

  1 000 zł
 • Katarzyna Konefał

  Cały zespół Centrum Neurorehabilitacji Bella z Wrocławia życzy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Maria Grzebalska

  Drogi Olku, Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Wspaniałym Rodzicom wiele wytrwałości i sił. Powodzenia pod okiem najlepszych specjalistów Królewskiego Miasta Krakowa! Abyśmy w przyszłości nie spotykali Ciebie podczas naszej pracy na oddziale, a żebyś cieszył wszystkich swoim uśmiechem i blaskiem oczu! Wierzymy w sukces oraz trzymamy bardzo mocno kciuki. Twoi przyjaciele ze Szczecina, PUM

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech Bóg Wam Błogosławi!

  100 zł