id: 44sctk

Walka z nowotworem kotki Mariyi

Walka z nowotworem kotki Mariyi

Nasi użytkownicy założyli 1 179 860 zrzutek i zebrali 1 233 884 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza kotka Mariya jest członkiem naszej rodziny, ona jest naszym dzieckiem,ona jest naszym słońcem i jest z nami praktycznie od urodzenia. Uwielbia się bawić i zawsze jest z nami- wszystkie lata I wszystkie momenty naszego wspólnego życia. Zmieniła z nami wiele miast, a nawet krajów. Mariya już w poważnym wieku i niestety, zachorowała. Nie możemy patrzeć jak ona teraz cierpi. Na jej gruczole sutkowym odkryliśmy guz, który początkowo był przez jakiś czas mały i lekarz kazał go monitorować, ale ostatnio guz znacznie się rozrósł.

Kotka bardzo cierpi z powody dyskomfortu, a z każdym dniem jej stan może się pogorszyć. Nie wiadomo, czy są przerzuty, ale kotka je, i to jest dobre.

Byliśmy w weterynaryjney klinice i nam wystarczyło pieniędzy tylko na to żeby zrobić badania krwi. Niestety, takie nowotwory są najczęściej złośliwe. Lekarz powiedział, że jest jeszcze szansa na uratowanie jej poprzez pilną operację. Ale, w tym momencie nie mamy pieniędzy nawet na wizyty i dalsze badania, USG, RTG.

Сhcemy, żeby nasza kotka znów była wesoła i szczęśliwa jak i wcześniej, ale jak jej powiedzieć, że nie mamy pieniędzy, żeby jej pomóc i jak spojrzeć w te oczy? Ciężar finansowy związany z wydatkami medycznymi związanymi z leczeniem raka jest ogromny i nie jesteśmy w stanie udźwignąć go samodzielnie.

Mieszkamy na wsi w Woj.Lubelskim, obecnie nie ma żadnej pracy, żadnych zarobków. Trudno tutaj z tym. Jesteśmy załamani.

Uprzejmie prosimy Państwa o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację i leczenie dla naszego ukochanego pupila.

Kiedyś uratowaliśmy też wiele bezdomnych kotów od śmierci, leczyliśmy i karmiliśmy ich za swoje peinendzy, kiedy byla u nas taka możliwość. Niestety, teraz zmuszony prosić u ludzey i czekać na każdą złotówkę, modlić się aby Bóg dał nam ludzi, którzy pomogą naszej kotke. Będziemy się modlić o zdrowie wszystkich, którzy nam pomogą. Błagamy o pomoc I Państwa dobroć powróci do was wiele razy więcej.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!