id: 456w2p

Współdzielnia - wsparcie działalności statutowej

Współdzielnia - wsparcie działalności statutowej

Opis zrzutki

Jesteśmy fundacją, która zachęca ludzi do dzielenia się: książkami, ubraniami, zabawkami, jedzeniem, środkami higienicznymi. Dzięki nam przedmioty, które komuś nie są już potrzebne, nie trafiają do śmietnika, lecz znajdują nowego właściciela i otrzymują drugie życie.


Mamy swoją siedzibę w Pile, na targowisku przy ulicy Rynkowej. Tutaj można przynosić wszystko, co nam zalega w domu, a jeszcze komuś może się przydać. Na targowisku dostępny jest też prowadzony przez nas "wieszak ciepła", na którym można zostawiać ubrania lub wziąć to, co potrzebujemy lub nam się zwyczajnie podoba.


Dzięki nam w Pile dostępne są dwie lodówki społeczne, do których można przynosić jedzenie dla innych. Lodówki dostępne są przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w każdej chwili każdy może z nich skorzystać.


Niedawno na siedzibie Współdzielni pojawił się "Punkt Pomocy Okresowej", w którym dostępne są środki higieny osobistej dla pań: podpaski, tampony czy wkładki higieniczne.


Chcemy rozwijać naszą działalność, jednak ograniczają nas finanse. Pieniądze potrzebne są na opłacenie rachunków ( czynsz, bieżące opłaty i rachunki), na zakup środków do dezynfekcji ( lokalu, lodówek, szafy) oraz zapasów do "Punktu Pomocy Okresowej" i po prostu realizowanie dalej naszych działań pomocowych. Wierzymy, że są tutaj osoby, które pozwolą rozwinąć nam skrzydła.


Za każde wsparcie z całego serca dziękujemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

P
Paulina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Adam Feldmann
100 zł
DL
Daria L
100 zł
 
Adam Feldmanb
75 zł
SS
Szymon Snow
72 zł
BP
Bartłomiej Predel
60 zł
B
Bożena
50 zł
MA
Monika Aninowska
40 zł
GM
Grzegorz Marciniak
40 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 602 zrzutki

i zebrali

449 409 486 zł

A ty na co dziś zbierasz?