Orkiestra Taneczna Bonanza wreszcie nagrywa płytę!
Orkiestra Taneczna Bonanza wreszcie nagrywa płytę!
Opis zrzutki
Nastała ta wiekopomna chwila, kiedy Orkiestra Taneczna Bonanza rusza swoje cztery litery, żeby nagrać pierwszą płytę! Zajęło nam to zaledwie 8 lat.
To jest ten czas, kiedy prosimy wszystkich dobrych ludzi o wsparcie. Jak to na zrzutkę przystało, możecie ją potraktować jako sposób na zdobycie płyty!
Czym jest Orkiestra Taneczna Bonanza?
Orkiestra Taneczna Bonanza to doświadczony warszawski zespół, specjalizujący się w graniu do tańca. Od powstania w 2017 roku mamy już na koncie dziesiątki potańcówek oraz koncertów. Gramy repertuar miejski, podmiejski i wiejski, więc wśród wykonywanych przez nas utworów znajdziecie zarówno znane z XX-lecia międzywojennego fokstroty, tanga, walce oraz tradycyjne polki jak i oberki.
Skład:
Zuza Zimończyk — trąbka, śpiew
Kuba Zimończyk — harmonia 3-rzędowa
Marcin Chrzanowski — puzon
Jędrzej Weber — tuba
Wojciech Lubertowicz — zestaw perkusyjny (dżaz)
Oferty/licytacje 4
Organizatora:
Płyta CD z autografami
60 zł
Kupione 24
Płyta CD z autografami oraz zaproszenie na koncert
90 zł
Kupione 5
Nagrania w wersji cyfrowej
40 zł
Kupione 3
Koncert na terenie Polski
13000 zł
Dostępne 3 szt.
Już się nie mogę doczekać tej płyty :-)
Powodzonka!