Na wsparcie grupy Dzieci Osieroconych
Na wsparcie grupy Dzieci Osieroconych
Aktualności6
-
Na naszą zrzutkę wpadło kolejne 300 złotych, które dziś przelałem.
Poniżej przedstawiam dowód przelewu.
Dziękuję Wam.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Droga Ekipo Kramera!
Od kilku lat zapraszam Was, w Wielkim Poście, do wparcia miejsca, które stworzył ks. Jan Kaczkowski - Jego Hospicjum w Pucku. W tym roku będzie podobnie.
"Ulokuj swoją jałmużnę w bezpiecznym miejscu" - to hasło zrodziło mi się wiele miesięcy temu, kiedy jeździłem na rowerze i myślałem o najbliższych miesiącach. Pamiętam, że jadąc lasem, zatrzymałem się i zapisałem to hasło w notatniku. I teraz Was zapraszam do jego realizacji.
Około półtora roku temu jednym z celów naszej zrzutki było wsparcie Grupy Dzieci Osieroconych, która działa przy Puckim Hospicjum. Zebraliśmy wtedy ponad 107 000 złotych. Co dało możliwość pracy z dziećmi bez martwienia się o zaplecze finansowe. Pod opieką Hospy jest średnio 25-30 Dzieciaków, które straciły, w wyniku choroby Rodziców. To nie tylko indywidualna terapia z fachowcami, ale i grupy wspólne, zajęcia integracyjne z dziećmi, jak również wyjazdy z noclegiem. Normalna praca i wyjazdy dla dzieciaków (za które nie płacą) to rocznie około 100000 złotych.
Zapraszam Was, byśmy postawili sobie cel 70000. To da zastrzyk na kolejny rok spokojnej pracy z dziećmi. Jeśli uda się nam więcej - będzie super.
To, co lokujecie swoją jałmużnę w bezpiecznym miejscu?
Niech dzieje się dobro ! Dla Dzieciaków pieknych Świąt. Dziękuję ❤️
Z wdzięcznością 🫶
Niech się dzieje dobro 💚
Bardzo kobicuje tej zbiórce i całej Ekipie księdza Kramera
BÓG JEST DOBRY :-)