id: 45eeug

Peruka dla Lenki ❤️

Peruka dla Lenki ❤️

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 854 zrzutki i zebrali 1 199 840 305 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry! Nie wiem od czego zacząć...

Liczę się z tym ,że udostępniając zrzutkę może posypać się fala hejtu i złośliwości, ale wierzę też że są ludzie ,którzy dzieła się dobrem i je mnożą..🥰❤️

Może zaczne od tego ,że gdy widzę moje dziecko ,które przez swoją chorobę ma coraz niższa samoocenę ,to jest mi strasznie przykro.

Lenka 10 lat skończy 3.grudnia, od 2 lat choruje na łysienie plackowate . Niestety choroba postępuje i z dnia na dzień nasze dziecko traci coraz więcej wlosow.

Stosujemy różne wcierki ze sterydami, jest po cyklu terapii ciekłym azotem . . Niestety nic nie pomaga . Używamy przeróżnych dermokosmetyków i suplementów.

Dostaliśmy zlecenie od dermatologa na zakup peruki, by Lenka mogła poczuć się w szkole , wśród rówieśników lepiej , żeby nie wstydziła się i nie musiała nosić chusteczki na głowie każdego dnia.

Jadąc do sklepu z perukami widziałam szczęście na twarzy mojej małej dziewczynki, jednak nie spodziewaliśmy się z mężem, że peruka to tak ogromny koszt. Syntetyczne peruki to koszt od około 2 tysięcy , jednak starczaja na bardzo krótko, szybko się niszczą. Koszt peruki z włosa naturalnego znacznie przewyższa te kwotę i sięga nawet do 15000 tysięcy. Dofinansowanie to kwota 250 zł:( nie stać nas na dopłatę tak wielkiej sumy.

Niczego tak nie pragnę jak szczęścia moich dzieci .

Proszę bardzo o pomoc i wpłaty. Może uda się z Państwa pomocą spełnić marzenie naszej małej dziewczynki.

Pozdrawiam , mama Lenki .

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków