Na Produkcję Trzeciego Albumu Ras Luty "Lepsze Dni". Zakończona 31.08.2019r ID: 45wuag

Na Produkcję Trzeciego Albumu Ras Luty "Lepsze Dni".

Zebrano 34 376 zł
z kwoty 40 000 zł

85 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 889
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zapraszam do wsparcia prac nad produkcją kolejnego solowego albumu Ras Luty pt. "Lepsze Dni". Walczmy o polską muzykę reggae!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Nazywam się Ras Luta, jestem niezależnym artystą od niemal piętnastu lat tworzącym muzykę w nurcie reggae/dancehall. Do tej pory nagrałem sześć albumów długogrających (w tym trzy z zespołem Eastwest Rockers), oraz koncepcyjny e-album "Jak Na Początku", który umieściłem w internecie do darmowego pobierania. Występowałem na największych scenach festiwalowych w Polsce (Coke Live, Open'Er, Orange Music, Pol'and'Rock, Ostróda Reggae i in.), prowadziłem działalnośc artystyczną w wielu krajach Unii Europejskiej i nie tylko, współpracowałem z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskich scen (m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ BART, Marika, Mrozu, Krzysztof Krawczyk, Maleo, Sydney Polak, Miodu i in.). Od początku mojej kariery scenicznej jestem adwokatem wartości humanistycznych w muzyce. Miłość, szacunek, mądrość, jedność, wiara w zwycięstwo dobra nad złem, to centralne elementy mojej twórczości. Od początku przygody z muzyką dokładam wszelkich starań, aby moja twórczość była nie tylko naczyniem dla bliskich mi idei, ale również stanowiła atrakcyjny produkt, zarówno w warstwie estetycznej, jak i artystycznej.

Niestety ostatnie lata pokazały, że klimat wydawniczy na tytuły związane z nurtem i wartościami, które reprezentuję, jest bardzo niesprzyjający. Po odrzuceniu mojej muzyki kolejno przez cztery wiodące na rynku wytwórnie płytowe, i po bezowocnym wykorzystaniu wszelkich znanych mi i dostępnych sposobów na otrzymanie finansowania prac nad płytą, postanowiłem zwrócić się do Was, fanów mojej muzyki i muzyki karaibskiej w ogóle, o pomoc we wspólnej walce o powstanie i ukazanie się na rynku materiału, nad którym obecnie kończę pracę.

Album, o wydanie którego będziemy się teraz, mam nadzieję, wspólnie starać, nosi roboczy tytuł "LEPSZE DNI". Materiał powstaje przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec, Leander'em "Pionear" Topp'em (Germaica Digital). Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman, Peter Fox (Seeed) i in. oraz za brzmienie mojej debiutanckiej płyty pt. "Jeśli Słyszysz" (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu, oraz niemiecką, cenioną na całym świecie etykę pracy. Obok Pionear'a wspomagają nas muzycy zespołu The Germaicans, z których część tworzyła znany wielu osobom zespół Far East, akompaniujący Gentleman'owi.

Album "LEPSZE DNI" ma zawierać około dwunastu utworów utrzymanych w stylu modern roots, z których większość stanowią zupełnie nowe, autorskie kompozycje stworzone przeze mnie do muzyki Pionear'a.

Dotychczas w internecie ukazały się dwa single promujące nowy materiał:

"Stop" - https://youtu.be/g2_OJC5gsPs

"Rozdarty" - https://youtu.be/q1Dx8IgK8Zw

Kwota o którą zwracam się do Was ma posłużyć mi do opłacenia licencji na wykorzystywane podkłady, studia, w którym nagrany zostanie materiał, muzyków, którzy już teraz pracują nad nagraniem muzyki do poszczególnych utworów, realizatora/inżyniera dźwięku, oraz miksu i masteringu materiału. Oczywiście każda złotówka, którą zdecydujecie się zainwestować w ten projekt ponad zapisaną w tytule zbiórki sumę, pozwoli mi na dofinansowanie pozostałych działań wydawniczych (oprawa graficzna, skład, tłoczenie), które obecnie zamierzam sfinansować z prywatnych, niestety mocno ograniczonych środków.

Aby wynagrodzić Wam Waszą chęć pomocy, przygotowaliśmy z Pionear'em prezenty dla wszystkich osób, które zdecydują się wesprzeć w nasz projekt. W zależności od stopnia zaangażowania otrzymacie ode mnie:

50 - 99PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla pt. "Mój Ogień", pochodzącego z nowej płyty "Lepsze Dni", oraz fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, przed premierą.

100 - 500PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na wybrany koncert z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie.

1000 - 2999PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na moje wszystkie koncerty z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania się ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie, umieszczenie imienia i nazwiska osoby wspierającej we wkładce nowej płyty.

3000 - 4000PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na moje wszystkie koncerty z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania się ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie, umieszczenie imienia i nazwiska osoby wspierającej (i/lub logo firmy) we wkładce i w przypadku firm, materiałach promocyjnych nowej płyty, prywatny koncert akustyczny w wybranym przez wspierajacego miejscu i wcześniej uzgodnionym czasie.

Proszę o pozostawianie adresu email w datkach. Dziękuję i jeszcze raz z całego serca zapraszam do wsparcia "Lepszych Dni". 1miłość!


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Prosze o pomoc
Id: kwtjm6

Jerzy Legacki

powodzenia:-) . proszę również o pomoc w uzbieraniu na aparat słuchowy , ID: pfukc6

M
50 zł

Matolaki

Pozdrawiam Luta! Za to wszystko co zrobiłeś dla tej muzyki to takie wsparcie jest dla mnie osobistym obowiązkiem! DZIĘKUJĘ!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Big up Luta

MN
100 zł

Michał Niesporek

Nie przestawaj tego robić! Big up!

P
50 zł

Posel

Pozdro luta

Maksymilian Morski

Spełnij Moje Hobby ID: 3j3yaa

proszę o pomoc
ID: bscafr

Trzymam kciuki żeby się udało zebrać całą kwotę! :) Mam prośbę, może ktoś ze chce wejść na moją zrzutkę. Udostępi ją bądź wspomoże, wybór należy do Państwa. Fifi to anioł, nie wyobrażam sobie bez niej życia na co dzień, dlatego w jej imieniu proszę o wsparcie w jej leczeniu, by jej stan się nie pog.. rozwińarszał i mogła żyć komfortowo i jak najdłużej. Każdy grosz jest na wagę złota, dziękuję. Id zrzutki: 2jbhhk

prosze o pomoc zbieram na prezent :emnymc

Hanna Winiarska

proszę o pomoc dla schroniska, każda wpłata się przyda: gazbex

Mateusz Jamróz

zapraszam na mój profil

Zbieram na studia zaoczne w Warszawie. Zapraszam do mnie do zrzutek każda złotówka się przyda!

GF
100 zł

Grzegorz Filek

Wychowałem się na tej muzyce :)

Zbieram na motocykl ID: kyfxt2

Zajrzyjcie do mnie i przeznacie 5 zł dla bezdomnych zwierząt które trafiły do schroniska. Które zostały porzucone w lesie przywiązanie do drzewa lub w innym miejscu wasza pomoc się przyda bo pieski same się nie nakarmią.

SG
50 zł

Sebastian Głaz

Pozdrowienia z Bieszczad :) trzymam kciuki i czekam na płyte
bless !

M
100 zł

Mariusz

Wsparcie dla Kaszubskiego reprezentanta REGGAE . Adam do końca życia i jedeń dzień dłużej krocz tą drogą. Twoja muza to lek na całe zło.

KB
50 zł

Kevin Budniak

Powodzenia w dalszym działaniu

MA
50 zł

Marek Adam Król

Adam słucham Cię od pierwszych płyt I już myslalem że nic nie nagrasz, ale trzeba wspierać polskie reggae (niestety na wymarciu), mam nadzieję że to nie będzie ostatnia płyta I dalej będziesz nagrywał mimo przeciwnosci losu bo robisz na prawdę zajebista robotę! Nawet jakbyś miał grać dla tych paru t.. rozwińyś osób to pamietaj ze masz wsparcie od swoich fanow co widac na tej zbiórce :) bless!

Mariusz Kopernatzki

peszczepić włosy aby kupie

BW
60 zł

Bartosz Wilk

Dziekuje za wszystko co do tej pory wydales! Czekamy na wiecej

50 zł

Szymon Śmigielski

Kacper Michalec

Trzymam kciuki! Proszę o najmniejszy pieniądz by spełnić moje marzenia. samb4p

AL
100 zł

Adam Latoszek

Bóg błogosławi, więc skład wspiera. Big up yourself! Jah guidance. Irie.

Krzysztof Wierciński

trzymam mocno kciuki i daje mój drobiazg!

KK
50 zł

Karol Kusiak

Bless :)

M
111 zł

Michał

Powodzenia, trzymam mocno kciuki! I mam nadzieje że już niedługo do zobaczenia na koncercie z nowym materiałem:)

KK
50 zł

Kameleon Kompanija

Pozdro Luta!

ES
50 zł

Emil Solek

[email protected] poproszę o autograf dla Solka.

P
50 zł

Paweł

Pwodzenia

Powodzenia!

Łukasz Stefański
Małgorzata Hałasa
Anna Kurek

Trzymam kciuki i proszę o pomoc i wsparcie liczy się każda złotówka z góry dziękuję wszystkim ID:xvprwx

Martyna Skrzypczak

Zbiórka dla mojego taty, będę wdzięczna za wpłaty i udostępnienie postu.

Trzymam kciuki i zapraszam również na moją zrzutke

Aleksandra Żarnowska

zapraszam również na moje zrzutke

SG

Szymon Grabowski

Gorąco kibicuję i czekam na koncerty.

Mam pytanie jeśli wcześniej wpłaciłem bez rejestrowania się na zrzutka.pl to teraz muszę oddzielnie podać adres email czy jest on do wglądu przy mojej wpłacie dla osoby prowadzącej zrzutkę? Na wszelki wypadek zostawiam go tutaj: [email protected]

Powodzenia!

WK
100 zł

Wojciech Krawczyński

Cześć Luta! To nie może być ostatnia plyta. Pozdro! [email protected]

I nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
Wszyscy za jednego, tak, jeden za wszystkich!!!!

AP
50 zł

Andrzej Pronin

,, Dokąd tak biegniesz" EWR od tego się zaczęło słuchanie myzyki Reggae i odmian tego gatunku.

MK
100 zł

Michał Kołodziejczyk

Leci druga stówka :) Bless
[email protected]

MG
60 zł

Maciej Głogusz

Niech ten ogień wiecznie płonie! Zapraszam na Instagrama Riv__rasta
#Eastwestfamily#Eastwest.fm
#Eastwestrockers#RiseUp

MB
50 zł

Michał Bocian

Prrrrrrrrrrrraaaaa!

Powodzenia :-)

AS

Arkadiusz Skwara

Bless Up !!!!

KW

Kamila Witkowska

Powodzenia!

PD
25 zł

Piotr Dychowski

Nie poddajemy się, Adamie - ja mówię Tobię walcz cały czas!

MD
50 zł

Monika Dawidowicz

Lepsze musi przyjść, wiesz to na pewno!
Szacunek Luta za wspaniałą robotę jaką robisz i za to, że się nie poddajesz!
Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na nową płytę ;)

E&
100 zł

Elżbieta & Grzegorz Waluś

Najlepszego Adam, powodzenia

DS
50 zł

Dawid Sadko

Powodzenia Luta! Jestem z Tobą całym sercem, Twój wierny fan! Jah Jah, Wielkie Błogosławieństwo, Rastafari! One Love Adam!

RS
50 zł

Radosław Stachula

PK
15 zł

Przemysław Kaczmarek

Szacunek i Miłość w każdym domu

JN
50 zł

Jan Nowotny

Za muzykę za którą w przeszłości nie zapłaciłem :)

AB
50 zł

Anna Bożewicz

Dobrą muzykę warto wspierać. Nie tylko z sentymentu :)

PK
100 zł

Przemyslaw Koterski

Pozdro luta niech gra twoja nuta!!!
Wszystkiego dobrego!!

MP
100 zł

Mateusz Pasternak

Trzymaj się Luta pokaż że ta muzyka zawsze będzie rozpalać ogień w sercu ????

Jak powiedziałem tak też zrobiłem, trzymaj sie Adam, czekam na płyte Man!

M
50 zł

macholl

Dawaj Luta, czekam na płytę! bless!

Dawid Płotka

POWODZENIA, czekam z niecierpliwością na płytę!!! :-)

KR
25 zł

Karol Rosołek

Dzięki za to co robisz, dajesz pozytywną energię ludziom którzy jej potrzebują i chcą z niej czerpać.Kocham twoją twórczość za to na czym samemu mi zależy- na autentyczności i emocjach oraz wartościowym przekazie ponieważ sam też tworzę.Jeszcze raz dziękuję za wszystko i miło mi że mogę się skromnie.. rozwiń zaangażować w takie przedsięwzięcie

TS
50 zł

Tomasz Stawarz

Luta bądź spokojny i pamiętaj, że masz bliskich co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
Wszyscy za jednego, tak, jeden za wszystkich.
Jedna Miłość!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Czekamy Luta!! ????????

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia Luta!????????

50 zł

Jakub Łoboda

Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać :)

JP
100 zł

Jakub Piechocki

Powodzenia Luta

FN
50 zł

Filip Niedzielski

Czas aby dobre reggae grało w naszych głośnikach! Pozdrawiam i powodzenia Luta

Poszło ;) One Love!

PD
50 zł

Piotr Dychowski

Działaj Adam, naród czeka ! :)

ŁH
15 zł

Łukasz Hickiewicz

Dla Luciaka zawsze pomocna wita !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki ;o)

Jacek Dąbrowski

Lepsze musi przyjść...
Powodzenia, trzymam kciuki.

RW
50 zł

Robert Winiarski

Powodzenia Luta

GM

Grzegorz Machnicki

Masz nasze wsparcie Luta!

Twoja muzyka pomaga mi zachować optymizm w walce z chorobą! Dzięki i trzymam kciuk!

Powodzenia!

MW
50 zł

Mikołaj Waśniewski

Do przodu Luta!

IB

Irma Bystrzycka

"Ja mówię Tobie walcz cały czas, a kiedy się
potykasz, wstań i próbuj jeszcze raz..."

EK

Ewelina Kaniecka

Wiem że to mało ale to wszystko na co mogę sobie pozwolić trzymam kciuki i udostępniam dalej bless

Trzymam kciuki!

PD
25 zł

Piotr Dychowski

Działaj Adamie!!! :)
1love!

KS
60 zł

Kacper Sajdak

Powodzenia! ;)

IO
50 zł

Iwona Oleś

Muzyka, którą kocham.
Artysta, którego z całego serca szanuję.
Trzymam kciuki ❤

TH
200 zł

Tomasz Hak

Jestem z Tobą!

100 zł

Cezary Łysoń

Powodzenia!

Piękni ludzie , piękny świat . Trzymamy kciuki!! Pozdrawiamy. Jah bless

WK
5 zł

Wredna Kacha

Grosz do grosza a będzie Kokosza ????????????

WM
1 000 zł

Wojciech Miś

Trzymaj Luta tak dalej!

KS
55 zł

Kamil Szulta

Witam,
Twoja muzyka pomogła mi zrozumieć siebie pomagała w ciężkich chwilach i nie mogę się doczekać kolejnego albumu.Mam nadzieję że ta nie duża kwota pomoże w realizacji tego albumu.Album z pewnością trafi na specjalne miejsce ,nie mogę się doczekać aż go uslysze.

Trzymam kciuki!

M
3 500 zł
Magda Sławek z rodzinką
WM
1 000 zł
Wojciech Miś
RO
1 000 zł
Robert Ostrowski
ZL
800 zł
Zbigniew Lewinski
AK
400 zł
Artur Kozłowski
AP
400 zł
Adrian Piech
AP
270 zł
Adrian Piech
Użytkownik niezarejestrowany
211,52 zł
Użytkownik niezarejestrowany
TD
200 zł
Tomasz Dubiel
TH
200 zł
Tomasz Hak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
ZL
200 zł
Zbigniew Lewinski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
S
200 zł
Sebastian Marzec
J
200 zł
Jakub K
MK
200 zł
Maciej Kiełtyka
AT
200 zł
Andrzej Tersa
AD
155 zł
Alan Dylewski
KK
150 zł
Karolina Kryczka
PC
150 zł
Patryk Cioch
PU
150 zł
Patryk Urbański
D
120 zł
Damian
MK
120 zł
Marek Kapusta
M
120 zł
m.kasperidus
M
111 zł
Michał
111 zł
Łukasz Bollin
Dane ukryte
110 zł
Dane ukryte
MC
101 zł
Mateusz Ciarczyński
AM
101 zł
Anna Malinowska
MP
100 zł
Mateusz Pawelec
DD
100 zł
Dawid Dolata
100 zł
Cezary Łysoń
BW
100 zł
Bartosz Wojdyła
P
100 zł
Pina
JW
100 zł
Justyna Wasil
MN
100 zł
Michał Niesporek
O
100 zł
Oskar
AS
100 zł
Artur Stachyra
PL
100 zł
Paweł Lewandowski
TD
100 zł
Tomasz Dubiel
KW
100 zł
Kasia Woźniak
RS
100 zł
Robert Szlęzak
KL
100 zł
Krystian Leśniak
KD
100 zł
Kacper Dubiel
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SD
100 zł
Sebastian dygas
MK
100 zł
Maciej Kosieniak
MM
100 zł
Marcin Miśkowiec
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KC
100 zł
Karol Capłap
100 zł
Marcin Zalewski
MI
100 zł
Michał i Asia
MG
100 zł
Marian Gawrylczyk
BR
100 zł
Bartosz Rzodkiewicz
ŁB
100 zł
Łukasz BAJA Bajkowski
WK
100 zł
Wojciech Krawczyński
CN
100 zł
Cezary Nosowski
M
100 zł
Maciej Brzezinski
AC
100 zł
Agata Chmielowska
WJ
100 zł
Wojciech Janik
MD
100 zł
Mariusz Drejws
A
100 zł
Aberdeen
ŁK
100 zł
Łukasz Kołaczkowski
GF
100 zł
Grzegorz Filek
E
100 zł
Elżbieta Waluś
MK
100 zł
Michał Kołodziejczyk
JM
100 zł
Jacek Modras
AR
100 zł
Agata Romanczukiewicz Filek
WW
100 zł
Weronika Wabia
ŁM
100 zł
Łukasz Myśliński
100 zł
Mariusz Włoś
Jacek Dąbrowski
100 zł
Jacek Dąbrowski
M
100 zł
Mariusz
KT
100 zł
Kuba Teodorowicz
MK
100 zł
Michał Kołodziejczyk
MK
100 zł
Maciej Kolbusz
SB
100 zł
Sebastian Benech
100 zł
Kacper Derwisz
JG
100 zł
Jacek Garbol
GF
100 zł
Grzegorz Frąk
Dawid Płotka
100 zł
Dawid Płotka
PT
100 zł
Piotr Truszkowski
A
100 zł
Arek Więzowski
AP
100 zł
Adrian Perlejewski
A
100 zł
Alicja
SW
100 zł
Sebastian Wawrety
AL
100 zł
Adam Latoszek
KK
100 zł
Kinga Karpierz
PM
100 zł
Paweł Mróz
DW
100 zł
DAWID WYCHOWALEK
PK
100 zł
Przemyslaw Koterski
N
100 zł
Norbert Piechocki
JP
100 zł
Jakub Piechocki
100 zł
Katarzyna Łoś
MP
100 zł
Mateusz Pasternak
ŁH
100 zł
Łukasz Hejzner
DC
100 zł
Damian Cyman
RW
100 zł
Robert Wach
MK
80 zł
Michał Król
JL
70 zł
Jakub Lewandowski
M
70 zł
Magdalena P
KS
68 zł
Krzysztof Szczukiewicz
BW
60 zł
Bartosz Wilk
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
KS
60 zł
Kacper Sajdak
JP
60 zł
Jakub Pomianek
MG
60 zł
Maciej Głogusz
60 zł
Piotr Bontruk
DM
60 zł
Dominik Matyjewicz
NS
60 zł
Norbert Smolarek
MS
60 zł
Marcelina Swaźba
K
60 zł
Karolina Wlaź
KG
60 zł
Krystyna Garstka
KS
60 zł
Karol Stachaczek
MM
55 zł
Mirosław Malski
DG
55 zł
Daniel Gieroń
MP
55 zł
Marcin Piwowarski
PS
55 zł
Piotr Starzyk
PP
55 zł
Piotr Pociurko
KS
55 zł
Kamil Szulta
AK
55 zł
Anita Kurzyńska
WP
51 zł
Wojciech Pochroń
MR
51 zł
Michał Romanowicz
KL
51 zł
Kamil Leśniak
IB
50 zł
Iwona Barylak
TM
50 zł
Tomasz Mikołajczyk
AR
50 zł
Andrzej Radzieja
R
50 zł
Rafał Grześkowiak
D
50 zł
Dawid
MJ
50 zł
Mateusz Jakubowski
DK
50 zł
Dawid Krzak
BO
50 zł
Beata Ostoja-Lniska
KT
50 zł
Krzysztof Tkacz
PW
50 zł
Patryk Więckowicz
MG
50 zł
Mateusz Gacek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PS
50 zł
Paweł Sajnog
KK
50 zł
Kameleon Kompanija
MW
50 zł
Mikołaj Waśniewski
P
50 zł
Piotr Gardyjan
EM
50 zł
Emilia Mojsak
50 zł
Jakub Łoboda
DB
50 zł
Damian Badowski
JB
50 zł
Jakub Bykowski
D
50 zł
Dominika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ŁH
50 zł
Łukasz Hausler
BK
50 zł
Bartłomiej Kawalec
J
50 zł
Janek
PG
50 zł
patryk goraj
AB
50 zł
Anna Bronowicka
MK
50 zł
Mateusz Kołakowski
ŁK
50 zł
Łukasz Korpusik
TZ
50 zł
Tomasz Zmarzły
50 zł
Marcin Zieniewicz
M
50 zł
macholl
AJ
50 zł
Artur Jaszczerski
ŻH
50 zł
Żaneta Hamernik
P
50 zł
Posel
50 zł
Wojciech Nowaczyk
C
50 zł
czaya
KH
50 zł
Konrad Hejmo
RM
50 zł
Roger Malkowski
J
50 zł
Jakub
DM
50 zł
Dominik Murzyn
JW
50 zł
Jaroslaw Wolczynski
JM
50 zł
Jacek Machałowski
MD
50 zł
Michał Dudzic
MZ
50 zł
Maciej Zawidow
JP
50 zł
Jakub Pakuła
MT
50 zł
Mateusz Tomaszewski
IO
50 zł
Iwona Oleś
G
50 zł
Gangsta Glock
MW
50 zł
Michał Walczak
BP
50 zł
Bartłomiej Pawelski
ES
50 zł
Emil Solek
M
50 zł
Mateusz
50 zł
Bartosz Dudek
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
BG
50 zł
Bartłomiej Grzegorczyk
DK
50 zł
Damian Krempl
M
50 zł
matek5200
BJ
50 zł
Bartosz Jakubczyk
SS
50 zł
Sebastian Skrocki
K
50 zł
krzysztof chudy
AK
50 zł
Andrzej Kulesza
50 zł
Adam Łobatiuk
MM
50 zł
Mateusz Makowiec
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DR
50 zł
Dominik Rabij
RW
50 zł
Robert Wach
ER
50 zł
Ernest Rudnicki
50 zł
Jakub Łentkowski
JO
50 zł
Jakub Osmański
MG
50 zł
Mateusz Guga
PP
50 zł
Paweł Poprawski
TK
50 zł
Tomasz Krawczyk
JP
50 zł
Jakub Pasich
AP
50 zł
Agnieszka Paradowska Suska
DN
50 zł
Dominik nogalski
MD
50 zł
Monika Dawidowicz
MK
50 zł
Małgorzata Kubińska
KK
50 zł
Karol Kusiak
N
50 zł
Norbert Skubisz
TS
50 zł
Tomasz Stawarz
BK
50 zł
Bartosz Katolicki
ŁP
50 zł
Łukasz Pietrzyk
K
50 zł
Kacper
50 zł
Michał Walczak
PG
50 zł
Paweł Grzesiak
FN
50 zł
Filip Niedzielski
SB
50 zł
Sebastian Baltrukas
TS
50 zł
Tomasz Staszewski
50 zł
Adrian Pająk
MC
50 zł
Marek Cysewski
MP
50 zł
Mieczysław Pronin
JW
50 zł
Jakub Wrzosek
WK
50 zł
Wojciech Kasperek
MK
50 zł
Mateusz Kacprzak
MD
50 zł
Marcin Dopierała
PW
50 zł
Paweł Więcek
B
50 zł
Bubu
WR
50 zł
Wiktoria Rafałowicz
MJ
50 zł
Michal Jakuszewski
KS
50 zł
Kamil Sztramski
AK
50 zł
Aleksandra Kolibska
KS
50 zł
Kajetan Struczyński
DK
50 zł
Damian Karpiński
AD
50 zł
Aleksander Dusza
M
50 zł
Matolaki
MP
50 zł
Michał Piotrowski
MJ
50 zł
Marta Jagielska
DS
50 zł
Dawid Sadko
JH
50 zł
Jakub Halicki
K
50 zł
k-nar
C
50 zł
Cigen Mazzi
Q
50 zł
Qbek
KB
50 zł
Kevin Budniak
P
50 zł
Paweł Kulfan
RW
50 zł
Robert Winiarski
TS
50 zł
Tomasz Stencel
P
50 zł
Piotr Błotko
BA
50 zł
Bartosz Adamik
MA
50 zł
Marek Adam Król
MD
50 zł
Maciej Dzienis
50 zł
Michał Fiedor
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Alicja Kurosad
50 zł
Konrad Zdeb
J
50 zł
Johny
50 zł
Mateusz Laszczak
M
50 zł
Magdalena
RD
50 zł
Rafał Draus
1
50 zł
19lorak95
BW
50 zł
Bartosz Wiącek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ŁB
50 zł
Łukasz Białkowski
AK
50 zł
Alicja Krampikowska
MR
50 zł
Miłosz Radoń
SG
50 zł
Sebastian Głaz
M
50 zł
Marcin
M
50 zł
Mirek
MC
50 zł
Mariusz Chmarek
MM
50 zł
Michał Maciejewski
50 zł
Michał Dydak
A
50 zł
adriansliwka
KK
50 zł
Krzysztof Kruk
J
50 zł
Jazzy
MJ
50 zł
Marcin Janiec
AB
50 zł
Anna Bożewicz
2
50 zł
27pablo
MB
50 zł
Monika Bansleben
ŁK
50 zł
Łukasz Kamiński
50 zł
Vanessa Musielak
A
50 zł
Ania
Ł
50 zł
Łukasz
BZ
50 zł
Bartosz Zagól
P
50 zł
Paweł Ślusarczyk
PK
50 zł
Przemysław Krzyżański
TD
50 zł
Tomasz Dubiel
50 zł
Szymon Śmigielski
CK
50 zł
Cezary Krasieńko
50 zł
Marek Stuba
Ł
50 zł
Łukasz Halek
RS
50 zł
Radosław Stachula
PD
50 zł
Piotr Dychowski
JF
50 zł
Jakub Ficer
MM
50 zł
Monika Mażuchowska
MT
50 zł
Mateusz Treder
PJ
50 zł
Piotr Jaworski
AN
50 zł
Anna Nowak
PZ
50 zł
Patryk Zawadzak
50 zł
Zychu
EA
50 zł
Ewa Andrzejczak
DG
50 zł
Dominik Górski
DC
50 zł
Dawid Ciesielski
TK
50 zł
Tomasz Kruk
PM
50 zł
PRZEMYSŁAW MACHNIO
MT
50 zł
Marcin Tokarski
DS
50 zł
Dominik Seul
AR
50 zł
Aleksander Rzońca
K
50 zł
Karol
BW
50 zł
Bartosz Wołoszko
50 zł
Paweł Kobrzyński
50 zł
Norbert Kwasiborski
AP
50 zł
Andrzej Pronin
AB
50 zł
Adam Binczarski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PR
50 zł
Patryk Rosa
MB
50 zł
Marcin Bidelski
PM
50 zł
Piotr Mielczarek
AJ
50 zł
Adrian Jargieło
KS
50 zł
konrad słowiński
AN
40 zł
Angelika Nowak
40 zł
Konrad Matusiak
MM
34 zł
Mateusz Makowski
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
AH
25 zł
ANNA Hupa
KR
25 zł
Karol Rosołek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
F
25 zł
Farik
KD
25 zł
Kacper Daciuk
MU
25 zł
Magdalena Ułanowicz
PD
25 zł
Piotr Dychowski
PD
25 zł
Piotr Dychowski
JM
25 zł
Jakub Malinowski
P
25 zł
Pietrzyk
S
25 zł
Sebastian
AD
25 zł
Ania Dyrka
MP
25 zł
Michał Piotrowski
P
25 zł
przytula12
M
25 zł
Matt
ŁK
25 zł
Łukasz Kosiński
ŁJ
25 zł
Łukasz Jach
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Mateusz Mierzejewski
ML
25 zł
Michał Liwosz
25 zł
mariusz ślimak
PD
25 zł
Piotr Dychowski
KG
25 zł
Kamil Golczyński
AP
25 zł
Ania Popławska
KP
25 zł
Kamil Polny
PD
25 zł
Piotr Dychowski
PD
25 zł
Piotr Dychowski
PK
25 zł
Patrycja Kloc
DO
25 zł
Danuta Ostrowska
NK
25 zł
Norbert Kadłubek
DS
25 zł
Damian Sodkiewicz
MM
25 zł
Mateusz Mierzejewski
WT
25 zł
Wojciech Tempczyk
Piotr Polak
25 zł
Piotr Polak
ŁP
25 zł
Łukasz Pietrzyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Agnieszka Miedzińska-Sieja
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PD
25 zł
Piotr Dychowski
N
25 zł
Nikodem
XW
25 zł
Xymena Więdłocha
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
20 zł
Konrad Matusiak
OS
20 zł
Oskar Stępka
KK
20 zł
Karolina Korszniewicz
RB
20 zł
Robert Bałys
BZ
20 zł
Bogna Ziałacka
KJ
18 zł
Konrad Jaśkiewicz
KG
15 zł
Karol Gołębiewski
ŁH
15 zł
Łukasz Hickiewicz
PK
15 zł
Przemysław Kaczmarek
PM
15 zł
Paulina Malecka
KM
15 zł
Krzysztof Milkowski
Dane ukryte
13 zł
Dane ukryte
P
12 zł
Patryk
AS
11 zł
Adam Skibinski
Karpik
10 zł
Karpik
BK
10 zł
Bartosz Krzywoń
AN
10 zł
Angelika Nowak
E
10 zł
Edyta
AC
10 zł
Ania Cyszke
S
10 zł
Sebastian D
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JK
10 zł
Jakub Kozakiewicz
MU
10 zł
Magdalena Ułanowicz
DR
10 zł
Dawid Rupar
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Klaudia
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
TJ
6 zł
To Ja
KO
5 zł
Kamila Osińska
KT
5 zł
Kacper Tomczyk
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
K
5 zł
Kacha
P
5 zł
Paweł
DS
5 zł
Damian Skrodzki
PM
5 zł
Piotr Mazur
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
BD
5 zł
Bartłomiej Duda
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
JB
5 zł
Jakub Baczyński
KB
2 zł
Kacper Brzęczek
WW
2 zł
Wiktoria Wrzochal
1 zł
Adam Tersa
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Wojciech Nowaczyk
AS
1 zł
Adrian Senyszyn
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
WD
1 zł
Wojciech Draggy Draguła
AB
ukryta
Andrzej Bansleben
SW
ukryta
Sylwia Wójcik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MS
ukryta
Martyna Szataniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
ukryta
Maciej Kampa
JC
ukryta
Jacek Ciesla
SG
ukryta
Szymon Grabowski
ukryta
Dawid Bałazy
AS
ukryta
Arkadiusz Skwara
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PD
ukryta
Paulina Duszyńska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JG
ukryta
Jacek Gardziejewski
PS
ukryta
Przemysław Snoch
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PK
ukryta
Patryk K.
JG
ukryta
Jakub Gasperowicz
DB
ukryta
Dawid Bartłomiejczyk
PS
ukryta
Piotr Sobota
AS
ukryta
Agnieszka Szlachta
IB
ukryta
Irma Bystrzycka
MP
ukryta
Mateusz Puchalski
OA
ukryta
Oliwia Andrzejewska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
S
ukryta
Sledziu
RG
ukryta
Robert Goleń
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
IP
ukryta
Ireneusz pusz
OW
ukryta
ow wee
B
ukryta
Bartosz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AW
ukryta
Andżelika Włodarczyk
Ż
ukryta
Żaneta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
B
ukryta
Ba'ji
K
ukryta
Kamila
DK
ukryta
Dominika Kwiecińska
EK
ukryta
Ewelina Kaniecka
AJ
ukryta
Artur Jaszczerski
BK
ukryta
Bartosz Kiniorski
PP
ukryta
Paulina Pęcak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Szymon Woldan
ukryta
Szymon Woldan
T
ukryta
Tsuko fan reggae number one big up
GM
ukryta
Grzegorz Machnicki

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

KH
50 zł
Konrad Hejmo

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

370 444 zrzutki

Pomóż zebrać 40 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 889
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.