Na Produkcję Trzeciego Albumu Ras Luty "Lepsze Dni". ID: 45wuag

Na Produkcję Trzeciego Albumu Ras Luty "Lepsze Dni". ID: 45wuag

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

35 776 zł z 40 000 zł

89%

35 776 zł

35 776 zł

z 40 000 zł
89%

Opis zrzutki

Zapraszam do wsparcia prac nad produkcją kolejnego solowego albumu Ras Luty pt. "Lepsze Dni". Walczmy o polską muzykę reggae!

Nazywam się Ras Luta, jestem niezależnym artystą od niemal piętnastu lat tworzącym muzykę w nurcie reggae/dancehall. Do tej pory nagrałem sześć albumów długogrających (w tym trzy z zespołem Eastwest Rockers), oraz koncepcyjny e-album "Jak Na Początku", który umieściłem w internecie do darmowego pobierania. Występowałem na największych scenach festiwalowych w Polsce (Coke Live, Open'Er, Orange Music, Pol'and'Rock, Ostróda Reggae i in.), prowadziłem działalnośc artystyczną w wielu krajach Unii Europejskiej i nie tylko, współpracowałem z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskich scen (m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ BART, Marika, Mrozu, Krzysztof Krawczyk, Maleo, Sydney Polak, Miodu i in.). Od początku mojej kariery scenicznej jestem adwokatem wartości humanistycznych w muzyce. Miłość, szacunek, mądrość, jedność, wiara w zwycięstwo dobra nad złem, to centralne elementy mojej twórczości. Od początku przygody z muzyką dokładam wszelkich starań, aby moja twórczość była nie tylko naczyniem dla bliskich mi idei, ale również stanowiła atrakcyjny produkt, zarówno w warstwie estetycznej, jak i artystycznej.

Niestety ostatnie lata pokazały, że klimat wydawniczy na tytuły związane z nurtem i wartościami, które reprezentuję, jest bardzo niesprzyjający. Po odrzuceniu mojej muzyki kolejno przez cztery wiodące na rynku wytwórnie płytowe, i po bezowocnym wykorzystaniu wszelkich znanych mi i dostępnych sposobów na otrzymanie finansowania prac nad płytą, postanowiłem zwrócić się do Was, fanów mojej muzyki i muzyki karaibskiej w ogóle, o pomoc we wspólnej walce o powstanie i ukazanie się na rynku materiału, nad którym obecnie kończę pracę.

Album, o wydanie którego będziemy się teraz, mam nadzieję, wspólnie starać, nosi roboczy tytuł "LEPSZE DNI". Materiał powstaje przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec, Leander'em "Pionear" Topp'em (Germaica Digital). Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman, Peter Fox (Seeed) i in. oraz za brzmienie mojej debiutanckiej płyty pt. "Jeśli Słyszysz" (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu, oraz niemiecką, cenioną na całym świecie etykę pracy. Obok Pionear'a wspomagają nas muzycy zespołu The Germaicans, z których część tworzyła znany wielu osobom zespół Far East, akompaniujący Gentleman'owi.

Album "LEPSZE DNI" ma zawierać około dwunastu utworów utrzymanych w stylu modern roots, z których większość stanowią zupełnie nowe, autorskie kompozycje stworzone przeze mnie do muzyki Pionear'a.

Dotychczas w internecie ukazały się dwa single promujące nowy materiał:

"Stop" - https://youtu.be/g2_OJC5gsPs

"Rozdarty" - https://youtu.be/q1Dx8IgK8Zw

Kwota o którą zwracam się do Was ma posłużyć mi do opłacenia licencji na wykorzystywane podkłady, studia, w którym nagrany zostanie materiał, muzyków, którzy już teraz pracują nad nagraniem muzyki do poszczególnych utworów, realizatora/inżyniera dźwięku, oraz miksu i masteringu materiału. Oczywiście każda złotówka, którą zdecydujecie się zainwestować w ten projekt ponad zapisaną w tytule zbiórki sumę, pozwoli mi na dofinansowanie pozostałych działań wydawniczych (oprawa graficzna, skład, tłoczenie), które obecnie zamierzam sfinansować z prywatnych, niestety mocno ograniczonych środków.

Aby wynagrodzić Wam Waszą chęć pomocy, przygotowaliśmy z Pionear'em prezenty dla wszystkich osób, które zdecydują się wesprzeć w nasz projekt. W zależności od stopnia zaangażowania otrzymacie ode mnie:

50 - 99PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla pt. "Mój Ogień", pochodzącego z nowej płyty "Lepsze Dni", oraz fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, przed premierą.

100 - 500PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na wybrany koncert z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie.

1000 - 2999PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na moje wszystkie koncerty z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania się ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie, umieszczenie imienia i nazwiska osoby wspierającej we wkładce nowej płyty.

3000 - 4000PLN - link do ekskluzywnego e-wydania mojego nowego singla, fizyczną kopię płyty "Lepsze Dni" z dedykacją i autografem, bilet wstępu VIP na moje wszystkie koncerty z trasy promującej album, możliwość prywatnego spotkania się ze mną i z zespołem na backstage'u po wybranym koncercie, umieszczenie imienia i nazwiska osoby wspierającej (i/lub logo firmy) we wkładce i w przypadku firm, materiałach promocyjnych nowej płyty, prywatny koncert akustyczny w wybranym przez wspierajacego miejscu i wcześniej uzgodnionym czasie.

Proszę o pozostawianie adresu email w datkach. Dziękuję i jeszcze raz z całego serca zapraszam do wsparcia "Lepszych Dni". 1miłość!

Wpłacający498

M
Magda Sławek z rodzinką
3 500 zł
WM
Wojciech Miś
1 000 zł
RO
Robert Ostrowski
1 000 zł
ZL
Zbigniew Lewinski
800 zł
AK
Artur Kozłowski
400 zł
AP
Adrian Piech
400 zł
AP
Adrian Piech
270 zł
 
Kasia i Piotrek Maślanka
221 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
211,52 zł
TD
Tomasz Dubiel
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze102

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 270 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?