id: 45xbn2

Pomóż w walce z oszustami i pandemią

Pomóż w walce z oszustami i pandemią

455 zł 
z 100 000 zł
0%
zakończona 29.01.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • 23 listopada 2020 r.


    Otrzymaliśmy kontakty do agencji detektywistycznych w Kolumbii, kraju z którego pochodza pasażerowie, dla których wystawiliśmy bilety. Liczymy na szybsze odzyskanie pieniędzy.

    Czytaj więcej
  • 20 listopada 2020 r.


    Prokuratura w Krakowie wszczęła na nasz wniosek śledztwo w sprawie domniemania oszustwa na naszej firmie. Oczekujemy na wyznaczenie terminu przesłuchania w charakterze pokrzywdzonych.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo.


Jesteśmy małą agencją turystyczną działającą od 20 lat w niemal niezmienionym składzie. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych oraz obsłudze podróży służbowych. Nasz model działania zakłada bezpośredni kontakt z Klientami – w formie przez nich wybranej. Obecna pandemia pozbawiła nas źródła przychodów i zastopowała plany rozwoju opartego na turystyce przyjazdowej do Polski.


 Z dużymi problemami przetrwaliśmy pierwszą falę COVID-19. Nasza sprzedaż spadła o około 90 % w porównaniu do analogicznych miesięcy lat ubiegłych. Korzystając z Tarcz Antykryzysowych zobowiązaliśmy się do niezmniejszania zatrudnienia. I gdy we wrześniu pojawił się z polecenia Instytutu Cervantesa w Krakowie nowy klient … wróciła nadzieja. Klient zaczął zamawiać sporo biletów i płacił kartami z zagranicy. Pojawiły się plany i perspektywy. I nagle, po miesiącu współpracy, pojawił się koszmar. Okazało się, że mamy prawdopodobnie do czynienia z dobrze przygotowanymi oszustami. Transakcje kartami płatniczymi zaczęły być blokowane. W ciągi trzech dni przestały do nas napływać pieniądze, mamy restrykcyjne ograniczenia i warunki wystawiania biletów a linie lotnicze obciążają nas pełnyumi kwotami za pieniądze zwrócone na konto oszustów.

 

Sprawę zgłosiliśmy do Prokuratury ale to potrwa. Dysponując danymi pasażerów próbujemy do nich dotrzeć na własną rękę i zwrócić się o zapłatę lub wskazanie oszustów. Ale do tego czasu musimy dotrwać, mając za oknem drugą falę pandemii.

 

Stąd zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie w dowol;nej kwocie. KAŻDA ZŁOTÓWKA BĘDZIE CENNA! Nie mamy w tej chwili pomysłu, ale w przyszłości chcielibyśmy się odwdzięczyć każdemu pomagającemu.

 

Jeśli w najbliższym czasie planujecie Państwo podróz, wpłacone pieniądze zaliczymy na jej poczet, wraz z niewielkim rabatem od nas.. W przypadku mniejszych wpłat postaramy się o prezenty, ale to będzie możliwe dopiero w sytuacji, kiedy odzyskamy nasze pieniądze.

 

Za wpłacone środki można:

- zakupić bilet lotniczy na dowolną trasę na świecie,

- zakupić usługę hotelową w kraju i poza granicami,

- wynająć samochód,

- wykupić ubezpieczenie turystyczne i rezygnacji z imprezy.

 

Na potwierdzenie naszych słów zamierzamy zamieścić treść zawiadomienia przesłanego do Prokuratury. Aby jednak nie popełnić żadnego przestępstwa, w najbliższy poniedziałek zapytamy osobiście o taką możliwość. W tedy zamierzamy złożyć posiadane dowody.


Zrzutka kierowana jest do osób fizycznych oraz osób niebędącymi osobami fizycznymi.

Kontakt z firmą znajdą Państwo na stronie https://www.lotnicze.pl/kontakt/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

A
Anna
100 zł
JJ
Jacek Juraszczyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KB
K. Borowiec
100 zł
KR
K. R.
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

853 985 zrzutek

i zebrali

741 121 822 zł

A ty na co dziś zbierasz?