id: 45xbn2

Pomóż w walce z oszustami i pandemią

Pomóż w walce z oszustami i pandemią

455 zł 
z 100 000
0%
zakończona 29.01.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

 • 23 listopada 2020 r.


  Otrzymaliśmy kontakty do agencji detektywistycznych w Kolumbii, kraju z którego pochodza pasażerowie, dla których wystawiliśmy bilety. Liczymy na szybsze odzyskanie pieniędzy.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 20 listopada 2020 r.


  Prokuratura w Krakowie wszczęła na nasz wniosek śledztwo w sprawie domniemania oszustwa na naszej firmie. Oczekujemy na wyznaczenie terminu przesłuchania w charakterze pokrzywdzonych.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo.


Jesteśmy małą agencją turystyczną działającą od 20 lat w niemal niezmienionym składzie. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych oraz obsłudze podróży służbowych. Nasz model działania zakłada bezpośredni kontakt z Klientami – w formie przez nich wybranej. Obecna pandemia pozbawiła nas źródła przychodów i zastopowała plany rozwoju opartego na turystyce przyjazdowej do Polski.


 Z dużymi problemami przetrwaliśmy pierwszą falę COVID-19. Nasza sprzedaż spadła o około 90 % w porównaniu do analogicznych miesięcy lat ubiegłych. Korzystając z Tarcz Antykryzysowych zobowiązaliśmy się do niezmniejszania zatrudnienia. I gdy we wrześniu pojawił się z polecenia Instytutu Cervantesa w Krakowie nowy klient … wróciła nadzieja. Klient zaczął zamawiać sporo biletów i płacił kartami z zagranicy. Pojawiły się plany i perspektywy. I nagle, po miesiącu współpracy, pojawił się koszmar. Okazało się, że mamy prawdopodobnie do czynienia z dobrze przygotowanymi oszustami. Transakcje kartami płatniczymi zaczęły być blokowane. W ciągi trzech dni przestały do nas napływać pieniądze, mamy restrykcyjne ograniczenia i warunki wystawiania biletów a linie lotnicze obciążają nas pełnyumi kwotami za pieniądze zwrócone na konto oszustów.

 

Sprawę zgłosiliśmy do Prokuratury ale to potrwa. Dysponując danymi pasażerów próbujemy do nich dotrzeć na własną rękę i zwrócić się o zapłatę lub wskazanie oszustów. Ale do tego czasu musimy dotrwać, mając za oknem drugą falę pandemii.

 

Stąd zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie w dowol;nej kwocie. KAŻDA ZŁOTÓWKA BĘDZIE CENNA! Nie mamy w tej chwili pomysłu, ale w przyszłości chcielibyśmy się odwdzięczyć każdemu pomagającemu.

 

Jeśli w najbliższym czasie planujecie Państwo podróz, wpłacone pieniądze zaliczymy na jej poczet, wraz z niewielkim rabatem od nas.. W przypadku mniejszych wpłat postaramy się o prezenty, ale to będzie możliwe dopiero w sytuacji, kiedy odzyskamy nasze pieniądze.

 

Za wpłacone środki można:

- zakupić bilet lotniczy na dowolną trasę na świecie,

- zakupić usługę hotelową w kraju i poza granicami,

- wynająć samochód,

- wykupić ubezpieczenie turystyczne i rezygnacji z imprezy.

 

Na potwierdzenie naszych słów zamierzamy zamieścić treść zawiadomienia przesłanego do Prokuratury. Aby jednak nie popełnić żadnego przestępstwa, w najbliższy poniedziałek zapytamy osobiście o taką możliwość. W tedy zamierzamy złożyć posiadane dowody.


Zrzutka kierowana jest do osób fizycznych oraz osób niebędącymi osobami fizycznymi.

Kontakt z firmą znajdą Państwo na stronie https://www.lotnicze.pl/kontakt/


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 108 zrzutek

i zebrali

833 333 924 zł

A ty na co dziś zbierasz?