id: 46xvm2

Uratujmy Groszka!

Uratujmy Groszka!

0 zł
z 5 000
0%
zakończona
31.12.2018r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 087 zrzutek i zebrali 1 106 848 963 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sokolik Bike Team Wrocław to grupa rowerzystów z Wrocławia. Kochają zwiedzać świat z perspektywy siodełka! Tym razem specjalnie dla nich chcemy uratować Groszka! Zielonego VW, który zwiedził z ekipą pół świata.

Lider grupy "Kijek" napisał:

"Witam serdecznie i pragnę oznajmić, że po 11 latach mam zamiar rozstać się z GROSZKIEM, tzn chcę go sprzedać ponieważ głównie stoi pod domem niż jeździ a lepiej żeby ktoś jeszcze się nim nacieszył...Piszę na blogu naszym bo może ktoś z Sokolików chciałby kontynuować Groszkowe podróże..."

Trzeba uratować samochód.

Kwota jaką chcemy uzbierać, aby odkupić auto wynosi 5000 zł. To nic w porównaniu z tym, jaką wartość sentymentalną ma to auto. Sprawmy, żeby GROSZEK był dalej obecny i może nawet jeździł dalej w trasy.

"Kijek" napisał: Groszek jest na chodzie i sprawny, jeździ i ma się dobrze.Przejechałem nim całą Europę i byłem też w Afryce i Azji. wszystkie Rajdy od 2007 roku i inne podróże.Żal się rozstawać ale prawda czasu jest bolesna.Dziękuję Ci Zielony Groszku za wszystkie radości, wyjazdy i szczęśliwe powroty !!! Ale.... Nie trzeba się żegnać. Każda złotówka się liczy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podaruj stówkę, siądziesz za kółkiem
Czołem! Wpłacając dowolną kwotę wspierasz odkupienie tego cuda - Groszka. Natomiast wpłacając 100 zł lub więcej możesz sobie nim pojeździć przez pół g...
100 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!