id: 47deb4

POMÓŻ NAM RATOWAĆ!

POMÓŻ NAM RATOWAĆ!

Nasi użytkownicy założyli 1 033 730 zrzutek i zebrali 1 098 831 062 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jaki jest nasz cel?

a52a082d5a57328b.png

Naszym celem jest dbanie o Wasze bezpieczeństwo! Was wszystkich, bez wyjątku. Aby to robić potrzebujemy jednak odpowiednich środków finansowych. Pomysł zabezpieczania wydarzeń związanych z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet narodził się w naszych głowach w momencie, kiedy okazało się, że Państwowe Ratownictwo Medyczne jest zajęte szalejącą w naszym kraju pandemią COVID-19 i niestety, mimo najszczerszych chęci, nie są w stanie zabezpieczać ich uczestników w taki sposób, jaki wymaga tego obecna sytuacja.

Nasza Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Legii Akademickiej jest w pełni tworzona i finansowana z kieszeni ochotników, którzy są jej członkami. Staramy się, aby jakość świadczonej przez nas pomocy była na jak najwyższym poziomie, lecz to właśnie dzięki Wam możemy stać się jeszcze skuteczniejsi. Środki zebrane przez zrzutkę zostaną przeznaczone na udzielanie pomocy osobom, którym w wyniku różnych niefortunnych wydarzeń, stanie się krzywda.  Jesteśmy do waszej dyspozycji, by jak najszybciej udzielić Wam profesjonalnej pomocy. Jeżeli dzięki nam Wasze poczucie bezpieczeństwa wzrośnie choć odrobinę, to dla nas będzie to wielki sukces. Jeżeli zechcielibyście wesprzeć nasze działania, będzie to dla nas największy wyraz uznania.


Zapraszamy was także na naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/gprla


Niżej kilka słów o nas oraz o tym, czym właściwie się zajmujemy.


               Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Legii Akademickiej zrzesza młodych, energicznych i ambitnych ludzi, którzy w przerwach pomiędzy nauką, a pracą lub też wypełnianiem innych obowiązków, zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych. Głównym celem naszej grupy jest pomoc w poszukiwaniu osób, które wyszły z domu i z różnych powodów do niego nie powróciły. Za każdym razem, gdy ruszamy w teren, dokładamy wszelkich starań, aby poszukiwana przez nas osoba wróciła do swoich bliskich cała i zdrowa. W naszych szeregach znajdują się między innymi strażacy, ratownicy medyczni, policjanci, strażnicy ochrony kolei, żołnierze oraz specjalnie wyszkolony pies, a także jego przewodnik.

               Jako grupa, specjalizująca się w poszukiwaniach, działamy dopiero od roku 2018. Niemniej, grupa powstała 5 lat wcześniej i w sposób nieformalny działała na rzecz osób zaginionych, oraz ucząc innych jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Jednym z naszych głównych założeń jest ciągły rozwój, abyśmy mogli działać coraz bardziej profesjonalnie, na większą skalę.

               Nasza działalność jest w pełni finansowana ze środków osób należących do Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej. Sami pokrywamy koszty ubezpieczenia, wynajmu magazynu, w którym przechowujemy sprzęt, a także ponosimy pełne koszty jego konserwacji. Jako Grupa Poszukiwawczo Ratownicza jesteśmy w pełni zmobilizowani do ciągłego rozwoju, poszerzania zakresu naszych działań, zwiększania naszych kompetencji i umiejętności. Chcemy działać, pomagać, szukać, rozwijać się i jeszcze czynniej przyczyniać się do tego, aby osoby zaginione wracały do swoich domów całe i zdrowe.

               Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój i doskonalenie Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Legii Akademickiej, w tym m.in. na: zakup i konserwację sprzętu potrzebnego do poszukiwań osób zaginionych, naprawę oraz tankowanie naszego Lublina, którym jeździmy na akcję, zakup niezbędnego wyposażenia medycznego oraz odzieży ochronnej.

a96e0c5a398c6ad9.png

ia6a9cd73e9829bf.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

 
Dane ukryte
300 zł
DO
Dorota Oleszczuk
200 zł
KN
Krzysztof Nowak
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KK
50 zł
Kamil Łojszczyk
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!