id: 47gdj5

Mikrostypendia dla zdolnych dzieci z Gdańska

Mikrostypendia dla zdolnych dzieci z Gdańska

Nasi użytkownicy założyli 1 170 195 zrzutek i zebrali 1 219 445 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

O4 Coworking jest pełen talentów. I bardzo w talenty wierzy. Pasja i uzdolnienie są najlepszym motorem do działania, źródłem poczucia sensu, optymizmu i sukcesu. Siłą naszej społeczności jest to, że składa się z profesjonalnych pasjonatów, lubiących swoją pracę i wykonujących ją dobrze.

Nie każdy pasjonat zaczyna jednak z tego samego miejsca. Są tacy, którzy kochają coś bardzo, ale okoliczności od nich niezależne utrudniają im rozwój. Nie nauczysz się grać na gitarze, jeśli nie masz jak kupić tego instrumentu. Nie zostaniesz programistą, jeśli nie masz komputera. Nie stworzysz komiksu, jeśli nie masz kredek…

Dlatego właśnie postanowiliśmy w tym roku wesprzeć działania Fundacji Generacja, która od 2015 roku realizuje akcję wolontaryjną „Mikrostypendia”. W ramach akcji zbierane są pieniądze, które potem rozdzielane są pomiędzy trójkę lub czwórkę potrzebujących, utalentowanych dzieci, najczęściej objętych opieką MOPR.

Już 23 przyszłych sportowców, artystów i informatyków dostało dzięki temu zajęcia z piłki nożnej, rysunku, muzyczne, a także części do puzona, gitarę, lekcje gry na gitarze, sprzęt sportowy, materiały do eksperymentów chemicznych, książki, komputer, tablet graficzny, materiały do rysowania.

Jak można pomóc?

Z okazji nadchodzącego 2023 przygotowaliśmy jedyny taki Kalendarz O4ianina 2023 – KAŻDY dzień roku na oddzielnej stronie, z informacją o święcie mu przypisanym (i nie mówimy tu o świętach państwowych!) i dodatkiem, który ma trochę poprawić humor, trochę zainspirować czy zmotywować.

Co więcej – obdarowani wcześniej przekazują dobrą energię dalej! Podopieczni fundacji, którzy otrzymali od niej wsparcie, przygotowali kilka własnych stron kalendarza – małych dzieł sztuki szukajcie w dniach kojarzących się z dziećmi! To kiedyś może być dużo warte!!! 😉

Każdy, kto wpłaci min. 30 zł na Mikrostypendia otrzyma w prezencie taki właśnie Kalendarz O4ianina na 2023!

Byłoby super, gdyby udało nam się wspólnie zebrać 2100 zł! To szansa na pomoc przynajmniej 3 dzieciaków! Pomyślcie – to konkretni młodzi ludzie, którzy niebawem mogą nas wszystkich cudnie zaskoczyć.

Dla nas to tylko 30 zł, a dla kogoś może to być początek Wielkiej Zmiany…


Po odbiór kalendarza zapraszamy od 19.12.2022 do O4 Coworking Al. Grunwaldzka 472D w Gdańsku (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Kalendarz O4ianina 2023 - zdzierak
Z okazji nadchodzącego 2023 przygotowaliśmy Jedyny Taki - zdzierany - Kalendarz O4ianina 2023 – KAŻDY dzień roku na oddzielnej stronie, z informacją o...
30 zł

Kupione 50 z 50

Zakończona

Wpłaty 60

 
Dane ukryte
20 zł
GZ
Małgorzata Zamorska-Misztal
300 zł
RR
Romek R
30 zł
Kasia Laskawska
35 zł
AJ
Aneta Jabłońska
45 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SS
Sylwia
90 zł
MZ
Magdalena Zakrzewska-Duda
40 zł
TW
Tomasz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków