#PoloniaToMy - razem możemy więcej Zakończona 10.06.2019r ID: 47nh65

#PoloniaToMy - razem możemy więcej

Zebrano 25 050 zł
z kwoty 350 000 zł

7 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 283
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


#PoloniaToMy - razem możemy więcej

Miłośnicy żużla i zagorzali kibice Polonii Piła chcą pomóc ukochanemu klubowi w budowaniu budżetu a sezon AD 2019. Cel jest prosty - zebranie jak największej kwoty dla pilskiej Polonii.

Wiemy, że miłośników Polonii oprócz miejsca zamieszkania często różni wiek, płeć, światopogląd czy wykonywany zawód. Pokażmy jednak co nas łączy – gotowość do działania i miłość do klubu wykraczająca poza wszelkie schematy.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Oni już to zrobili, teraz czas na nas! #PoloniaToMy - razem możemy więcej!

Sezon żużlowy AD 2018 zakończył się przed kilkoma tygodniami. Z kolejnego mistrzowskiego tytułu cieszy się środowisko związane z leszczyńską Unią, do grona ekstraligowców dołączył Motor Lublin, a w Nice 1. Lidze Żużlowej jeździć będą Stal Rzeszów i Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Zupełnie inne nastroje panują w Pile, bo do niższej ligi spadła miejscowa Polonia. Sam spadek to jednak następstwo wielu wcześniejszych, przykrych dla sympatyków Polonii wydarzeń.

Rozczarowującym dla wszystkich sympatyzujących z Polonią było ukrywanie przez ówczesnych działaczy sporego zadłużenia klubu. Pigułką tak gorzką, że aż nie do przełknięcia było podejrzenie popełnienia przestępstwa przez były już Zarząd żużlowego klubu z Piły i rozpoczęcie stosownych działań przez odpowiednie w takich sytuacjach instytucje. Prawdziwym i zagorzałym kibicom Polonii Piła nieco łatwiej, jednak ciągle z wielkim trudem, znosiło się porażki ich ukochanej drużyny nie tylko na wyjazdach, ale także na torze stadionu przy Bydgoskiej. Wydawałoby się, że gorzej być nie może.

Jednak kolejny raz doświadczyliśmy sytuacji, które przeczą realiom obecnego świata, pogoni za pieniądzem, nie zważaniem na drugiego człowieka, walką jedynie o swoje. Poloniści sezon mogli zakończyć już latem, jednak pojawił się nowy Zarząd, który przejął klub ze sporym zadłużeniem. Do tego wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitą determinacją, odwagą, a przede wszystkim empatią i zgodzili się reprezentować klub z Piły w wielu meczach sezonu zasadniczego, a także w barażach, za stawki zdecydowanie niższe niż gwarantowały im to podpisane jesienią ubiegłego roku kontrakty. Ktoś powie, że nasi idole zrobili to dla siebie, bo finalnie lepiej dostać coś niż nic. Może w niektórych przypadkach i tak było, ale w większości na pewno liczyło się coś innego - liczyli się przede wszystkim fantastyczni kibice, którzy w żadnym z trudnych momentów nie odwrócili się od klubu, a co najważniejsze, od drużyny. Dla naszych żużlowców liczył się na pewno klub i nasze pełne uroku miasto.

Końcówka października i świat obiega informacja, że po znakomitym sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej, mimo wielu ofert z klubów stabilnych finansowo, Szwed Tomas Hjelm Jonasson startować będzie w II lidze w barwach Polonii Piła! Czym się kierował sympatyczny zawodnik z północy? Na pewno nie pieniędzmi. On postanowił coś dać klubowi, dać coś miastu, pokazał gest, który bezsprzecznie godny jest naśladowania. Dlatego i my naśladujmy lidera Polonii!

Możemy narzekać na przeszłość, możemy także nie zgadzać się z tym, co jest. Mamy do tego pełne prawo. Możemy jednak pójść drogą wyznaczoną przez Tomasa i dać klubowi coś, czego wcale dawać nie musimy. Wielu z nas tkwi w przekonaniu, że rolą kibica jest trzymanie kciuków za jak najlepsze występy swojej drużyny, chodzenie na mecze i kupowanie biletów, a także programów zawodów. Pozostałe kwestie funkcjonowania klubu i drużyny są kompetencjami Zarządu. Wielu z nas pewnie nie tkwi w błędzie, można jednak wyjść poza schemat, który zostawił za sobą Tomas H. Jonasson. Zróbmy to! Idźmy za szwedzkim liderem! Weźmy udział w budowaniu klubowego budżetu! Nie pytajmy czy drużynę zasili sponsor strategiczny - zostańmy nim!

Jak pomagać ukochanemu klubowi, pokazali w przeszłości między innymi kibice z Gdańska, którzy w krótkim czasie zebrali taką sumę pieniędzy, która pozwalała na wystartowanie gdańskiego Lotosu w lidze. Teraz i my możemy zrobić coś więcej niż kupić karnet i bilet. Zachęcamy Cię, weź udział zbiórce pieniędzy dla Polonii Piła. Pokażmy, że kibice Polonii to nie tylko mieszkańcy Piły. Nie ukrywajmy tego, że miłośników Polonii oprócz miejsca zamieszkania często różni wiek, płeć, światopogląd czy wykonywany zawód. Pokażmy jednak co nas łączy - gotowość do działania i miłość do klubu wykraczająca poza wszelkie schematy.

Zbiórkę uruchamiamy w listopadzie i trwać ona będzie do końca marca. Dlaczego tak długo? Liczy się każde wsparcie, ważna jest każda złotówka, nie mamy najmniejszego prawa do nazywania kwot minimum i maksimum. Niemniej jeśli zdecydujesz się wesprzeć Polonię kwotą np. 10 zł, to zachęcamy Cię, uczyń to nie tylko w listopadzie, ale też w kolejnych miesiącach. Twojego budżetu domowego to nie zrujnuje, a nam zwiększy szanse na osiągnięcie celu, czyli zebranie jak największej kowty dla naszej Polonii.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie okazane pilskiej drużynie! #PoloniaToMY - razem możemy więcej!

Sebastian Jankun i Wojciech Dróżdż


Sebastian Jankun - rocznik 1981, absolwent I LO w Pile oraz Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W przeszłości redaktor sportowy, założycie i były już właściciel portalu PilskiSport.pl. Od blisko dekady specjalista do spraw szkoleń w międzynarodowym koncernie. Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci, miłośnik biegów ulicznych na różnych dystansach. Kibic Polonii Piła już od 26 lat.

Wojciech Dróżdż - rocznik 1983, absolwent I LO w Pile i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Redaktor sportowy i konferansjer podczas wydarzeń o różnym charakterze. Miłośnik biegania i własnej rodziny - żony i trójki dzieci. Zagorzały kibic Polonii Piła od ponad 25 lat.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KP
10 zł

Kibic polonii

Koszulka Stokłosa Polonia Piła

SD
13 zł

Sebastian Daukszewicz

Worek na strój sportowy Polonia Piła-Seba

ŁP
10 zł

Łukasz Piła

wpłacamy panowie i panie.

Sebastian Jankun

Dziękujemy!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

#PoloniaNigdyNieZginie

Sebastian Jankun

Pewnie, że Polonia nie zginie! Z takimi kibicami to nie jest możliwe!

CL
25 zł

Cyprian Lasota

Powodzenia i wytrwałości.

Sebastian Jankun

Wielkie dzięki!

MJ
50 zł

Mateusz Józefko

Ja, jak większość, po ogłoszeniu walkowera odebrałem kasę za swój bilet i jakoś tak mi z tym źle, że nie wsparłem klubu. Dlatego teraz odbijam. Polonia nigdy nie zginie!

Sebastian Jankun

Wielkie dzięki! Świetna postawa!

A
20 zł

Alicja

Razem damy radę!

Sebastian Jankun

Pewnie, że razem damy radę!

25 zł

Andrzej żyła

POLONIA TO MY!!!

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

AM
10 zł

Anna Mitura

Lublin pomaga !!!

Sebastian Jankun

Świetnie, że pomoc dotarła także z Lublina! Dzięki za wsparcie!

RP
5 zł

Remigiusz Politowski

Polonia na zawsze

Sebastian Jankun

Wielkie dzięki za wsparcie!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Motor pozdrawia Polonię! U nas udało się odbudować żużel - u Was też się uda!

Sebastian Jankun

Dziękujemy za wsparcie z Lublina! Życzymy sukcesów Waszemu Motorowi, a my walczymy!

GN
10 zł

Grzegorz Niewiarowski

grzes z gorzowa

Sebastian Jankun

Pokazuje to, że aktualnym jest jeszcze hasło "Gorzów Piła jedna siła". Dzięki za wsparcie!

KR
100 zł

Kopicki Rafał

POLONIA????????????

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie! Bardzo dużo to dla nas znaczy!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

#PoloniaToMy

Sebastian Jankun

Razem możemy więcej! Dzięki za wsparcie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Stolica trzyma kciuki za Polonię!!

Sebastian Jankun

Z tego kierunku chyba nie spodziewaliśmy się wsparcia. Wielki dzięki za empatię!

A
100 zł

Andrzej1978

Polonia trzymajcie gaz

Sebastian Jankun

Walczymy, manetka odkręcona maksymalnie! Dzięki za wsparcie!

D
25 zł

Damian

Polonia Nigdy Nie Zginie!! Stop Drukarzom. Przetrwamy. Damy radę!!

Sebastian Jankun

Tak jest, walczymy! Dziękujemy za pomoc w tej walce!

KP
10 zł

Kibic polonii

Polonia to my !!!

Sebastian Jankun

… i razem możemy więcej! Dzięki za wsparcie!

MS
25 zł

Marcin Steinken

Powodzenia.

Sebastian Jankun

Dziękujemy za dobre sowo i za wsparcie finansowe!

TO
25 zł

Tomasz Oleszczyk

Nie poddawajcie się.

Sebastian Jankun

Nie mamy takiego zamiaru - walczymy! Dziękujemy za dobre słowo i za wsparcie finansowe!

RR
1 zł

ROW Rybnik

Polonia nigdy nie zginie

Sebastian Jankun

Mamy do siebie daleko, ale tylko jeżeli chodzi o dystans. Mentalnie jest nam bardzo blisko. Dziękujemy za dobre słowo z Rybnika!

A
15 zł

Arek

Miałem wyrzuty sumienia, stojąc wczoraj w kolejce po zwrot pieniędzy, czując na gorąco z tyłu głowy, że to nie jest wina klubu. A jednak je wziąłem. Dzisiaj wyrzuty sumienia nie dają mi spokoju, widząc jak zostaliśmy wydymani przez pewne osoby. Dlatego oddaje pieniądze za bilet klubowi.

Sebastian Jankun

Ta postawa jest godna podziwu. Dziękujemy za refleksję i za wsparcie finansowe akcji i tym samym klubu!

MR
25 zł

Mariusz Rykała

Na garść klasycznej szlaki. ????

Sebastian Jankun

Dzięki! :-)

AG
10 zł

A. Głysz

Polonia to my!!

Sebastian Jankun

… i razem możemy więcej! Dzięki za wsparcie!

KP
26 zł

Kibic polonii

Szalik klubowy Motor Lublin . Licytacja

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

TR
50 zł

TOMASZ RUDZIŃSKI

Polonia To My Wychowany na Bydgoskiej

Sebastian Jankun

Tak jak my! Co prawda mamy jakieś adresy zameldowania w starych dowodach osobistych, ale ten oficjalny to Bydgoska :-) Dzięki za wsparcie!

KP
56 zł

Kibic polonii

Bluza rozpinana Team Leon Madsen

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
60 zł

Kibic polonii

Oficjalna koszulka Polonii Piła - rozmar 152 cm

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
35 zł

Kibic polonii

koszulka British Grand Prix 2016

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
230 zł

Kibic polonii

Plecak. Polonia to my - razem możemy więcej

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

28 zł

PIOTR ŁAGODZKI

Brawo pomysłodawcy akcji

Sebastian Jankun

Dzięki Piotrek za kolejne wsparcie!

SJ
100 zł

Sebastian Jankun

Marcowe bilety dla całej rodzinki kupione.

KB
25 zł

Kuba Baranski

Razem możemy więcej!

Sebastian Jankun

Kuba, wielkie dzięki za pomoc!

K
30 zł

Kotlet

Jesteście najlepsi!

Sebastian Jankun

Kotlet, smaczna ta Twoja postawa :-)

SJ
1 750 zł

Sebastian Jankun

Wsparcie dla akcji #PoloniaToMy - razem możemy więcej płynie od uczestników Balu Żużlowego.

MR
20 zł

Mirosław Ryń

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

MR
25 zł

Mariusz Rykała

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
10 zł

Kibic polonii

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

SD
20 zł

Sebastian Daukszewicz

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KK
15 zł

Kamil Kachnowicz

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
10 zł

Kibic polonii

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
10 zł

Kibic polonii

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

MR
25 zł

Mariusz Rykała

...a do tego bilecik na lutego.

Sebastian Jankun

To już nie pierwsze wsparcie - wielkie dzięki!

MR
30 zł

Mariusz Rykała

Wspieram akcję - zamawiam koszulkę.

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

MK
30 zł

Marcin Kastelik

WSPIERAM AKCJE.ZAMAWIAM KOSZULKE

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

50 zł

Błażej Żelichowski

W oczekiwaniu na Tomasza S.

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KN
50 zł

KRZYSZTOF NAJDROWSKI

NIGDY NIE ZGINIE!!! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!!!

Sebastian Jankun

Nie pozwolimy na to! Dzięki za wsparcie!

ZK
65 zł

Zbyszek Kieliszek

Polonia to My!!! koszulka

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

PM
5 zł

Patryk Mańka

Tyle co program zawodów ;)
Po wypłacie tu wrócę ;)

Sebastian Jankun

Dziękujemy pięknie!

C
30 zł

Cinek76

Wspieram akcję - zamawiam koszulkę.

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pomożemy ????

Sebastian Jankun

Dzięki za pomoc! Doceniamy!

SJ
100 zł

Sebastian Jankun

Bilety w lutym kupione dla całej rodziny. Razem możemy więcej!

P
49 zł

PoloniaFan

Wspieram akcje - zamawiam koszulki.

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

P
250 zł

PoloniaFan

Wspieram akcję - zamawiam koszulki

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

MP
50 zł

Mariusz Puszakowski

Dawno się nie widzieliśmy, ale sezon 2012 i Was kibiców zapamiętam na zawsze. Życzę powodzenia.

Sebastian Jankun

Brak słów! Ogromne dzięki! Pozdrawiamy!

TG
100 zł

Tomasz Gapiński

Drodzy Kibice! Wiecie, że w sezonie 2019 będę startował w Ostrowie Wielkopolskim, bo pracodawcę można przecież zmienić. Nie można jednak zostawić Przyjaciół - Was Kibice - szczególnie gdy jesteście w potrzebie. Dlatego i ja dołączam się do Waszej akcji. Powodzenia i do szybkiego zobaczenia!

Sebastian Jankun

Gapa, Ty i tak jesteś nasz. Dzięki i powodzenia!

AP
50 zł

Arkadiusz Pawlak

Cokolwiek by się nie działo w Polonii, to jedno się nie zmienia - pilska Polonia ma fantastycznych kibiców!!! Trzymajcie się!!!

Sebastian Jankun

Z kolei pilska Polonia ma świetnych wychowanków. Dzięki Arek!

SJ
25 zł

Sebastian Jankun

Styczniowy bilet kupiony!

AD
30 zł

Agata Domagalska

#PoloniaToMy

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

AD
10 zł

Agata Domagalska

Hej Poloniaaaa

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

RK
30 zł

remigiusz kaja

koszulka

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KB
60 zł

Kinga Bielawska

Polonia To My - koszulki

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

SJ
30 zł

Sebastian Jankun

Wsparcie akcji - koszulka.

MR
50 zł

Mariusz Rykała

Kolejna cegiełka w murze.

Sebastian Jankun

Tym samym mur rośnie :-) Dzięki za wsparcie!

SJ
80 zł

Sebastian Jankun

Wspieram akcję - zamawiam koszulki.

Maciej Witt

Bilety kupione w styczniu ????

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

KP
20 zł

Kibic polonii

Polonia to my....

Sebastian Jankun

Dzięki za wsparcie!

M
100 zł

Maciej

Do boju! Polonia to My

Sebastian Jankun

Walczymy! Dzięki za wsparcie!

C
20 zł

Cinek76

Pomyślności na nadchodzący Nowy Rok.

Sebastian Jankun

Wielkie dzięki za wsparcie!

P
70 zł

PoloniaFan

Pod choinkę, dla ukochanego klubu.

Sebastian Jankun

To był dobry prezent :-) Dzięki za wsparcie!

MR
50 zł

Mariusz Rykała

Taką inicjatywę i z takimi ludźmi u steru zawsze wesprę.

Sebastian Jankun

To miłe, budujące, ale nieco przesadzone słowa. Dzięki za wsparcie!

SJ
50 zł

Sebastian Jankun

Po listopadzie czas na wpłatę grudniową :-) #PoloniaToMy - razem możemy więcej!

Tomasz Marzec

i grudniowa wpłata zaliczona :-)

Sebastian Jankun

Tomasz Marzec - dzięki bardzo za pomoc!

Tylko Polonia

Sebastian Jankun

Wielkie dzięki za wsparcie!

KN
50 zł

KRZYSZTOF NAJDROWSKI

NIGDY NIE ZGINIE !!!! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!!!!

Sebastian Jankun

Nie doprowadzimy do tego, aby Polonia zginęła! Dzięki za wsparcie!

25 zł

Andrzej żyła

POLONIA TO MY!!!!!!!!

Sebastian Jankun

#PoloniaToMy - razem możemy więcej!

Sebastian Jankun

… i razem możemy więcej! Dzięki za wsparcie!

I
27 zł
Inez
Gniewomir
650 zł
Gniewomir
PO
500 zł
Pub Optimus
B
174 zł
Bluza Lokomotiv
B
110 zł
Bluza Polonia Piła
A
10 zł
Adam Majorke
C
90 zł
Czapka Protas
K
45 zł
Koszulka techniczna Polonia Piła
P
36 zł
Polo Polonia Piła
C
73 zł
Czapka Lyager i koszulka Kylmakorpi
P
93 zł
Plastron Staniszewski
P
57 zł
Plastron Cyfer
P
65 zł
Plastron Mroczka
P
55 zł
Plastron i osłona na kierownicę
K
64 zł
Karty do gry
N
60 zł
Nowe polo Polonia Piła
MP
25 zł
Mateusz Piechowski
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
SD
13 zł
Sebastian Daukszewicz
A
25 zł
Adasko Ruef
L
10 zł
Lukasz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JB
25 zł
jan bajerski
CL
25 zł
Cyprian Lasota
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
KR
15 zł
Karolina Rufkiewicz
TD
1 000 zł
Tomasz Dutka
GR
100 zł
Grzegorz Rychlik
L
25 zł
lipen
RZ
44 zł
Robert Zuszma
MJ
50 zł
Mateusz Józefko
Użytkownik niezarejestrowany
102,58 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
Użytkownik niezarejestrowany
WS
10 zł
wojciech stachowski
HP
2 zł
Hanna Pietryszyn
F
5 zł
Falubaz
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Michał Kępczyński
A
20 zł
Alicja
Joanna Radosz
ukryta
Joanna Radosz
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Andrzej Żyła
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
25 zł
Agnieszka Świderska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
10 zł
Anna Mitura
Z
20 zł
Zdjęcie Adams i proporczyk Polonia
MB
10 zł
Mariusz Bodakowski
KB
5 zł
Kacper Bebłociński
AM
25 zł
ANDRZEJ MOSZYK
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
RP
5 zł
Remigiusz Politowski
MS
25 zł
Marcin Suchocki
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
PK
5 zł
Paula Kunz
BG
10 zł
Bartosz Gumiński
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
AB
ukryta
Artur Brambor
DP
5 zł
Daria Pakulska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
T
25 zł
TomPac
ŁW
50 zł
Łukasz Wroo
Anna Fabijańska
ukryta
Anna Fabijańska
SS
10 zł
Sebastian Stefański
GN
10 zł
Grzegorz Niewiarowski
25 zł
Paweł Śniadecki
P
100 zł
Plastron i osłona na kierownicę
KR
100 zł
Kopicki Rafał
MB
25 zł
Magdalena Borkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
100 zł
Marcin Ślawski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ŁB
1 000 zł
Łukasz Bogdanowicz
EM
50 zł
Edward Mazur
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Andrzej1978
P
10 zł
Paweł
10 zł
Sławomir Łuszcz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Damian
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
LG
25 zł
Leszek Gołaś
SJ
100 zł
Sebastian Jankun
JJ
71 zł
Jazda jazda
S
63 zł
Sebastian Daukszewicz-licytacja koszulka Polonii
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
M
ukryta
Małgorzata Falkowska
A
10 zł
Adam
MK
100 zł
Marek Krzak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RG
200 zł
Rafał Giziński
M
25 zł
Marcin
AS
25 zł
Adrian Sychowski
W
50 zł
Wojciech Maciejewski
A
10 zł
Adam
ZL
ukryta
Zaneta Lasota
PK
25 zł
Piotr Kałużny
L
25 zł
lipen
DG
5 zł
Damian Gebler
TO
25 zł
Tomasz Oleszczyk
ŁC
25 zł
Łukasz Chart
JJ
25 zł
Jakub Jezior
JJ
15 zł
Jolanta Juścińska Pokora
M
25 zł
Mariusz
NB
10 zł
Natalia Bukowski
A
10 zł
Andrzej
MC
50 zł
Mariusz Cichy
G
25 zł
Grzegorz Kaja
RR
1 zł
ROW Rybnik
AK
100 zł
Adam Kaczmarek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
15 zł
Arek
Maciej Witt
50 zł
Maciej Witt
Michał Szkoda
50 zł
Michał Szkoda
MR
25 zł
Mariusz Rykała
MG
10 zł
Marcin Grabski
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
K
150 zł
Koszulka Bartosz Zmarzlik
B
63 zł
Bluza Polonia Piła
K
80 zł
Kurtka Polonia Piła
K
235 zł
Kurtka Polonia Piła
K
29 zł
Kubek Bartosz Zmarzlik
K
155 zł
Koszulka Polonia Piła
K
53 zł
Koszulka z autografami
S
25 zł
Sebastian
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
TU
50 zł
Tomasz urodzony na Stadionie
K
120 zł
Kuba Barański
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
200 zł
Kurtka Polonia Piła
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Ala
SS
20 zł
Sebastian Stawarz
P
20 zł
Piotr
SJ
41 zł
Sebastian Jankun
SL
50 zł
Sławomir Liss
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
S
22 zł
Szalik Stal Gorzów
H
155 zł
Herb Polonia druk 3d
K
14 zł
Kalendarz GinGer
A
26 zł
Adam Majorke
B
55 zł
Bjerre Racing polo i bluza
TR
50 zł
TOMASZ RUDZIŃSKI
MM
30 zł
Marcin Minda
P
53 zł
Plakat Nielsen
K
47 zł
Koszulka polo Polonia
K
80 zł
Kurtka Lahti
K
95 zł
Koszulka Lokomotiv
K
162 zł
Kurtka Nicki
K
34 zł
Koszulka Lahti
OD
20 zł
Oskar Domińczak
A
56 zł
Adam Majorke
Dane ukryte
17 zł
Dane ukryte
H
162 zł
Hampel Racing czapka
K
135 zł
Koszulka Polonia Allegro
B
158 zł
Bluza Hampel Allegro
P
28 zł
Przypinka Allegro
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
60 zł
Adam Majorke
Maciej Witt
170 zł
Maciej Witt
P
25 zł
Paszport Polsatu
A
35 zł
Adam Majorke
Dane ukryte
28 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
512 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Przesympatyczny Sąsiad
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Krystian Graj
JJ
35 zł
Jakub Jezior
PP
50 zł
Piotr Puzon
A
230 zł
Adam Majorke
M
ukryta
Magda
EI
200 zł
Ewa i Marek Ślusarczykowie
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
P
45 zł
PoloniaFan
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Deska
30 zł
Deska
28 zł
PIOTR ŁAGODZKI
SJ
100 zł
Sebastian Jankun
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JW
100 zł
Janek Wilkosz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Mateusz Spiliszewski
K
25 zł
Kuba Barański
MM
80 zł
Marcin Minda
K
30 zł
Kotlet
B
1 750 zł
Bal Żużlowy 2019
G
20 zł
Grzesiek Kaja
MC
60 zł
Mirosław Czarnecki
PM
100 zł
Paweł Majchrzak
JO
60 zł
Jakub Olejnim
AS
30 zł
Adam Szreder
P
10 zł
Pacoo
PM
12 zł
Patryk Mańka
MS
10 zł
Marek Szalapski
MR
20 zł
Mirosław Ryń
AS
25 zł
Anna Sasin
30 zł
PIOTR ŁAGODZKI
20 zł
PIOTR ŁAGODZKI
DG
25 zł
Damian Grön
MZ
10 zł
Marcin Załachowski
MR
25 zł
Mariusz Rykała
MR
25 zł
Mariusz Rykała
A
10 zł
Adam Majorke - kibic polonii
SD
20 zł
Sebastian Daukszewicz
KK
15 zł
Kamil Kachnowicz
DW
10 zł
Daniel Wściekłe Psy!!
A
10 zł
Adam Majorke
A
10 zł
Adam Majorke
K
30 zł
Kamil
PK
50 zł
Piotr Kempny
SW
50 zł
Sylwester Waszak
MG
120 zł
Marcin Grabski
M
100 zł
Marcin
L
20 zł
Lubię Przesympatycznego Sąsiada
P
30 zł
Przesympatyczny Sąsiad
30 zł
Anka Żnin
A
10 zł
Adam Majorke
AB
15 zł
Adam Branicki
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MR
25 zł
Mariusz Rykała
MR
30 zł
Mariusz Rykała
Michał Szkoda
50 zł
Michał Szkoda
AM
30 zł
Adam Majorke
MS
50 zł
Mateusz Spiliszewski
MK
30 zł
Marcin Kastelik
L
25 zł
lipen
SZ
15 zł
Sebastian Zaborski
T
25 zł
Tomasz Socha
K
25 zł
Krzaku
DG
25 zł
Dariusz Grochowicki
MR
50 zł
Mirosław Ryń
Deska
25 zł
Deska
RM
25 zł
Rafał Maciaszek
D
100 zł
Danuta Klóska
B
50 zł
BŁAŻEJ ŻELICHOWSKI
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Krzysztof Najdrowski
L
10 zł
lipen
SD
45 zł
Sebastian Daukszewicz
ZS
50 zł
Zbigniew Szprejda
PS
100 zł
Przesympatyczny Sąsiad
KJ
ukryta
Krystian Juzek
ZK
65 zł
Zbyszek Kieliszek
PM
5 zł
Patryk Mańka
MB
ukryta
Mariusz B.
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
Użytkownik niezarejestrowany
C
30 zł
Cinek76
P
15 zł
Poznań z Piłą
MK
15 zł
Maciej Królikowski
MM
30 zł
Marcin Minda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Y
50 zł
yrek
L
25 zł
lipen
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RP
30 zł
Rafał Przybylski
AG
100 zł
Arkadiusz Gumułka
SJ
100 zł
Sebastian Jankun
P
49 zł
PoloniaFan
KL
100 zł
Krzysztof Lewandowski
P
250 zł
PoloniaFan
MZ
50 zł
Marcin Zyśk
SZ
10 zł
Sebastian Zaborski
MB
100 zł
Marcin Boniowski
LK
10 zł
Lena Kaja
RK
50 zł
remigiusz kaja
OR
100 zł
Oskar Rowecki
A
25 zł
Andrzej Żyła
W
50 zł
Wojciech Maciejewski
MN
15 zł
Mazda, nominuje Tomka $.
MP
50 zł
Mariusz Puszakowski
Z
25 zł
Znajomy Piaska
TK
10 zł
Tomasz Karpiński
JB
100 zł
Jacek Bogusławski
PG
100 zł
Piotr Gryszpiński
MK
16 zł
Michał Kuśnierz
TG
100 zł
Tomasz Gapiński
AP
50 zł
Arkadiusz Pawlak
C
25 zł
Czesław Jankun
MC
50 zł
Marek Chułek
MK
25 zł
Marek Krzak
AD
30 zł
Agata Domagalska
AD
10 zł
Agata Domagalska
SD
40 zł
Sebastian Daukszewicz
RK
30 zł
remigiusz kaja
PB
50 zł
Piotr Belter
T
30 zł
Tomek
Deska
30 zł
Deska
50 zł
PIOTR ŁAGODZKI
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
110 zł
Mateusz Sobczyk
KB
60 zł
Kinga Bielawska
DS
30 zł
Dawid Stroiński
Sławomir Konkol
30 zł
Sławomir Konkol
C
30 zł
Czesław Jankun
A
100 zł
Adam Majorke
MR
60 zł
Mirosław Ryń
KG
120 zł
Krzysztof Graj
W
50 zł
Wiesław
MR
50 zł
Mariusz Rykała
Artur Graj
25 zł
Artur Graj
PK
25 zł
Paweł Kamiński
AM
30 zł
Aleksander Malik
PM
60 zł
Paweł Majchrzak
L
25 zł
lipen
SW
30 zł
Szymon Wilant
SJ
80 zł
Sebastian Jankun
P
50 zł
PoloniaFan
MM
100 zł
Marcin Minda
L
25 zł
lipen
A
25 zł
Andrzej Żyła
Maciej Witt
50 zł
Maciej Witt
R
45 zł
Rakieta :)
Deska bilet ulgowy w tym miesiącu ????
15 zł
Deska bilet ulgowy w tym miesiącu ????
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
PM
150 zł
PAWEŁ MICHNIEWICZ
SJ
100 zł
Sebastian Jankun
KZ
25 zł
Krzysztof Zdrojewski
50 zł
Błażej Żelichowski
JM
50 zł
Jurek Moszyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
20 zł
Wierny kibic
Y
50 zł
yrek
AC
15 zł
Arkadiusz Chara
M
100 zł
Maciej
SZ
10 zł
Sebastian Zaborski
C
20 zł
Cinek76
P
70 zł
PoloniaFan
PS
100 zł
Przesympatyczny sąsiad
A
20 zł
Adam Majorke
SJ
50 zł
Sebastian Jankun
PM
25 zł
Paweł Majchrzak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MP
10 zł
Maciej Piotrowski
SD
50 zł
Sebastian Daukszewicz
KE
25 zł
krzysztof ejsmont
Desk
25 zł
Desk
SJ
21 zł
Sebastian Jankun
D
50 zł
Dariusz Sass
P
50 zł
PoloniaFan
MR
50 zł
Mariusz Rykała
AS
50 zł
ANDRZEJ SIODŁA
AD
10 zł
Agata Domagalska
MK
25 zł
Marek Krzak
KK
30 zł
Karol Kaczmarowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PW
10 zł
Paulina Woźniak
MN
25 zł
Maciej Natalia Borowik
(
2 zł
(:MagNat:)
GK
10 zł
Gustaw Kwaśniewski
RM
10 zł
ROBERT Mankiewicz
PM
50 zł
Piotr Markowski
BT
1 zł
Barbara Traczykowska
25 zł
Krzysztof Ziuzia
M
50 zł
Majka
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Tomasz Marzec
5 zł
Tomasz Marzec
D
10 zł
Dawid Jankun
AW
1 zł
Adam Wolański
Gniewomir Gładych
20 zł
Gniewomir Gładych
GS
ukryta
Grzegorz Skrzyniecki
RC
10 zł
Robert Cackowski
P
20 zł
Paulina
DR
100 zł
Dariusz Różnowski
A
25 zł
Adasko
KZ
25 zł
Krzysztof Zdrojewski
RH
25 zł
Rafał H
MR
50 zł
Mateusz Rolbiecki
MM
120 zł
Marcin Minda
P
6 zł
POLONIA
M
100 zł
Malzer
Artur Graj
25 zł
Artur Graj
Tomasz Marzec
44 zł
Tomasz Marzec
A
25 zł
Andrzej Żyła
Maciej Witt
100 zł
Maciej Witt
100 zł
wiesław ŁABĘDŹ
SD
50 zł
Sebastian Daukszewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SJ
50 zł
Sebastian Jankun
P
5 zł
Polonia
Sławomir Konkol
25 zł
Sławomir Konkol
P
50 zł
PoloniaFan
Gniewomir Gładych
100 zł
Gniewomir Gładych
L
1 000 zł
Liberator
T
50 zł
Tomek
C
20 zł
Cinek76
15 zł
Bartosz Rogalewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AC
15 zł
Arkadiusz Chara
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
R
10 zł
Rafał P
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RB
15 zł
Rafał Banaszkiewicz
KZ
25 zł
Kaczory z Polonią
PD
20 zł
Piotr Drobisz
MM
30 zł
Marcin Minda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Arkadiusz Starzyński
TK
10 zł
Tomasz Kopczyński
ukryta
Paweł Żelazko
KO
25 zł
Kibic Ostrovii Kołątajew
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DG
25 zł
Dariusz Grochowicki
E
50 zł
EWA MAREK NAJDROWSCY
KN
50 zł
KRZYSZTOF NAJDROWSKI
TB
50 zł
Tomasz Biniek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PM
25 zł
Paweł Majchrzak
10 zł
Błażej Żelichowski
PM
100 zł
Pawel Malinowski
MS
25 zł
Marcin Steinken
KZ
25 zł
Krzysztof Zdrojewski
A
2 zł
Andrzej
BI
100 zł
Barbara i Czesław Jankun
PK
110 zł
PRZEMYSŁAW KRAWCZONEK
LG
10 zł
Leszek Gołaś
MK
25 zł
Michał Kuśnierz
Michał Szkoda
50 zł
Michał Szkoda
A
25 zł
Andrzej Żyła
D
25 zł
Dawid Jankun
Tomasz Marzec
44 zł
Tomasz Marzec
Sebastian Jankun
100 zł
Sebastian Jankun
Sebastian Jankun
1 zł
Sebastian Jankun

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

372 993 zrzutki

Pomóż zebrać 350 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 283
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.