id: 47yzdt

#WidzewDlaSzpitali

#WidzewDlaSzpitali

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
157 220 zł 
z 110 000
142%
zakończona 26.04.2020r
2437 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności16

 • Podsumowanie akcji WIDZEW DLA SZPITALI


  Piłkarze wrócili na boiska, choć nam jeszcze nie jest dane powrócić na trybuny. Wierzymy, że będziemy mogli jak najszybciej znaleźć się na sektorach, jak i w normalnej rzeczywistości, jaką znamy sprzed ogłoszenia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (nie mylić z tzw. „nową normalnością”). Nadszedł więc czas na podsumowanie akcji Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”, Wiary Spod Zegara i innych grup kibicowskich – #WIDZEWDLASZPITALI !


  O tej inicjatywie każdy mógł usłyszeć nie tylko za pośrednictwem widzewskich kanałów przekazu, ale również mnóstwa mediów ogólnopolskich i lokalnych. Zresztą nie ma prawa to dziwić. Kibice wielu drużyn włączali się na swoich terenach do pomocy przedstawicielom służby zdrowia – za którą każdemu należy się szacunek. Nie da się jednak ukryć, że to #WIDZEWDLASZPITALI osiągnął rozmach niedościgniony dla podobnych akcji innych środowisk futbolowych fanów.


  Najważniejszy był jednak szczytny cel. Mieliśmy wspomóc w sposób konkretny i realny szpitale z miast, gdzie dominują sympatycy RTSu, w walce z zagrożeniami wynikającymi z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że nam się udało.


  Dzięki wielkiemu ruszeniu naszej Widzewskiej Braci udało się zgromadzić 157 220 zł za pośrednictwem portalu zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/47yzdt . Dodatkowe pieniądze wpłynęły od darczyńców wpłacających poza powyższym serwisem. Otrzymaliśmy także zupełnie za darmo kilkanaście palet ręczników i chusteczek firmy „FOXY”. Ponadto kilka Fan Clubów również we własnym zakresie dokonywało zakupów, odpowiadających na zapotrzebowanie zgłaszane przez szpitale, zlokalizowane na ich terenie.


  Zgromadzone zasoby finansowe przeznaczyliśmy na zakup:

  • 508 Indywidualnych Zestawów Ochrony Biologicznej – IZOB, niezbędnych personelowi medycznemu, udzielającemu pomocy osobom zakażonym; (w skład każdego wchodzi: kombinezon ochrony biologicznej, półmaska filtrująca FFP3, okulary ochronne, 4 sztuki rękawic nitrylowych, 2 sztuki nakładek na buty, worek na odpady medyczne),

  • 18 opryskiwaczy DEMON, koniecznych do szybkiej i skutecznej dezynfekcji szpitalnych powierzchni,

  • 936 litrowych butelek płynu dezynfekującego oraz 228 pojemników specjalistycznego 5-cio litrowego mydła, których absolutnie nie może braknąć naszym lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom oraz pacjentom, by skrupulatnie zabezpieczać się przed ewentualnością transmisji wszelkich wirusów, bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów,

  • 25 000 maseczek, które należy regularnie wymieniać, szczególnie w środowisku szpitalnym,

  • 250 przyłbic ochronnych, nie ograniczających widzenia korzystającemu z nich personelowi,

  • 1 600 ochraniaczy foliowych, mających izolować od patogenów,

  • 14 000 jednorazowych rękawiczek, chroniących przed kontaktem dłoni z drobnoustrojami,

  • 3 000 kremów, niezbędnych do właściwej ochrony skóry, podrażnionej środkami dezynfekcji.


  Wszystkimi powyższymi środkami przeznaczonymi do ochrony i higieny w warunkach szczególnego zagrożenia epidemicznego oraz wieloma innymi artykułami zasililiśmy szpitale z miast, w których realnie dominują kibice Widzewa. Wsparliśmy:


  • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

  • Centralny Szpital Kliniczny - Uniwersyteckie Centrum Pediatrii w Łodzi

  • Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. W. Biegańskiego w Łodzi

  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu

  • Centrum Kardiologii Med-Pro w Zgierzu

  • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach

  • Tomaszowskie Centrum Zdrowia w Tomaszowie Mazowieckim

  • Szpital Wojewódzki im. Św. Jana Pawła II w Bełchatowie

  • Pabianickie Centrum Medyczne w Pabianicach

  • Zespół Opieki Zdrowotnej w Łowiczu

  • Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie

  • Zespół Ratownictwa Medycznego w Sulejowie

  • Szpital Specjalistyczny Św. Łukasza w Końskich

  • Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej – Curie w Skarżysku-Kamiennej

  • Dom Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

  • Poddębickie Centrum Zdrowia w Poddębicach

  • Szpital Miejski w Głownie

  • Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała S. Wyszyńskiego w Sieradzu

  • Zduńskowolski Szpital Powiatowy

  • Szpital w Łasku

  • Szpital Powiatowy im. E. Biernackiego w Opocznie

  • Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Perzyny w Kaliszu

  • Szpital w Sokołówce

  • Szpital Powiatowy w Drezdenku


  Podsumowując, z inicjatywy Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” i Wiary Spod Zegara, przy pełnym zaangażowaniu całej Czerwonej Armii udało się wesprzeć wiele placówek walczących o zdrowie i życie mieszkańców z tych wszystkich widzewskich miast. Łączna wartość przekazanych przez kibiców RTS-u darów znacznie przekroczyła 200 000 zł.


  [b]Dziękujemy [/b]oczywiście za każdą złotówkę i wszelkie wsparcie rzeczowe. Listę wpłat osób, które uczyniły za pośrednictwem zrzutka.pl znajduję się pod wskazanym adresem - https://zrzutka.pl/47yzdt . Ogromną rolę odegrały również osoby zaangażowane we wsparcie logistyczne. Przy tak potężnym przedsięwzięciu było ono niezbędne i wymagało zaangażowania bardzo wielu ludzi. Pomimo niesamowitej skali, za każdym razem udawało się wszystko zapiąć na ostatni guzik. Możemy być z siebie wzajemnie dumni, bo pokazaliśmy, że jako społeczność zrzeszona wokół kibicowania naszemu ukochanemu klubowi, w chwili kryzysu, potrafiliśmy szybko zareagować i udzielić bardzo potrzebnej pomocy. Wzięliśmy odpowiedzialność za sytuację, która dotknęła szpitale na naszym terenie. Rozmach naszej inicjatywy przekroczył natomiast najśmielsze oczekiwania.


  #WIDZEWDLASZPITALI = WIDZEW ŁÓDŹ ZAWSZE WIELKI !!!


  DZIĘKUJEMY !!!


  x8e34952ddf28dee.jpeg

  ad6d6134fbbe0c62.jpeg

  n742534018b29b60.jpeg

  g32ef67506b1ddf0.jpeg

  ka9be35e870be515.jpeg

  gb965021baf36584.jpeg

  rd0aaa4510c5d872.jpego332fdc097e76e82.jpeg

  p8ea5ac9bdda22c4.jpeg

  j4da887f20c05911.jpeg

  lb45b1ac8e689c09.jpeg

  v4625104b90527e7.jpeg

  d7a6765bd44705ed.jpeg

  ccdfb810c24b1408.jpeg

  nb61b050810cbbcf.jpeg

  s70c31a8f0dc91d6.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • #PABIANICE


  Po udanej zbiórce środków pieniężnych w związku z akcją #Widzewdlaszpitali, delegacją naszego Fan Clubu dostarczyliśmy w dniu dzisiejszym do Pabianickiego Centrum Medycznego najpotrzebniejsze rzeczy dla medyków, tj. 1000 maseczek ochronnych, 1000 rękawiczek nitrylowych, 50 litrów mydeł antybakteryjnych, 45 litrów płynów dezynfekujących, 20 przyłbic ochronnych, opryskiwacz elektryczny akumulatorowy.


  Warto nadmienić, że Pabianickie Centrum Medyczne znalazło się wśród 13 szpitali w województwie łódzkim, które otrzymają pomoc od kibiców Widzewa.


  ===


  W środę Pabianickie Centrum Medyczne odwiedziła z darami delegacja Piękniejszej Strony Miasta Pabianice. Widzewianki w swoim małym gronie zorganizowały zbiórkę pieniędzy na rzeczy, które są potrzebne do normalnego funkcjonowania podczas walki z koronawirusem. Czerwone Pabianiczanki dostarczyły 270 litrów wody mineralnej, 270 litrów soków owocowych, kilkadziesiąt sztuk małych wód smakowych, karton herbaty, karton kawy.


  Obrazek


  Obrazek


  Obrazek


  Obrazek

  Na górę

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • #TOMASZÓW MAZOWIECKI


  PIĄTEK - 28.03.2020r.


  Dziś dostarczyliśmy pierwszą część środków ochronnych dla szpitala w Tomaszowie Mazowieckim zakupionych w ramach akcji #WIDZEW DLA SZPITALI. Tomaszowskie Centrum Zdrowia zostało zasilone przez: 30 sztuk 5-litrowych płynów antybakteryjnych, 1000 rękawiczek jednorazowych, 4000 masek 3-warstwowych, 80 sztuk płynu dezynfekującego do rąk o pojemności 900ml, 40 przyłbic ochronnych, 2 opryskiwacze ciśnieniowe.


  Łączna wartość przekazanego asortymentu przekroczyła 10 000 zł. Jak najszybciej to będzie możliwe wspomożemy również naszą służbę medyczną specjalistycznymi kombinezonami, ochraniaczami na buty i kremami do rąk. Należy w tym miejscu dodać, że również dla 13 innych placówek została przygotowana pomoc przez Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" i Wiarę Spod Zegara. Na chwilę obecną zebranych jest 136 000 zł, a kwota ta nieustannie rośnie!


  #WIDZEW DLA SZPITALI

  FC TOMASZÓW MAZOWIECKI DLA TOMASZOWSKIEGO SZPITALA !!!


  PONIEDZIAŁEK - 6.04.2020r.


  Pomocy dla służb medycznych tomaszowskiego szpitala ciąg dalszy... W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy do naszej placówki 30 indywidualnych zestawów ochrony biologicznej tak niezbędnych w walce z koronawirusem SARS-CoV-2. Wartość tego wsparcia przekazanego TCZ w ramach akcji #WIDZEW DLA SZPITALI to blisko 7000 zł. W skład każdego z tych zestawów wchodzą: kombinezon ochrony biologicznej, półmiska filtrująca, okulary ochronne, rękawiczki nitrylowe, nakładki na buty, worek na odpady medyczne.


  Po świętach planujemy zjawić się po raz kolejny z niezbędnymi narzędziami do walki z plagą. Na chwilę obecną dzięki akcji #WIDZEW DLA SZPITALI przekazaliśmy asortyment o łącznej wartości blisko 17 000 zł.


  #WIDZEW DLA SZPITALI

  FC TM DLA TOMASZOWSKIEGO SZPITALA !!!


  q95ae69ed95699fc.jpeg


  r3b4d29e53388723.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • #ZGIERZ


  W piątek meldujemy się kolejny raz w Zgierskim Szpitalu tym razem w ramach zbiórki #Widzewdlaszpitali w której też jako fan club braliśmy spory udział. Dostarczyliśmy sporo potrzebnych rzeczy w walce z wirusem, między innymi: 3000 szt masek ochronnych, 4 opryskiwacze elektryczne, 1000 rękawiczek nitrylowych, 6000szt kubków jednorazowych, 132 płyny do dezynfekcji 900ml., 40 szt przyłbic ochronnych, 34 mydła antybakteryjnego o pojemności 5l.


  Oczywiście to jeszcze nie koniec i mamy nadzieję że wspólnie zwalczymy koronawirusa.


  Razem Tworzymy Siłę !!!


  s97adf3d79b98cb4.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • ŁÓDŹ - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego


  Tutaj także dostarczamy pakiet - maseczki, mydła, płyny, rękawiczki, przyłbice, opryskiwacz do dezynfekcji oraz 45 sztuk kombinezonów IZOB - specjalne kombinezony ochrony biologicznej.


  maea04d4d07f5e50.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach


  Do szpitala w Skierniewicach dostarczamy 1000 maseczek, 36 L płynów dezynfekcyjnych, 10 L mydeł antybakteryjnych, 10 przyłbic ochronnych, opryskiwacz elektryczny oraz jednorazowe rękawiczki.


  gfe72827f89e189e.jpeg

  t1f7a6edf4b9ceb7.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie


  W obliczu ogólnej epidemii i walki z koronawirusem na wszystkich płaszczyznach liczy się każde wsparcie i każdy nawet najdrobniejszy gest. Poświęcenie jakie w tym czasie ponoszą pracownicy służby zdrowia w tym głównie lekarze, pielęgniarki oraz ratownicy medyczni nie może pozostać bez wsparcia, ponieważ ich walka o nasze zdrowie trwa cały czas. W tej ciężkiej sytuacji każdy stara się pomagać jak może, również kibice Widzewa nie pozostali bezczynni i w krótkim czasie zdołali zebrać ponad 140 tysięcy złotych na pomoc dla szpitali. Mocno zaangażowany w akcje jest również Widzewski Fan Club Bełchatów, który postanowił wesprzeć lokalny szpital. Przy szybkiej organizacji i zebraniu ponad 10 tysięcy zł, zakupiony został sprzęt oraz potrzebne artykuły, które zostały przekazane do szpitala w Bełchatowie, który w Naszym mieście jest pierwszym frontem walki o zdrowie nasze i naszych bliskich. Po zbiórce funduszy i zaangażowaniu bełchatowskich Widzewiaków zakupionych zostało w pierwszej turze: 1000 maseczek ochronnych, 2000 rękawiczek, 36 litrów płynu dezynfekującego, 50 litrów mydła, opryskiwacz do środków dezynfekujących, 10 przyłbic ochronnych, woda mineralna.


  W normalnej sytuacji wydawać by się mogło, że to sporo jednak zdajemy sobie sprawę, że jest to tak naprawdę kropla w morzu potrzeb także nadal będziemy starać się wspierać służbę zdrowia w tej nierównej walce. Zachęcamy również inne osoby do pomocy chociażby w najmniejszym stopniu.


  Widzew Fan Club Bełchatów razem przeciwko wirusowi !

  lccc91011aa41416.jpeg

  u62293113ce8bf00.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi


  W piątek do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi przekazaliśmy łącznie ok. 2000 maseczek, rękawiczki, 30 przyłbic ochronnych, płyny antybakteryjne oraz 34 butle z mydłem antybakteryjnym.

  u61dcd445ee2c0c9.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Szpital w Poddębicach


  W piątek 28 marca 2020r., w ramach akcji #Widzewdlaszpitali organizowanej przez Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" oraz Wiarę spod Zegara odwiedzamy szpital w Poddębicach.


  Przekazujemy załodze szpitala maski, rękawiczki, płyny dezynfekujące, mydła antybakteryjne, opryskiwacz do dezynfekcji i kilka przyłbic.


  Służbie zdrowia życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie!

  hb02b1a4da08c8e1.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Szpital w Sieradzu


  Blisko 4 tys. złotych zebrali kibice Widzewa Łódź z Sieradza i miasta Warta na pomoc dla sieradzkiego szpitala.

  Pieniądze ze zbiórki zostały przeznaczone za zakup środków higienicznych i ochronnych dla pracowników Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu. Skalę wsparcia powiększyła dodatkowa pomoc materialna udzielona przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa.


  Ostatecznie do szpitala trafiło 1000 maseczek ochronnych, 1000 par rękawiczek, 30 litrów płynu dezynfekującego, 50 litrów mydła do dezynfekcji, 10 przyłbic ochronnych, ponad 300 rolek papieru toaletowego oraz 23 zgrzewki wody.


  - Zbiórkę prowadziliśmy przez tydzień wśród kibiców Widzewa z Sieradza i Warty. Nikogo nie trzeba było namawiać do zbiórki. Wszyscy rozumiemy powagę sytuacji i w miarę swoich możliwości chcemy wspierać służbę zdrowia, w tym konkretnych przypadku sieradzki szpital. Mamy nadzieję, że ta pomoc poprawi komfort pracy osób, które codziennie dbają o nasze zdrowie – wyjaśnia Krzysztof, członek sieradzkiego fanclubu Widzewa.


  Zbiórka na rzecz sieradzkiego szpitala to część większej akcji prowadzonej pod hasłem #WidzewDlaSzpitali. Do tej pory sympatycy łódzkiej drużyny zebrali 139 tys. złotych. Na początek pomoc trafi do szpitali w Łodzi, Skierniewicach, Tomaszowie Mazowieckich, Bełchatowie, Łowiczu, Sieradzu i Łasku.


  Organizatorem akcji jest stowarzyszenia Fanatycy Widzewa i grupy kibicowskie Widzewa.


  Widzew Fan Club Sieradz

  Widzew Fan Club Warta


  e04bcc01b299be5b.jpeg

  y3a8527690fc1945.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Do wspomnianych w poprzedniej aktualności wydatków dodaliśmy:


  150 kombinezonów ochrony biologicznej

  800 fartuchów ochronnych

  228 opakowań 5L mydła antybakteryjnego


  Równocześnie korygujemy liczbę przyłbic ochronnych (zmiana z 300 na 250).


  Łącznie wydaliśmy już 107 821,54 zł !

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kontynuujemy powoli zakupy dla szpitali ze zrzutkowych pieniędzy. Mamy na tę chwilę do rozdysponowania 128732.82 plnów. Patrząc jak rozprzestrzenia się wirus, to kropla w morzu potrzeb, choć kwota sama w sobie jest imponująca.


  Na tą chwilę zakupiliśmy:

  - 20000 maseczek

  - 14000 rękawiczek

  - 300 przyłbic z okularami

  - 1600 ochraniaczy foliowych

  - 936 butelek płynu dezynfekującego

  - 18 opryskiwaczy do środka dezynfekującego

  - 300 kremów do rąk

  - 150 ubrań lekarskich

  za łączną kwotę ponad 60 tyś zł.


  Czekamy na dostawy, dzielimy i ruszamy z pierwszą partią do szpitali. W dalszym ciągu szukamy dostawców środków ochrony osobistej - jeśli macie kontakty podsyłajcie je na mejla [email protected]

  Zwłaszcza interesują nas przedmioty, które sprzedawcy mają na stanie, gdyż jak sami wiecie, bardzo ciężko je zdobyć, a potrzeby są na już.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dziś do Centralnego Szpitala Klinicznego przy ulicy Spornej w Łodzi po raz pierwszy (nie ostatni) wyruszyła delegacja, w postaci fanów Widzewa z Koluszek. Do szpitala dostarczono 900 maseczek, ponad 500 litrów wody mineralnej, kilkadziesiąt litrów płynów do dezynfekcji oraz środki czystości w postaci mydeł, płynów do czyszczenia, ręczników papierowych.


  Ze zrzutkowych pieniędzy do tej pory zakupiliśmy 300 przyłbic ochronnych z okularami, 1600 osłon na obuwie oraz 20 opryskiwaczy służących do dezynfekcji pomieszczeń.


  W dalszym ciągu szukamy dostawców sprzętu ochrony osobistej (kombinezony, rękawiczki jednorazowe, maseczki), jeśli więc czytają nas osoby posiadające taki sprzęt prosimy o ofertę na mejla [email protected]


  pb4a8b39b56ede8f.jpeg

  p6e9529d6ef16495.jpeg

  x9b83b34ebfb02e0.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kilkanaście minut temu bariera 110 k została pokonana ! Mamy to ! Chwała każdemu wpłacającemu !
  Zbieramy dalej !
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani, minął kolejny dzień, kolejne złotówki. Właśnie pękła kolejna bariera, mamy już ponad 80 tysięcy złotych !!!

  Dziękujemy naszym piłkarzom, pani Prezes, Widzewskim fan clubom i osiedlom, zaprzyjaźnionym firmom, a także każdemu z Was z osobna za najmniejszą nawet wpłatę.

  Nie zwalniamy tempa, cel jest już naprawdę blisko !
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Początkowo zakładaliśmy, że w 10 dni zbierzemy 19 100,00 zł. W pierwszą dobę od założenia zrzutki udało zebrać ponad 26 000,00 zł. !!! Udowodniliśmy tym samym, że w obliczu wyjątkowych sytuacji potrafimy wspólnie wiele zdziałać. Serce rośnie widząc jak wiele osób zaangażowało się w te akcje nie szczędząc złotówek, aby wesprzeć działania szpitali, lekarzy, ratowników i pielęgniarek oraz tych, którzy toczą walkę o powrót do zdrowia i własne życie. Nie chcemy na tym poprzestać. W końcu nikt nie może przewidzieć jak długo będziemy zmagali się z epidemią, która częściowo już zmieniła nasze życia. Jeśli chcemy czym prędzej wrócić na trybuny naszego stadionu musimy działać i dołożyć swoją cegiełkę, każdy z osobna. Dlatego na 110 lecie istnienia spróbujemy dokonać może czegoś niemożliwego - zebrać kwotę 110 tysięcy złotych ! Mobilizują się osiedla i fan cluby wpisując nazwy swoich dzielnic/miast w tytułach przelewów. Mobilizują się piłkarze i sponsorzy. Czerwona Armia idzie na front walki z wirusem ! Cel jest jeden - wygrać te wojnę i wrócić do normalności !

  ➡️ https://zrzutka.pl/47yzdt

  831 osób wpłaciło datki. Spośród nich najwięcej bo aż 1910,00 zł przelali Dom Ubezpieczeniowy i nasz kapitan Marcin Robak ! Na stadion przychodzi średnio 16 tysięcy osób. Niech każdy przeleje nawet symboliczne kwoty, ale zebrane do kupy dadzą ogromną sumę która wspomoże potrzebujących !
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Polska służba zdrowia i jej pracownicy, będący na pierwszej linii frontu, apelują o każde możliwe wsparcie w zakupie najpilniejszych rzeczy do walki z epidemią koronawirusa. Obecna sytuacja wymusza pilne działanie nas wszystkich. Nie możemy pozwolić, by w sytuacji, w której stawką jest ludzkie życie zabrakło czegokolwiek. Szukając pomocy w pierwszej kolejności zwykle kierujemy się do szpitali. Przyszła pora, aby tę pomoc odwzajemnić.


xa6df23988753962.jpeg


Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy, za które kupimy środki ochrony osobistej – maseczki, gogle, rękawiczki oraz produkty, które ze względu na zakaz odwiedzin nie mogą być dostarczane przez rodziny pacjentów – kosmetyki, środki higieny osobistej, wody butelkowe, soki itp.


Ojczyzna w potrzebie. Pokażmy naszą Widzewską siłę !


Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA

Grupy kibicowskie Widzewa

[email protected]


Wstępnie wybraliśmy szpitale, którym będziemy chcieli pomóc:


 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów w Łodzi
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
 • Tomaszowskie Centrum Zdrowia w Tomaszowie Mazowieckim
 • Zespół Opieki Zdrowotnej w Łowiczu

pc9fc29c6adb6bf4.jpeg

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2437

preloader

Komentarze 58

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 657 zrzutek

i zebrali

839 106 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?