id: 485cvc

Produkcja filmu o triathlonistach "WinEverything"

Produkcja filmu o triathlonistach "WinEverything"

Nasi użytkownicy założyli 1 170 480 zrzutek i zebrali 1 219 914 528 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"WinEverything" to projekt studia filmowego Woodpecker Motion Pictures, twórców emocjonującego filmu o kitesurfingu "Allseasons", który zdobył Złotego Delfina w Cannes i podbił serca widzów w ponad 40 krajach, dzięki AppleTV, Rakuten i Extreme Sports Channel.


RLHQGSOtxfyVoqLl.jpg"WinEverything", podobnie jak "Allseasons", nie jest zwykłym dokumentem sportowym - opowiada historię pasjonatów najbardziej ekstremalnego trójboju, triathlonu. Film skupia się na życiu najbardziej utalentowanych polskich triathlonistów, rzucając światło na ich misję w tym niezwykłym sporcie.

xVNjRrOOs1PfglQK.png

"WinEverything" to pierwsza produkcja ekstremalna tego typu, która zagląda głęboko do serc i umysłów bohaterów. Znajdziemy się przy codziennych treningach, emocjonujących zawodach, ale również zobaczymy, co kryje się za ich zacięciem i determinacją.

DdiuiGS6duPU50aS.png"WinEverything" zabierze Was w zapierające dech w piersiach krajobrazy, gdzie zawodnicy pokonują różnorodne warunki, od morskich wybrzeży po górskie szczyty. Triathlon to nie tylko sportowa rywalizacja, to także walka z naturą, czasem skrajnym upałem, innym razem śniegiem na grani. To dyscyplina dla najtwardszych, a film odda to w widowiskowy sposób.

OsWtvF9Q4Cdtrqed.pngGosia Nowak – chirurg dziecięcy, który po wymagającej pracy zamienia strój operacyjny na kolarski, realizując intensywne plany treningowe.

Agnieszka Nowak – siostra Gosi, stojąca nieustannie przy niej, wspierająca nawet w najbardziej wymagających momentach, gdy treningi wydają się niemożliwe do pogodzenia z życiem rodzinnym.

Agnieszka Jerzyk – triathlonistka, która pomimo przeciwności losu, utraty sponsorów i doznanych kontuzji, nieustannie pokonuje własne granice, inspirując innych.

Robert Wilkowiecki – najszybszy Polak na długodystansowym triathlonie, który poświęca życie dla sportu, zdobywając szczyty międzynarodowej rywalizacji.

Łukasz Szałkowski – mistrz organizacji czasu, który harmonijnie łączy treningi, życie rodziny i obowiązki zawodowe, pokazując, że można osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia.

Bogumił Głuszkowski – trener i mentor, uznany ekspert w świecie sportu, dla którego droga do bycia świetnym sportowcem zaczyna się od bycia dobrym człowiekiem.

Mateusz Głuszkowski – najmłodszy w ekipie, który nie tylko dąży do udziału w olimpiadzie w dwóch dyscyplinach, ale także prezentuje swój niezwykły talent w żonglowaniu na trickboardzie oraz w pisaniu poezji.


Na ekranach zobaczycie nie tylko krajowe zawody, ale także rywalizację na najważniejszych imprezach świata - w Hiszpanii, we Włoszech oraz na Hawajach.


jsUToCs1uS9pYi9i.png


Premiera tegorocznego filmu zbiega się również z 40. rocznicą polskiego triathlonu, którego początki miały miejsce w Poznaniu, tak samo jak korzenie studia Woodpecker Motion Pictures.

sKKOwHkNCjwHqOsq.pngDotychczas zebrane środki otworzyły nam drzwi do kreatywnego świata, ale aby nasza wizja stała się rzeczywistością, potrzebujemy Waszej wsparcia.


Aktualnie jesteśmy na etapie, gdzie marzenia spotykają się z rzeczywistością, ale niestety, zanim opowiemy Wam pełną historię, musimy pokryć koszty licencji oraz promocji, co niestety wykracza poza nasze obecne możliwości finansowe.


Ale nie dajmy się zatrzymać! Zamiast tego, dołączcie do naszego zespołu i sprawcie, że ten film stanie się rzeczywistością dla wszystkich.


Dla tych, którzy zdecydują się nam pomóc, przygotowaliśmy specjalne upominki i prezenty, które znajdziecie w przygotowanych pakietach. Nie tylko staniecie się częścią tej niezwykłej historii, ale otrzymacie także coś wyjątkowego jako wyraz naszej wdzięczności.

WkJD9ZTUSSDgjH2f.pngPodzielcie się naszym projektem, opowiedzcie o nim swoim przyjaciołom i rodzinie oraz napiszcie o nas na swoich mediach społecznościowych! Każdy udział i każde wsparcie przynosi nas bliżej spełnienia tego filmowego marzenia!


Razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego - dołączcie do nas, a my obiecujemy Wam niezapomnianą podróż filmową!


Jeśli w trakcie tej zbiórki uda nam się przekroczyć 100% wymaganej kwoty, zebrane środki zostaną przeznaczone na rozszerzoną, międzynarodową dystrybucję filmu oraz produkcję wersji językowych.


Dziękujemy!

Zespół Woodpecker Motion Pictures

h9xhfOkvwFFPLHcg.png________________________________


Od 2013 zajmujemy się produkcją filmową oraz jako dystrybutorzy wprowadzamy do kin największe sportowe filmy dokumentalne, powstające w Europie oraz USA. W 2021 wyprodukowaliśmy pierwszy polski, pełnometrażowy film o kitesurfingu, "Allseasons" - Kite Movie, który zadebiutował w kinach oraz na platformach takich jak AppleTV, Rakuten TV, VOD.PL i CANAL+ ONLIN. Film podbił serca nie tylko fanów sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu.

rnteHCzAKIy2GJBq.png

qCgicF4UPbM5Thg9.jpg

Pamiętajcie o możliwości wykupienia gadżetów i upominków! Cegiełki można znaleźć na dole, pod sekcją "Aktualności"!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 17

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Dostęp do filmu online + imienny certyfikat!
○ Numerowany imienny Certyfikat z podziękowaniem od producenta filmu.○ Link do obejrzenia filmu online.○ Kod rabatowy na -10% na wszystkie zamówienia ...
25 zł

Kupione 35 z 270

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Ty w napisach końcowych + dodatkowe nagrody!
○ Twoje imię i nazwisko w końcowych napisach filmowych.○ Numerowany imienny Certyfikat z podziękowaniem od producenta filmu.○ Link do obejrzenia filmu...
50 zł

Kupione 5 z 200

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Ty na plakacie + dodatkowe nagrody!
○ Numerowany plakat filmowy z Twoim imieniem i nazwiskiem wśród ekipy filmowej - wersja PDF, przygotowana do druku.○ Numerowany imienny Certyfikat z p...
80 zł

Kupione 6 z 200

Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Ręcznik chłodzący Shokz Cooling Towel + dodatkowe nagrody!
○ Ręcznik chłodzący Shokz Cooling Towel o rozmiarach 100x30cm, 100% poliester.○ Numerowany plakat filmowy z imieniem i nazwiskiem w śród ekipy filmowe...
100 zł

Kupione 3 z 33

Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Limitowana czapka WINEVERYTHING + dodatkowe nagrody!
○ Pamiątkowa, limitowana czapka „WINEVERYTHING".○ Numerowany plakat filmowy z imieniem i nazwiskiem w śród ekipy filmowej - wersja PDF, przygotowana d...
300 zł

Kupione 6 z 120

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Kino
Podwójny bilet VIP na PREMIERĘ w Warszawie + dodatkowe nagrody!
○ Podwójna wejściówka na zamknięty pokaz przedpremierowy w dniu 28.03.2024 (Warszawa, Złote Tarasy) + wejście na afterparty. ○ Pamiątkowa, limitowana ...
480 zł
Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Inne
Pakiet treningowy I’M Inspiration BASIC 90 dni + dodatkowe nagrody!
Przygotuj się do zawodów triathlonowych pod okiem trenerów I'M Inspiration - iminspiration.plPakiet BASIC na okres 90 dni jest idealnym rozwiązaniem d...
687 zł
Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Pakiet treningowy I’M Inspiration MEDIUM 90 dni + dodatkowe nagrody!
Przygotuj się do zawodów triathlonowych pod okiem trenerów I'M Inspiration - iminspiration.plPakiet MEDIUM na okres 90 dni jest optymalnym rozwiązanie...
777 zł
Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Słuchawki Shokz OpenRun Pro + dodatkowe nagrody!
○ Słuchawki Shokz OpenRun Pro.○ Ręcznik chłodzący Shokz Cooling Towel o rozmiarach 100x30cm, 100% poliester.○ Pamiątkowa, limitowana czapka „WINEVERYT...
850 zł
Zakończona
Sport, hobby, turystyka • Sport • Inne
Pakiet treningowy I’M Inspiration ELITE 90 dni + dodatkowe nagrody!
Przygotuj się do zawodów triathlonowych pod okiem trenerów I'M Inspiration - iminspiration.plPakiet ELITE na okres 90 dni jest idealnym rozwiązaniem d...
1077 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 73

MR
Michał Romaniuk
20 zł
LI
Linda
20 zł
MW
Marcin Woźniak
100 zł
TG
Tomasz Gagat
100 zł
PB
Patryk Bieniek
25 zł
EZ
TRI NERd Team
25 zł
AZ
Anna Zielińska
25 zł
MS
Mateusz Szymaniak
25 zł
TM
Tomek Matejuk
25 zł
PP
Trigym Piotr Padee
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków