id: 48hc2f

Na spokój duszy

Na spokój duszy

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 609 466 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Siema człowieki!

   Moja przyjaciółka postanowiła wspomóc moją zrzutkę tym co potrafi dać od serca (a serce ma niemałe!), mam więc do zaoferowania kilka rzeczy w podzięce dla osób udzielających się w zrzutce:

  - sześć osób, które wpłaci min. 500zł dostanie biżuterię robioną własnoręcznie z kamieni szlachetnych (https://instagram.com/moonka_design?igshid=MzRlODBiNWFlZA== tutaj znajdziecie to co robi jeśli chodzi o bransoletki, pierścionki i wisiorki);
  - trzy osoby, które wpłacą min. 1000zł dostaną wykonany kolaż (dwie jej prace wiszą w kawiarni speciality Kafo w Gliwicach więc będzie się czym pochwalić! później dodam również zdjęcia z kolażami);


  Proszę, siejcie dalej info i zaobserwujcie tą cudowną osobę!Jestem.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Hej!

[ENG BELOW]

iSmvQmOiJqG7EHrF.jpgMam na imię Julian, a od prawie roku mam już 28 lat. Jestem osobą transpłciową (on/jego), mieszkam w Gliwicach i jestem w posiadaniu dwóch kotów, które są jednymi z moich wielu oczu w głowie. Jestem człowiekiem otwartym, cierpliwym i ciągle staram się brnąć do przodu mimo tego, że wiele razy życie miało okazję rzucić mi kłody pod nogi. Pracuję bardzo aktywnie, otaczam się cudownymi ludźmi, którzy mnie akceptują, doceniają i sprawiają, że widzę w tym świecie trochę światła. Jedną z rzeczy, którą potrzebuję osiągnąć by być bardziej szczęśliwy jest mastektomia - operacja, która ma na celu całkowitą redukcję piersi. To nie tylko zabieg estetyczny, to również zabieg, który może pomóc mi czuć się lepiej, swobodniej i bardziej jak ja. A przede wszystkim to zabieg, który pozwoli mi żyć. Oprócz operacji koszta związane są z konsultacjami, dodatkowymi wizytami u lekarza bądź dojazdami do kliniki.

F6nXeVBkMRjYzqnU.jpgZ założeniem zrzutki nosiłem się długo, być może zbyt długo, ale dotarłem do momentu, w którym jestem świadomy, że sam sobie nie poradzę. Stąd też jestem tu i proszę o wsparcie. Liczy się dla mnie każda złotówka, bo jest to niemały koszt, a jak wiesz, koszta tylko się zwiększają przez inflację. Aktualnie jestem w kontakcie z prywatną przychodnią, która została mi polecona (w Częstochowie). Wybór prywatnego chirurga jest dla mnie ważny, ponieważ wiem, że dostanę potrzebną mi opiekę, badania, konsultacje i efekt jakiego potrzebuję żeby czuć się w końcu dobrze.


dCgijq7dVnuFmy66.jpg

Aktualizacje związane z informacjami, które pozyskam będę wrzucać tu na bieżąco, w miarę możliwości.

Dziękuję Ci za Twój czas!


Hi,


My name is Julian, and I'm almost 29.


I am a transgender person (he/him), I live in Gliwice, and I have two cats who are one of many apples of my eye.


I am an open, patient person and always strive to better myself even though life has not always made it easy.


I am very actively working, and I love my job. I am surrounding myself with wonderful people who accept, and appreciate me and make this world a little bit brighter.


One of the things I need to achieve to be happier is a gender-affirming mastectomy - a procedure that entails complete removal of both breasts.


It is not only an aesthetic operation, but also the thing that would make me more confident, happier, more comfortable in my own body, and more like myself.


More than anything this is an operation that will let me live.
I pondered upon creating this site for a long time, but finally, I am ready to admit to myself that I will not be able to do it on my own.


Apart from the procedure costs, there are additional tests, visits, and travel costs.


That is why I am here asking for your help.


Every little help counts, because the whole cost is a lot and the crazy inflation does not make saving money easier.


Right now I am in touch with a private clinic in Częstochowa.


Choosing a private hospital will guarantee that the help I get is comprehensive, complete, and the best I can find to finally feel better.


I promise to update here as much as I can.
Thank you for your time!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 96

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
RS
Renat
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZM
Zuzanna maciejczak
AG
amjgem
100 zł
JZ
Julia Ziemińska
100 zł
OL
Olczu
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków