TRZECI ETAP LECZENIA BORYSA❤️🩹
TRZECI ETAP LECZENIA BORYSA❤️🩹
Opis zrzutki
Borys to prawdziwy wojownik!
Ma już za sobą ustabilizowane nerki (a miał zaawansowaną niewydolność) i wyrwaną większość gnijących zębów, które nieustannie powodowały stan zapalny w jego organizmie. Przeszedł również pozytywnie transfuzję krwi po zabiegu. Obecnie potrzebujemy wsparcia finansowego przy usunięciu pozostałych zębów, które jeszcze wywołują stan zapalny oraz oczyszczenie płuc i pozbycie się duszącego kaszlu - konsekwencji chorób układu oddechowego, które mógł przejść w „poprzednim życiu” jako kot bezdomny. Dodatkowe koszty to morfologia, kroplówki, wykupienie leków i ewentualne przetoczenie krwi po zabiegu. Suma takiego leczenia to około 2,5 tys złotych, ale będziemy wdzięczni za pomoc w uzbieraniu przynajmniej 1tys złotych. Z góry dziękujemy za pomoc! Wierzę że uda nam się i tym razem❤️🩹