id: 493yjs

Pomóż nam wybudować Dom Nadziei dla Osób z niepełnosprawnościami!

Pomóż nam wybudować Dom Nadziei dla Osób z niepełnosprawnościami!

Nasi użytkownicy założyli 1 188 651 zrzutek i zebrali 1 251 857 285 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Droga Siostro, Drogi Bracie!


Wielki Post jest czasem szczególnej solidarności z najbardziej Potrzebującymi! Dlatego ośmielamy się prosić Ciebie o modlitwę, post, bądź jałmużnę (Dar Serca) w intencji budowy Domu "Nadziei"!


1 grudnia 2022 r. wbiliśmy pierwszą łopatę pod budowę ośrodka "Nadziei" dla Osób z niepełnosprawnościami w Tuchowie k. Tarnowa! Od samego początku (przeszło 30 lat) zabiegamy o godne miejsce pobytu dla swoich Podopiecznych. W naszym Stowarzyszeniu są aktualnie 42 osoby w różnym wieku i z różnymi schorzeniami, takimi jak: dziecięce porażenie mózgowe, zespół Downa, zespół Vesta, autyzm i innymi upośledzeniami intelektualnymi i ruchowymi. qdsnARusYEhme8TK.jpg


W najbliższym czasie powinien zakończyć się I etap pracy związanych z projektem, jakim jest postawienie budynku modułowego (konstrukcja poskładana z gotowych elementów) w wersji tzw. "podstawowej". Aby podpisać umowę na II etap prac (wykończenie budynku "pod klucz") brakuje nam jeszcze 21 tys. zł (ponieważ w sumie ok. 60 tys. zł wpłynęło już na nasze konto po rozpoczęciu naszej akcji - m.in. kiermasz) oprócz zebranych już do tej pory środków, w wysokości ponad 550 tys. zł! Przy tym, dzięki hojności Darczyńców, zakupiliśmy wcześniej duży teren pod budowę (48 a.), co także wiązało się z dużymi kosztami!


W naszym Domu "Nadziei" znajdzie się m.in. świetlica, sala do organizowania spotkań, biuro, pomieszczenia rehabilitacyjne, kaplica i inne niezbędne pomieszczenia sanitarne i socjalne.


Drogi Dobroczyńco bardzo prosimy Cię, jeśli możesz, o dołożenie Twojej małej cegiełki do zakończenia budowy naszego marzenia - „Domu Nadziei”!! :-) Będzie to Miejsce, w którym miłość Boża i ludzka będzie mogła się urzeczywistniać! Bardzo Ci dziękujemy!  • Jeszcze więcej o naszej sprawie dowiesz się także z audycji radiowej w Radiu RDN Małopolska: https://rdn.pl/158244/tuchow-to-bedzie-wyjatkowy-dom-dla-wyjatkowych-dzieci/


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 49

 
Dane ukryte
100 zł
AB
Andrzej Borzyszkowski
500 zł
GW
Michał Wielki
150 zł
GW
Grażyna Wiącek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
JO
Joanna
50 zł
WR
biuletyn bazylika
3 050 zł
HC
Halina Ciepielowska
100 zł
WR
WSD Redemptorystów
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!