id: 49az5y

Walczymy o Fit Fight Club Warszawa

Walczymy o Fit Fight Club Warszawa

8 795 zł 
z 35 000 zł
25%
zakończona 31.05.2020r
104 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani…

Nadszedł czas, że musimy Was prosić o pomoc. Jak widzicie na zdjęciu w naszym klubie wszystkie maszyny są różowe. Niestety, sytuacja klubu w tym momencie już nie jest taka kolorowa. Właśnie dostaliśmy odpowiedź od wynajmującego, do którego pisaliśmy w sprawie umorzenia czynszu. Łzy się cisną do oczu, ale wydano na nas wyrok śmierci. Dokładnie rzecz ujmując: za marzec musimy zapłacić ok. 13 000 zł czynszu a za kwiecień – 11 000 zł (właściciel lokalu obniżył nam czynsz o 2 000 zł), nie mówiąc już o innych opłatach. Już dziś wiemy, że kluby fitness będą otwarte w IV etapie, my mamy nadzieję, że będzie to koniec maja.


Nigdy nie ukrywaliśmy tego, że od paru lat - od momentu wejścia na polski rynek siłowni sieciowych, klub prowadzimy czysto hobbystycznie. Zawsze staraliśmy się by w naszych skromnych progach panowała rodzinna i przyjacielska atmosfera, bo nasz klub to nasz i Wasz dom… bo łączy nas pasja!


Ale do rzeczy!

Uczciwość i szczerość każe nam opisać dokładne koszty, jakie musimy ponieść, żeby uratować klub. Oczywiście o wszystkim będziemy na bieżąco pisać, bo jak widać i słychać, sytuacja jest rozwojowa.

Siłownię zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia musieliśmy zamknąć 15 marca, ale jak wiecie, już od początku miesiąca była lipa, wiec przychody były minimalne.

 

Czynsz marzec - 13 000 zł

Czynsz kwiecień - 11 000 zł

Czynsz maj - prawdopodobnie tyle co za kwiecień. O dokładnej kwocie będziemy informować na bieżąco, po otrzymaniu informacji od wynajmującego.

 

Jak staniemy na nogi, to obiecujemy, że każdego przywitamy shakem proteinowym! :)

Jeśli nie możesz nam pomóc finansowo (jak najbardziej to rozumiemy, nie tylko my jesteśmy w ciężkiej sytuacji...), to prosimy o UDOSTĘPNIENIE naszej zrzutki! Za każdy rodzaj pomocy z góry serdecznie dziękujemy!

Ekipa Fit Fight Club


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 104

 
Dane ukryte
500 zł
KB
Kamil Bogusławski
500 zł
TA
Tomasz Adamski
500 zł
RN
Rafał Nowakowski
200 zł
AK
Andrzej K
200 zł
RB
Rafał Brzostek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KW
200 zł
MW
Maciej Woznica
200 zł
RW
Robert Winiarski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

750 972 zrzutki

i zebrali

540 220 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?