Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
271 705 zł 
z 250 000 zł
108%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności7

 • u9f4b9b1f0fc5510.jpeg

  Czytaj więcej
 • y0d1bcfe848ea512.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani odpowiadając na Wasze pytania, na waszą prośbę cel zrzutki został zwiększony. Jak najbardziej dalej można wpłacać 2764.png Bo to przecież kropla w morzu potrzeb.

  Czytaj więcej
 • Moi kochani, minęła doba od założenia zbiórki, a już tyle dobrych serduszek❤️ pokazało nam, że razem możemy wiele💪💪💪 Jesteście Wspaniali ‼️ ‼️ ‼️ DZIĘKUJEMY!

  Czytaj więcej
 • Prosimy o pomoc dla funkcjonariusza z JRG1 Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, którego dom w wyniku wybuchu gazu w Kobiernicach został zniszczony. Wbrew komunikatom medialnym w domu tym mieszkało 9, a nie 7 osób- część budynku zamieszkiwał młody mężczyzna wraz z ojcem, którzy są rodziną strażaka. Środki zebrane ze rzutki zostaną przekazane na odbudowę zniszczonego domu!

  vc5cf41ae0afe3b5.jpeg

  Czytaj więcej
 • Organizator: Anna Pawełek jest mieszkanką Międzybrodzia Bialskiego, znaną z bezinteresownej chęci niesienia pomocy innym. Przez wiele lat była wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Trzy lata temu założyła rejon tej organizacji w gminie Czernichów. Rok temu rejon objął także gminę Porąbka. To właśnie Anna Pawełek zorganizowała zbiórkę na zakup urządzenia do dezynfekcji dla pogotowia w Kobiernicach. Zebrano 12 tys. zł.

  – Miło, że kolejna akcja wspólnego pomagania zakończyła się sukcesem. Dziękuję pani Ani za pełną determinację w działaniu, dziękuję za całokształt działalności społecznej – podkreślał wójt Porąbki Paweł Zemanek, dziękując jej 21 lipca za zainicjowanie składki. Annę Pawełek uhonorowano również tytułem „Osobowość Roku 2019” w plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Zachodni”.

  artykuł z 31.08.2020 Redaktor Beata Stekla Beskidzka24


  Czytaj więcej
 • Trwa akcja ratownicza. Przeszukiwane jest gruzowisko. Strażacy uratowali najpierw pięć osób (w tym 2 małych dzieci), które - jak wynika ze wstępnych informacji - nie odniosły poważniejszych obrażeń. Te osoby zostały przewiezione do szpitala. Po przeszukaniu gruzowiska wydobyto jeszcze jedną osobę - 65-letnią kobietę. Jej stan był ciężki, została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety, nie udało się jej uratować.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie zdarzenia 16.10.2020 o godz. 8.02. Po dojeździe na miejsce okazało się, że wskutek wybuchu gazu zawaliła się ponad połowa budynku jednorodzinnego dwukondygnacyjnego, pod gruzami są poszkodowani. W toku czynności ustalono, że w budynku mieszkały dwie spokrewnione rodziny, łącznie dziewięć osób, dwóch osób dorosłych nie było w domu, natomiast jedno z dzieci było w szkole.

Dwie osoby, 72-latek i 5-letnie dziecko, zostali ewakuowani bezpośrednio po wybuchu przez sąsiadów. Troje kolejnych, 33-latkę, 37-latka i 3-letnie dziecko ewakuowali policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach i strażacy z OSP Kobiernice.

Przez kilkadziesiąt minut w rumowisku poszukiwano 68-letniej kobiety. Zaginioną mieszkankę budynku znaleziono w rumowisku około 8.45, niestety jej obrażenia okazały się poważne, lekarz pogotowia stwierdził zgon. Niestety budynek nadaje się cały do rozbiórki Wójt Gminy Porąbka zapewnił tymczasowe lokum dla poszkodowanych.

Tragedia w Kobiernicach. W wyniku wybuchu gazu zginęła jedna osoba, a pięć zostało rannych - YouTube

Wybuch gazu w budynku w Kobiernicach [FOTO] [AKTUALIZACJA] - bielsko.mamNewsa.pl

Wybuch gazu w domu w Kobiernicach. Jedna osoba nie żyje - Polsat News


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2889

preloader

Nasi użytkownicy założyli

880 974 zrzutki

i zebrali

811 777 671 zł

A ty na co dziś zbierasz?