id: 49cdrj

ODBUDOWA DOMU PO WYBUCHU GAZU W KOBIERNICACH

ODBUDOWA DOMU PO WYBUCHU GAZU W KOBIERNICACH

Aktualności 6

 • y0d1bcfe848ea512.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani odpowiadając na Wasze pytania, na waszą prośbę cel zrzutki został zwiększony. Jak najbardziej dalej można wpłacać 2764.png Bo to przecież kropla w morzu potrzeb.

  Czytaj więcej
 • Moi kochani, minęła doba od założenia zbiórki, a już tyle dobrych serduszek❤️ pokazało nam, że razem możemy wiele💪💪💪 Jesteście Wspaniali ‼️ ‼️ ‼️ DZIĘKUJEMY!

  Czytaj więcej
 • Prosimy o pomoc dla funkcjonariusza z JRG1 Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, którego dom w wyniku wybuchu gazu w Kobiernicach został zniszczony. Wbrew komunikatom medialnym w domu tym mieszkało 9, a nie 7 osób- część budynku zamieszkiwał młody mężczyzna wraz z ojcem, którzy są rodziną strażaka. Środki zebrane ze rzutki zostaną przekazane na odbudowę zniszczonego domu!

  vc5cf41ae0afe3b5.jpeg

  Czytaj więcej
 • Organizator: Anna Pawełek jest mieszkanką Międzybrodzia Bialskiego, znaną z bezinteresownej chęci niesienia pomocy innym. Przez wiele lat była wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Trzy lata temu założyła rejon tej organizacji w gminie Czernichów. Rok temu rejon objął także gminę Porąbka. To właśnie Anna Pawełek zorganizowała zbiórkę na zakup urządzenia do dezynfekcji dla pogotowia w Kobiernicach. Zebrano 12 tys. zł.

  – Miło, że kolejna akcja wspólnego pomagania zakończyła się sukcesem. Dziękuję pani Ani za pełną determinację w działaniu, dziękuję za całokształt działalności społecznej – podkreślał wójt Porąbki Paweł Zemanek, dziękując jej 21 lipca za zainicjowanie składki. Annę Pawełek uhonorowano również tytułem „Osobowość Roku 2019” w plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Zachodni”.

  artykuł z 31.08.2020 Redaktor Beata Stekla Beskidzka24


  Czytaj więcej
 • Trwa akcja ratownicza. Przeszukiwane jest gruzowisko. Strażacy uratowali najpierw pięć osób (w tym 2 małych dzieci), które - jak wynika ze wstępnych informacji - nie odniosły poważniejszych obrażeń. Te osoby zostały przewiezione do szpitala. Po przeszukaniu gruzowiska wydobyto jeszcze jedną osobę - 65-letnią kobietę. Jej stan był ciężki, została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety, nie udało się jej uratować.

  Czytaj więcej

Opis zrzutki


Wybuch gazu w jednym z domów jednorodzinnych w Kobiernicach. Nadal twa akcja ratownicza.

Wpłacający 2888

K
K. i W.K
5 000 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
5 000 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
P
Plafor Sp. z o. o.
4 000 zł
KP
KM PSP TYCHY
2 750 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
OB
OSP Bielsko-Biała Hałcnów
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

624 130 zrzutek

i zebrali

375 125 848 zł

A ty na co dziś zbierasz?