id: 49xdgr

zrzutka na leczenie Igora

zrzutka na leczenie Igora

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 902 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Dnia 9 września o godzinie 2.05 Igor zmarł. Ostatni miesiąc życia spędził w śpiączce po próbie zabiegu tracheotomii. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo leczenie Igora.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jeszcze rok temu nasz kolega i przyjaciel Igor prowadził normalne życie. Pracował w wymarzonym od dzieciństwa zawodzie archeologa. W ramach tej pracy uczestniczył m.in. w badaniach miejsc pochówków polskich bohaterów walki o niepodległość. Pełnił służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej, podczas której brał również udział w walce z pandemią SARS COV-2. Kiedy tylko obowiązki mu na to pozwalały oddawał się swojemu ulubionemu hobby- pływaniu kajakiem. Nie było dla niego złej pogody czy trudnej rzeki, płynął wszędzie i w każdych możliwych warunkach. Przy tym wszystkim Igor zawsze ma czas dla najbliższych. Ci z nas którzy go znają wiedzą, że można na nim polegać.

W tym młodym, ciekawym, ale spokojnym i uporządkowanym życiu nastąpił niechciany przełom. 22 listopada 2021 roku Igor otrzymał wiadomość, która była szokiem. Zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy języka (rak płaskonabłonkowy). Jest to jeden z tych nowotworów, który jest wyjątkowo bolesny i trudny do wyleczenia. Igor się nigdy nie poddaje, więc już w grudniu przeszedł poważną operację, w wyniku której usunięto mu 1/3 języka. W lutym zaczął 7 tygodni bardzo intensywnej radioterapii i chemioterapii. Pomimo zakończenia leczenia pojawiły się u niego przerzuty. Wszystkie możliwości leczenia zostały wyczerpane. Została jedynie operacja ratunkowa, w której skuteczność wszyscy wierzymy, jednak leczenie, rehabilitacja oraz leki, które Igor powinien przyjmować przed i po operacji są bardzo drogie.

Pieniądze zebrane w trakcie zbiórki mogły by odciążyć trochę rodzinę, która jest już bardzo wycieńczona fizycznie, psychicznie i finansowo. Pomóżmy im, pomóżmy Igorowi!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 543

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków