Aktualności 1

  • Księżniczka Fiona 👑    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Urodziła się 8 lat temu z wadą genetyczną w budowie przednich łapek. Ludzie, którzy wzięli ją jako psa podwórkowego, zorientowali się po kilku miesiącach, że nic z tego nie będzie... i przynieśli do uśpienia. Fiona prawie całe swoje życie spędziła w przytulisku Fundacji Znajdki. To miejsce jest dla niej domem, bo nikt nie chce niepełnosprawnego psa.


Fionka jest ulubienicą wolontariuszy i gości. Przymilna, domagająca się pieszczot i przysmaków sznaucerka olbrzymia z krótszymi przednimi łapkami. Wada powoduje trudności w poruszaniu się i zapewne ból wygiętego kręgosłupa i obciążonych stawów. Pomimo operacji i rehabilitacji stan łapek jest coraz gorszy... Ponieważ Fiona ma mało ruchu, opiekunowie ciągle walczą z jej nadwagą. Sunia musi jeść drogą karmę odchudzającą, bo każdy dodatkowy kilogram to większe obciążenie dla stawów. Ze względu na kłopoty ortopedyczne powinna mieć specjalistyczny materac dzięki któremu jej napięte mięśnie mogłyby odpoczywać.


Wszystkie potrzeby Fiony przekładają się na duże koszty jej utrzymania (295 zł miesięcznie), dlatego szukamy wirtualnych opiekunów gotowych pomóc. Fiona to wdzięczny, radosny pies. Pomaganie jej to wielka przyjemność.


Chcesz pomóc inaczej? Masz pytania? Napisz na [email protected]

Wpłacający 26

TD
Tomasz Danych
7 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MK
Monika Krzyżyńska
10 zł
E
Ewa
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
A
Ania Jednacz
ukryta
M
Maciejewska
50 zł
ZM
Zuzanna Maleńczak
50 zł
NW
Natalia Wojciechowska
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.