id: 4awgdc

Wstajemy na nogi po pożarze!

Wstajemy na nogi po pożarze!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
49 452 zł 
z 50 000 zł
98%
zakończona 06.05.2021r
529 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

2 stycznia pożar strawił nasze mieszkanie. Straciliśmy wszystko.

Ale nie ma czasu na rozpacz - jest styczeń i najgorsze mrozy dopiero idą, więc walczymy z czasem, żeby jak najszybciej otrząsnąć się z tego piekła i odzyskać dach nad głową.Jak to było..


2 stycznia. Byliśmy na noworocznym obiedzie u siostry Arka. To była parogodzinna, miła wizyta, a dzień płynął spokojnie. Wracając do domu zastanawialiśmy się, czy pies bardzo narozrabiał podczas naszej nieobecności. Nie sądziliśmy, że to co zastaniemy po powrocie do domu, przewróci nam całe życie do góry nogami.


Okazało się, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w okapie kuchennym. Wybuchł pożar, który zniszczył całą kuchnię. Doszło do zaczadzenia mieszkania. W pożarze zginął nasz ukochany pies, Ares. Był z nami 6 lat.. My dwoje, dzieciaki i kot zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową. Jedyne co nam zostało to samochód i ubrania, które akurat mieliśmy na sobie. Wszystko straciliśmy. Istne piekło.


Potrzebujemy funduszy na gruntowny remont całego mieszkania. Trzeba skuć wszystkie ściany, wymienić panele, całą instalację, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Meble są zniszczone. Nie mówiąc o książkach, elektronice, ubraniach... wszystkim.


Oboje pracujemy, to jednak za mało byśmy mogli w krótkim czasie zdobyć niezbędną kwotę do naprawy wszystkich zniszczeń. Chwilowo całą czwórką mieszkamy u mojej mamy, staramy się nie tracić ducha. Mimo że rok 2021 mocno dał nam w kość już na samym starcie.


Dziękujemy za wszelkie wsparcie, zarówno wpłaty jak i udostępnienia. Każda złotówka jest dla nas krokiem ku normalności.


~ Iza

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 529

PW
Paweł Wyrzykowski
2 568 zł
AS
Anita sindera
1 000 zł
MW
Marek Wenta
1 000 zł
PM
Paweł M
1 000 zł
PK
Paweł Kania
1 000 zł
PS
Piotr Szulawa
505 zł
DB
Dorota Brodzik
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MM
Marek Marciniak
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

750 679 zrzutek

i zebrali

539 789 343 zł

A ty na co dziś zbierasz?