id: 4awgdc

Wstajemy na nogi po pożarze!

Wstajemy na nogi po pożarze!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
49 452 zł 
z 50 000 zł
98%
zakończona 06.05.2021r
529 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

2 stycznia pożar strawił nasze mieszkanie. Straciliśmy wszystko.

Ale nie ma czasu na rozpacz - jest styczeń i najgorsze mrozy dopiero idą, więc walczymy z czasem, żeby jak najszybciej otrząsnąć się z tego piekła i odzyskać dach nad głową.Jak to było..


2 stycznia. Byliśmy na noworocznym obiedzie u siostry Arka. To była parogodzinna, miła wizyta, a dzień płynął spokojnie. Wracając do domu zastanawialiśmy się, czy pies bardzo narozrabiał podczas naszej nieobecności. Nie sądziliśmy, że to co zastaniemy po powrocie do domu, przewróci nam całe życie do góry nogami.


Okazało się, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w okapie kuchennym. Wybuchł pożar, który zniszczył całą kuchnię. Doszło do zaczadzenia mieszkania. W pożarze zginął nasz ukochany pies, Ares. Był z nami 6 lat.. My dwoje, dzieciaki i kot zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową. Jedyne co nam zostało to samochód i ubrania, które akurat mieliśmy na sobie. Wszystko straciliśmy. Istne piekło.


Potrzebujemy funduszy na gruntowny remont całego mieszkania. Trzeba skuć wszystkie ściany, wymienić panele, całą instalację, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Meble są zniszczone. Nie mówiąc o książkach, elektronice, ubraniach... wszystkim.


Oboje pracujemy, to jednak za mało byśmy mogli w krótkim czasie zdobyć niezbędną kwotę do naprawy wszystkich zniszczeń. Chwilowo całą czwórką mieszkamy u mojej mamy, staramy się nie tracić ducha. Mimo że rok 2021 mocno dał nam w kość już na samym starcie.


Dziękujemy za wszelkie wsparcie, zarówno wpłaty jak i udostępnienia. Każda złotówka jest dla nas krokiem ku normalności.


~ Iza

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 529

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 229 zrzutek

i zebrali

810 546 707 zł

A ty na co dziś zbierasz?