id: 4b5b8c

Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia

Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 900 506 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy Świętochłowic,

każdego dnia lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i inni pracownicy placówek medycznych ryzykują własnym zdrowiem i życiem stając do walki z pandemią koronawirusa, która od kilku tygodni rozprzestrzenia się w naszym kraju. W tym trudnym dla całego społeczeństwa czasie, na bieżąco otrzymujemy od osób będących na pierwszej linii frontu walki z wirusem informacje o pilnej potrzebie zaopatrzenia ich w niezbędne środki ochrony osobistej.


Wszyscy pracownicy służby zdrowia są dziś narażeni na szczególne niebezpieczeństwo, dlatego okażmy im niezbędne wsparcie – nie tylko to słowne - ale także dokładając swoją cegiełkę do ich zmagań z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Nie pozwólmy, by pozostali oni bez ochrony.


Zwracamy się więc z apelem o wsparcie zbiórki na zakup sprzętów medycznych oraz środków ochrony indywidualnej i innych produktów niezbędnych do funkcjonowania placówek, które zostaną przekazane służbom medycznym z naszego miasta.


Przed nami prawdziwy sprawdzian odpowiedzialności, empatii. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Świętochłowic w sytuacji nadzwyczajnej zjednoczą się i będą działać dla wspólnego dobra. Razem – przy niewielkich, jednostkowych wpłatach – możemy zebrać naprawdę wiele!


Pilnymi potrzebami zgłoszonymi przez placówki medyczne od tej pory są m.in.:


ZOZ Świętochłowice

- kombinezony ochronne, maseczki chirurgiczne dwu i trzy warstwowe, gogle ochronne, maski z filtrami FFP2 lub FFP3, środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach,


Zakład Opiekuńczo - Leczniczy (ZOL)                                                              

- podstawowe środki do higieny, maseczki, środki do dezynfekcji powierzchni i rąk,


Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świętochłowicach

- maski FFP3 (w każdej ilości), kombinezony ochrony biologicznej, środki dezynfekujące (w każdej ilości).


By jak najlepiej wykorzystać zebrane pieniądze, każdy zakup sprzętu będzie konsultowany bezpośrednio z placówkami medycznymi.


Wierzymy, że do akcji włączą się osoby indywidualne, ale także lokalni przedsiębiorcy i instytucje. Działajmy wspólnie, pomóżmy tym, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i życie.


Dowody dokonanych zakupów będą umieszczane na stronie zrzutki. Zapraszamy do odwiedzin strony na Facebooku: Wszyscy Razem Wszyscy Równi – tam także pojawiać się będą aktualne informacje.


x1ea6930e88f49a6.jpeg


Wpłat można dokonywać na Zrzutka.pl ale dla potrzeb akcji udostępniamy także konto Stowarzyszenia Wszyscy Razem wszyscy Równi.Nr. Konta: PKO Bank Polski 11 1020 2368 0000 2902 0608 8514

Wpłaty z dopiskiem – Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 87

TW
Tadeusz Wolny
500 zł
IK
Iwona Kucka
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AS
Anna S
100 zł
JS
JSN
100 zł
MO
Marta O.
50 zł
JK
Jaroslaw Kardas
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AJ
Ania
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków