id: 4b5b8c

Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia

Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia

Nasi użytkownicy założyli 912 189 zrzutek i zebrali 874 089 789 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy Świętochłowic,

każdego dnia lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i inni pracownicy placówek medycznych ryzykują własnym zdrowiem i życiem stając do walki z pandemią koronawirusa, która od kilku tygodni rozprzestrzenia się w naszym kraju. W tym trudnym dla całego społeczeństwa czasie, na bieżąco otrzymujemy od osób będących na pierwszej linii frontu walki z wirusem informacje o pilnej potrzebie zaopatrzenia ich w niezbędne środki ochrony osobistej.


Wszyscy pracownicy służby zdrowia są dziś narażeni na szczególne niebezpieczeństwo, dlatego okażmy im niezbędne wsparcie – nie tylko to słowne - ale także dokładając swoją cegiełkę do ich zmagań z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Nie pozwólmy, by pozostali oni bez ochrony.


Zwracamy się więc z apelem o wsparcie zbiórki na zakup sprzętów medycznych oraz środków ochrony indywidualnej i innych produktów niezbędnych do funkcjonowania placówek, które zostaną przekazane służbom medycznym z naszego miasta.


Przed nami prawdziwy sprawdzian odpowiedzialności, empatii. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Świętochłowic w sytuacji nadzwyczajnej zjednoczą się i będą działać dla wspólnego dobra. Razem – przy niewielkich, jednostkowych wpłatach – możemy zebrać naprawdę wiele!


Pilnymi potrzebami zgłoszonymi przez placówki medyczne od tej pory są m.in.:


ZOZ Świętochłowice

- kombinezony ochronne, maseczki chirurgiczne dwu i trzy warstwowe, gogle ochronne, maski z filtrami FFP2 lub FFP3, środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach,


Zakład Opiekuńczo - Leczniczy (ZOL)                                                              

- podstawowe środki do higieny, maseczki, środki do dezynfekcji powierzchni i rąk,


Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świętochłowicach

- maski FFP3 (w każdej ilości), kombinezony ochrony biologicznej, środki dezynfekujące (w każdej ilości).


By jak najlepiej wykorzystać zebrane pieniądze, każdy zakup sprzętu będzie konsultowany bezpośrednio z placówkami medycznymi.


Wierzymy, że do akcji włączą się osoby indywidualne, ale także lokalni przedsiębiorcy i instytucje. Działajmy wspólnie, pomóżmy tym, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i życie.


Dowody dokonanych zakupów będą umieszczane na stronie zrzutki. Zapraszamy do odwiedzin strony na Facebooku: Wszyscy Razem Wszyscy Równi – tam także pojawiać się będą aktualne informacje.


x1ea6930e88f49a6.jpeg


Wpłat można dokonywać na Zrzutka.pl ale dla potrzeb akcji udostępniamy także konto Stowarzyszenia Wszyscy Razem wszyscy Równi.Nr. Konta: PKO Bank Polski 11 1020 2368 0000 2902 0608 8514

Wpłaty z dopiskiem – Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 87

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków