5 851 zł 
z 3 000 zł
195%
zakończona 01.10.2019r
68 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Reaktywacja żeńskiej piłki ręcznej w Szczecinie stała się faktem! Grupa sympatyków oraz wolontariuszy postanowiła działać, w projekt zaangażowały się byłe zawodniczki Pogoni, byli działacze oraz kibice. Uratowanie żeńskiego szczypiorniaka w Szczecinie stało się realne, jednak potrzebne są środki na bieżące działania. Cała administracja oraz sztab trenerski swoją pracę wykonywać będzie w formie wolontariatu.

SPRZĘT SPORTOWY NA SEZON 2019/2020

Celem projektu jest zakup sprzętu sportowego dla drużyny, która pod nazwą MKS Kusy Szczecin w sezonie 2019/2020 wystartuje w 2 lidze (grupa II, Pomorska).

Potencjał drzemiący w MKS Kusy Szczecin oraz kadrze trenerskiej możemy od wielu lat podziwiać na arenach międzynarodowych – w seniorskiej reprezentacji Polski mieliśmy okazję oglądać m.in. Darię Zawistowską, Karolinę Kochaniak, Adriannę Płaczek, Marlenę Urbańską, Aleksandrę Orowicz czy Aleksandrę Zimny. Wychowanki Kusego powoływane są również do juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski: Julia Kokolus, Nikola Komorniak, Wiktoria Stefaniak, Klaudia Marzec, Katarzyna Zimny.

Liczymy na Wasze wsparcie, włączcie się czynnie w reaktywację kobiecej piłki ręcznej w Szczecinie, bądź częścią historii! Pomóżmy młodym adeptkom profesjonalnie reprezentować nasze miasto w 2 lidze.

Zachęcamy do kolejnych wpłat, wszystkie środki ponad kwotę 3000 również w całości zostaną przekazane na doposażenie drużyny MKS Kusy Szczecin!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 232 zrzutki

i zebrali

810 551 794 zł

A ty na co dziś zbierasz?