id: 4b6huw

Wracamy do gry!

Wracamy do gry!

Nasi użytkownicy założyli 1 033 736 zrzutek i zebrali 1 098 849 426 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Reaktywacja żeńskiej piłki ręcznej w Szczecinie stała się faktem! Grupa sympatyków oraz wolontariuszy postanowiła działać, w projekt zaangażowały się byłe zawodniczki Pogoni, byli działacze oraz kibice. Uratowanie żeńskiego szczypiorniaka w Szczecinie stało się realne, jednak potrzebne są środki na bieżące działania. Cała administracja oraz sztab trenerski swoją pracę wykonywać będzie w formie wolontariatu.

SPRZĘT SPORTOWY NA SEZON 2019/2020

Celem projektu jest zakup sprzętu sportowego dla drużyny, która pod nazwą MKS Kusy Szczecin w sezonie 2019/2020 wystartuje w 2 lidze (grupa II, Pomorska).

Potencjał drzemiący w MKS Kusy Szczecin oraz kadrze trenerskiej możemy od wielu lat podziwiać na arenach międzynarodowych – w seniorskiej reprezentacji Polski mieliśmy okazję oglądać m.in. Darię Zawistowską, Karolinę Kochaniak, Adriannę Płaczek, Marlenę Urbańską, Aleksandrę Orowicz czy Aleksandrę Zimny. Wychowanki Kusego powoływane są również do juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski: Julia Kokolus, Nikola Komorniak, Wiktoria Stefaniak, Klaudia Marzec, Katarzyna Zimny.

Liczymy na Wasze wsparcie, włączcie się czynnie w reaktywację kobiecej piłki ręcznej w Szczecinie, bądź częścią historii! Pomóżmy młodym adeptkom profesjonalnie reprezentować nasze miasto w 2 lidze.

Zachęcamy do kolejnych wpłat, wszystkie środki ponad kwotę 3000 również w całości zostaną przekazane na doposażenie drużyny MKS Kusy Szczecin!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

DP
Dominik
500 zł
PA
Piotr Armonajtis
500 zł
JK
Jarosław Kudryński
500 zł
WR
Wiesław Ratajczak
500 zł
JK
Jacek Kowalczyk
300 zł
PA
Piotr A.
MW
Mirek Winiarski
200 zł
KT
Krzysztof Trzebiński
200 zł
MM
Małgorzata Matusiak
200 zł
RS
Robert Suchecki
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków