#WspieramWBOnaPopowicach Zakończona 20.08.2018r ID: 4b6v8n

#WspieramWBOnaPopowicach

Zebrano 100 zł
z kwoty 400 zł

25 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieramy środki nawydruk plakatów zachęcających do głosowania na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego na Popowicach. Dziękujemy z góry za Wasze wsparcie!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

WBO na Popowicach

Witajcie! W tym roku działamy w sposób w pełni skoordynowany. Aktywizujemy wszystkich na Popowicach i przyjaciół naszego osiedla. Chcemy dotrzeć do wszystkich partnerów – publicznych i prywatnych, którzych życie toczy się na Popowicach. Nade wszystko jednak chcemy dotrzeć do Was – do naszych sąsiadów, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Osób, które tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie zachęcić do głosowania na popowickie projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego!

Co to jest w ogóle WBO?

To skrót od słów Wrocławski Budżet Obywatelski.

Wrocławski Budżet Obywatelski (WBO) jest projektem nastawionym przede wszystkim na aktywizację mieszkańców. Urząd Miejski Wrocławia, dając mieszkańcom możliwość decydowania o ważnych dla nich inwestycjach, liczy na to, że:

  • wzmocni wśród wrocławian postawy obywatelskie i współodpowiedzialność za miasto,
  • pokaże mieszkańcom Wrocławia mechanizmy funkcjonowania miasta,
  • lepiej pozna potrzeby wrocławian

Na które projekty z Popowic głosujemy?

#119 REWITALIZACJA FRAGMENTU PARKU W SĄSIEDZTWIE KOMPLEKSU „ORBITA” NA POPOWICACH PROJEKT DUŻY, FINANSOWANIE DO 750 TYS. ZŁ AUTOR: LESZEK NOWAKOWSKI

Zgłoszony projekt dotyczy fragmentu parku w najbliższym sąsiedztwie kompleksu hali, basenów, lodowiska ORBITA oraz osiedla Popowice. Do czasu budowy mostu Milenijnego teren ten stanowił integralną całość z Parkiem Zachodnim i był miejscem spacerów, rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców okolicznych osiedli. Po wybudowaniu mostu i infrastruktury obwodnicy ten fragment parku został odcięty i przestał spełniać dotychczasowe funkcje kompleksu zieleni miejskiej. Brak w nim ścieżek , które stanowiłyby logiczną całość, ławek, brakuje oświetlenia. Obecnie park sprawia wrażenie zaniedbanego i zapomnianego , a przecież powinien stanowić wizytówkę naszego miasta z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo obiektów, na których rozgrywane są zawody sportowe, targi, koncerty, również o randze międzynarodowej.

#136 ZIELONE PŁUCA POPOWIC PROJEKT MAŁY, FINANSOWANIE DO 250 TYS. ZŁ AUTOR: SŁAWOMIR ŚLEPAK

Plan projektu jest prosty: zakłada posadzenie wokół polany 150 wyrośniętych drzew w celu szybkiego zazielenienie się okolicy. Zielony teren polany pozostanie w stanie niezmienionym, nie chcemy zmieniać jego naturalnego wyglądu. Nadal będzie dużym nie dzielonym zielonym terenem.
Dodatkowo planujemy postawienie pięciu zintegrowanych stanowisk odpoczynku. Każde takie miejsce będzie utwardzone, postawione będą trzy wygodne ławki z oparciem w formie litery U, kosza na śmieci oraz stojaka na rower. Całość otoczona zostanie niskim żywopłotem. Tak zaprojektowane miejsce pozwoli na komfortowe spotykanie się większej grupie mieszkańców i zintegrowanie się. Całość projektu uzupełni boisko do gry w bule oraz betonowy stół do gry w piłkarzyki.

Dlaczego prosimy o wsparcie?

By móc aktywizować Popowice, zaplanowaliśmy całosć akcji reklamowej, która obejmie filmy reklamowe w mediach społecznościowych, przygotowanie materiałów reklamowych, rozmowy z małym biznesem i instytucjami na naszym osiedlu. Jednak, by trafić z jak najmocniejszym przekazem musimy wydrukować palakty oraz ulotki reklamujące nasze oba projekty, I tu wchodzicie Wy - Mieszkańcy tego osiedla! Jeśli każde z Was dorzuci do koszyczka choćby po 2-3 zł kwotę 400 zł zbierzemy w mig. Pokażemy Wam faktury, plakatów ma być docelowo 350 i mają zawisnąć u wejścia do naszych bram. Chcemy wydrukować je w dobrej jakości u naszego lokalnego, popowickiego partnera (tak! chcemy wspierać lokalny biznes!). Z góry dzięki za Wasz angaż i poświęcony naszej akcji czas!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

SI

Slawek i Jadzia

Wygramy wbo 2018!

MS
25 zł
marzena segeth
S
20 zł
S71
Maciej Szabatowski
10 zł
Maciej Szabatowski
KC
10 zł
Katarzyna Cugier
A
10 zł
Adamsik
L
ukryta
Lena
S
ukryta
Sławek

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

MS
25 zł
marzena segeth
Nasi użytkownicy założyli

280 063 zrzutki

Pomóż zebrać 400 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.