id: 4bbtbg

Gmina Wieliszew pomaga braciom z Ukrainy

Gmina Wieliszew pomaga braciom z Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 067 779 zrzutek i zebrali 1 164 052 691 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani mieszkańcy gminy Wieliszew, drodzy przyjaciele!

Wiemy, że zawsze można liczyć na Wasze dobre i pełne empatii serce. Nie raz pokazaliście, co to jest siła ludzkiej solidarności. Teraz przyszedł moment kolejnej próby, w którym mamy możliwość zamanifestowania naszej przyjaźni wobec braci sąsiadów, którzy zostali bestialsko napadnięci przez Federację Rosyjską.

Na Ukrainie trwa teraz walka na dwóch frontach -militarnym i humanitarnym.

My mamy możliwość jej wsparcia poprzez zapewnienie bezpiecznych warunków kobietom, dzieciom i osobom starszym z dala od działań wojennych.

Gmina Wieliszew już podjęła szereg kroków zmierzających do przyjęcia potrzebujących na swoim terenie. Chcemy stworzyć im jak najlepsze warunki bytowe z dala od koszmarów wojny. Potrzeb będzie na pewno bardzo dużo, gdyż uciekający ludzie często nie mają przy sobie zbyt wiele. Pościel, środki czystości, produkty spożywce, leki to tylko "wierzchołek góry lodowej" tych potrzeb.

Dlatego, chcąc wesprzeć te działania nasze Koło w porozumieniu z Gminą Wieliszew uruchamia zbiórkę środków na zakup powyższych artykułów oraz inne formy wparcia potrzebujących.

Kochani!

Nie przez przypadek nasz herb ma takie same barwy jak flaga Ukrainy. Wierzymy, że wspólnie zdziałamy dużo i wesprzemy naszych drogich braci w biedzie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 428

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków