id: 4bkpcp

Podaruj wakacje dla dzieci z Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Podaruj wakacje dla dzieci z Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Nasi użytkownicy założyli 1 035 197 zrzutek i zebrali 1 102 268 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

‼ Aktualizacja: Za rogiem sierpień...czasu pozostało tak niewiele. A my nadal potrzebujemy zebrać fundusze na wyjazd dla naszej młodzieży, który odbędzie się na Mazurach (okolice Brodnicy). Bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia!


▶ Dotychczas dzięki wpłatom udało nam się zorganizować wakacje dla młodszej grupy z Warszawy w Lubomierzu oraz dla dzieci z Milanówka oraz Kamionki. Dziękujemy! Wiemy, że z Waszą pomocą nam się uda ❤

___________

Wakacje to ważny czas pełen beztroskiej radości, przygód, nowych doświadczeń i poszerzania horyzontów. To właśnie te beztroskie chwile z dzieciństwa zostają w pamięci na długo i kształtują młodych ludzi. Niestety nie wszystkie dzieci mają możliwość doświadczyć wakacyjnej przygody.


Mała Marysia marzy o wakacjach nad jeziorem i ogniskiem z piankami. To byłby jej pierwszy wyjazd od dawna. Dla 11-letniego Tomka spełnieniem marzeń byłoby wspólne wyjście na lody, czy basen. Natomiast Maks chciałby udać się na wycieczkę do dużego miasta w Polsce. To tylko niektóre z wakacyjnych marzeń naszych podopiecznych.

zd1RtQjbQWAO2Px0.jpg

Pragniemy, aby dzieci i młodzież będący pod opieką Fundacji mieli możliwość spędzenia czasu razem, blisko natury, daleko od życia online, rozwijając swoje pasje i chodząc na wspólne wyprawy. Wierzymy, że razem z Waszą pomocą uda nam się podarować dzieciom niezapomniane wakacje. Ze względu na sytuację życiową i materialną ten wyjazd będzie jedyny dla podopiecznych polskich i ukraińskich dzieci.


Dzięki uprzejmości naszych wspaniałych Darczyńców udało nam się zorganizować nieodpłatnie przestrzeń wakacyjną dla dzieci w malowniczych okolicach: Dom w Górach w okolicach Lubomierza (Pieniny) dla młodszych podopiecznych oraz Dom na Mazurach okolice Brodnicy dla starszych podopiecznych. Podopieczni spędzą również wakacyjny czas w naszym uroczym Fundacyjnym Domu w Kamionce (woj. lubelskie), który również znajduje się w otoczeniu pięknej natury. Dzięki wspaniałym osobom miejsce pobytu mamy już zapewnione.


Szacunkowy koszt wyjazdu:

🧒 1 dziecko/7 dni to około 900 zł.

🗓 1 dziecko/1 dzień to około 120 zł.


W tym zawierają się koszty takie jak:

50 zł - dzienne wyżywienie (domowe śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje),

20 zł - transport i dojazdy do miejsc,

30 zł - atrakcje, wyjścia i wycieczki,

20 zł - pozostałe koszty (zakup sprzętu sportowego, materiały do zajęć etc.)


Twoja wpłata pomoże nam zorganizować posiłki, transport, odpowiednią opiekę i wszystko, co jest niezbędne, aby te wakacje były nie tylko niezapomniane, ale również bezpieczne. W wakacyjnych planach mamy spływ kajakowy, rajd rowerowy, zajęcia sportowe i zabawy wodne, wycieczki do lokalnych atrakcji i zabytków, zajęcia edukacyjno-naukowe, czy wyjścia na lody.


Wiemy, że z Waszą pomocą wszystko jest możliwe! Pragniemy, aby Marysia, Tomek, Maks, Ola, Zuzia, a także wszyscy pozostali mieszkańcy naszych domów otrzymali szansę na wartościowy odpoczynek, motywację do dalszego rozwoju oraz wspomnienia, które zostaną z nimi na całe życie.  


Zapraszamy do dołożenia swojej "cegiełki" na naszą zbiórkę ❤ Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na wakacje dla dzieci z Domów w Warszawie, Milanówku i Kamionce.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 44

GO
Gosia
ukryta
US
Urszula strykier
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
LS
Lidia
ukryta
IG
Izabella Gramburg
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MH
marta hryniak
ukryta
IH
Ivan Hernandez
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków