Meet me on the top, czyli kontynuacja Rozmowy na 501 km ID: 4bvnra

Meet me on the top, czyli kontynuacja Rozmowy na 501 km ID: 4bvnra

840 zł z 10 000 zł

8%

840 zł

840 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

31.08.2020r

19

19

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Celem projektu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat rozszczepu kręgosłupa u dzieci i dorosłych oraz propagowanie aktywności ruchowej osób niepełnosprawnych. Wyzwaniu temu towarzyszy zbiórka funduszy na działalność Fundacji Spina i wsparcie programu SOS dla ROZSZCZEPU KRĘGOSŁUPA.

Program ten jest realizowany na terenie całej Polski. Celem projektu jest budowa sieci wsparcia dla rodzin oczekujących narodzin dziecka z wadą cewy nerwowej, będących w trudnej sytuacji życiowej.

Aby ułatwić rodzicom otrzymanie pomocy i rozpoczęcie właściwych dla dziecka działań, w szpitalach na terenie całej Polski zostaną umieszczone plansze informujące, gdzie można otrzymać pomoc telefonicznie, mailowo lub poprzez informacje dostępne na stronie internetowej fundacji.

Program SOS dla ROZSZCZEPU KRĘGOSŁUPA ma na celu zapobieganie osamotnieniu rodzica w sytuacji doświadczenia traumy oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.


Słuchajcie - Jarek i Janusz przeszli Główny Szlak Beskidzki z myślą o podopiecznych Fundacji! Mieli trochę czasu, bo szli 501 km. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka funduszy na rozpowszechnienie działań w ramach projektu SOS dla RK, czyli pomocy najmłodszym Spiniakom. W ramach kontynuacji akcji oraz zbiórki chcemy włączyć innych do działania, stąd kontynuujemy wydarzenie pod nazwą #meetmeonthetop!! Każdy nominowany nagrywa filmik ze swojego zdobytego szczytu i nie muszą to być góry! Np. idziesz na spacer w nowe miejsce, zwiedzasz ciekawe i dostępne dla niepełnosprawnych miejsca, wybierasz się na nadmorski spacer, wychodzisz na dach budynku i gotowe - masz już swój szczyt. Po filmiku nominujesz kolejne osoby i wpłacasz nawet niewielką kwotę na naszą zbiórkę. Razem możemy zmienić wiele, zatem do dzieła!!

#ZróbmytoRazem

Wpłacający19

DN
Dominika Narloch
100 zł
AB
Agnieszka Blachnik
100 zł
BB
Barbara Blachnik
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
K
Kot
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
HS
Hali Synowiec
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 335 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?