id: 4c8vun

Otwarte Wody

Otwarte Wody

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
21 888 zł 
z 40 000
54%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 939 132 zrzutki i zebrali 931 494 582 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Otwarte wody” to inicjatywa, której celem jest zebranie pieniędzy na żeglarskie wakacje dla dzieci z rodzin uchodźczych mieszkających w Polsce. Dzięki zebranym środkom, będziemy mogli zaprosić dzieciaki z programu edukacyjnego Chlebem i Solą na obozy żeglarskie i dać im możliwość pojechania na ich pierwsze żeglarskie wakacje w życiu!


Twoje wsparcie umożliwi nam sfinansowanie wyjazdów na obozy żeglarskie dla dzieci z doświadczeniem uchodźstwa. Dajmy dzieciom wypłynąć na otwarte wody!

Zróbmy to razem!  

  • wpłać darowiznę
  • opowiedz o naszej inicjatywie znajomym
  • udostępnij zrzutkę

Więcej informacji o nas znajdziesz:


Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na wyjazdy oraz najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci uchodźczych.


TRUDNE POCZĄTKI

Rodziny uchodźców wybrały Polskę, żeby tu rozpocząć nowe życie. Nie jest łatwo zacząć mieszkać i pracować w zupełnie nowym otoczeniu. Dla wielu z nich wysłanie dzieci na wakacyjny wyjazd jest dużym finansowym wyzwaniem. Nasz cel to umożliwić dzieciom uchodźców wyjazdy na wakacje i podzielić się z nimi tym, co sami kochamy najbardziej: żeglowaniem po polskich jeziorach i przygodami wśród pięknej polskiej przyrody. Twoje wsparcie umożliwi nam zorganizowanie obozów żeglarskich dla dzieci uchodźców. Od 2 lat współpracujemy z programem Chlebem i Solą Fundacji Polska Gościnność, zabierając dzieci z rodzin uchodźczych na żeglarskie weekendy i obozy. W tym roku chcielibyśmy móc zaprosić kolejne dzieciaki.


ŻEGLARSKA PRZYGODA DLA DZIECI UCHODŹCÓW

Jako Klub Żeglarski Santa Maria od przeszło 50 lat prowadzimy działania na rzecz dzieci i młodzieży. Uważamy, że obozy żeglarskie są cudowną przygodą, sposobem na poznanie rówieśników i najurokliwszych zakątków Polski. Obozy są przy tym prawdziwą szkołą zaradności, współpracy i odpowiedzialności. Na tym opiera się wychowawczy charakter obozów Santa Marii.  Zapraszając dzieci chcemy także wesprzeć ich rodziców, dając im trochę czasu dla siebie.


JAK WYGLĄDAJĄ NASZE OBOZY?

Misją Santa Marii jest wspieranie wychowywania i rozwoju młodzieży, rozwijanie ich talentów, doskonalenie umiejętności i dzielenie się nimi z innymi. Robimy to poprzez wspólne działanie i żeglowanie. Stawiamy na budowanie więzi, samodzielność, współpracę, kreatywność i radość z żeglowania. Działamy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Istotna jest dla nas bliskość z naturą, prostota. Śpimy pod namiotami, żeglujemy na łódkach otwarto kabinowych (omegach i optymistach), wybieramy dzikie i ciche miejsca obozowe. Naszymi wychowawcami jest certyfikowana, doświadczona kadra z powołaniem i niesamowitym zaangażowaniem. 

 


O NAS

“Klub Żeglarski Santa Maria” to sekcja żeglarska warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej. Naszą misją jest wychowywanie i rozwój młodzieży, rozwijanie ich talentów, doskonalenie umiejętności i dzielenie się nimi z innymi. Stawiają na budowanie więzi, samodzielność, współpracę, kreatywność i radość z żeglowania. Działają dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej o ich działalności możesz dowiedzieć się tutaj.


„Chlebem i solą” to pierwotnie oddolna i nieformalna inicjatywa, która służy wspieraniu i inicjowaniu działań na rzecz poprawy losów uchodźców w Polsce i Europie. Od czterech lat prowadzi program wsparcia edukacji młodych uchodźców. Z każdym z 114 pracuje jego indywidualny wolontariusz lub wolontariuszka. Więcej o naszej działalności możesz dowiedzieć się na fan page’u.


Cove Pictures jest odpowiedzialny za produkcję filmów wspierających projekt “Otwarte Wody”. Jest niezależną grupą produkcyjną, w której skład wchodzą: Andrzej Gil, Jan Zajączkowski i Krzysztof Gromnicki. Pierwsze projekty zaczęli tworzyć koło 2013 r. i pracują z dobrymi skutkami do dziś. Cove para się robieniem przeróżnych filmów – od etiud fabularnych po relacje z wydarzeń i spoty marketingowe. Ostatnim dokonaniem jest krótkometrażowy „Landszaft”.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 139

FW
Fundacja Warto Chcieć , Justyna Kraszewska
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PR
Profeina
1 000 zł
MW
mikołaj wroniszewski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AK
Agnieszka Kosowicz
650 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków