id: 4crjfu

Na ratunek psiemu ratownikowi

Na ratunek psiemu ratownikowi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
8 335 zł 
z 5 000
166%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 934 492 zrzutki i zebrali 922 465 423 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

♥ ♥ ♥ Pragniemy serdecznie podziękować ludziom o Wielkich Sercach ♥ ♥ ♥ za wsparcie finansowe na "zrzutka.pl" Na ratunek psiemu ratownikowi, za zgromadzone tak duże środki w wysokości ponad 160%!!!!! . Roya jest już po wszystkich niezbędnych badaniach, RTG i po podaniu komórek macierzystych. Przed nią teraz rehabilitacja i mam głęboką nadzieję, że jeszcze będzie robiła to co kocha najbardziej czyli szukała ludzi których bardzo kocha ♥.


Będziemy się dzielić z Wami informacjami i relacjami z przebiegu rehabilitacji i powrotu do treningów.


Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy za Wasz wsparcie ♥.
Roya to 7 letni owczarek niemiecki, który służy człowiekowi pomagając w poszukiwaniach osób zaginionych. W 2015 roku rozpoczęła swoją służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatyni i podchodziła do egzaminów psów ratowniczych przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną, które zakończyła niejednokrotnym sukcesem otrzymując certyfikat specjalności terenowej klasy I oraz specjalności gruzowiskowej klasy I co uprawnia ją do udziału w akcjach ratowniczych na terenie i poza granicami kraju. Roya jest bardzo aktywnym psem i kocha swoją pracę, nie jednokrotnie brała udział w akcjach poszukiwawczych nawet tych o których mówiono w ogólnopolskich mediach. Teraz to ona potrzebuje pomocy. 

Dysplazja stawu biodrowego odbiera jej możliwość dalszego niesienia pomocy i przynosi coraz większe cierpienie. Jedynym sposobem i dającym największe szanse na powrót do ratownictwa jest podanie komórek macierzystych.

Koszty związane z wynikami, prześwietleniami i podaniem komórek oraz dojazdy oddalonego o 200 km Wrocławia, wstępnie oszacowano na ok. 5 000,00 PLN.

Liczy się dla nas każde wsparcie. Jesteśmy wdzięczni za każde udostępnienie i za każdą przelaną złotówkę.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 160

AS
Adrian Słomiak
300 zł
OB
Anna B
200 zł
JF
Jan Fidor ZRM Zgorzelec
200 zł
FA
Fabiana
200 zł
MG
Marcin Gach
150 zł
 
Dane ukryte
130 zł
JK
100 zł
OR
Oskar Radomski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BP
Barbara Pawelec
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków