Wpłać na zrzutkę: Nagranie debiutanckiego albumu „Wolno i Miło”

 
Anna Jażdżyk
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Lekcja gry na Ukulele

  Grasz już na Ukulele? A może stawiasz pierwsze kroki lub wahasz się czy to instrument dla Ciebie? Z przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości :) - jeżeli nie masz instrumentu, nie szkodzi :) mam ich pod dostatkiem :)Jeżeli natomiast zapałałaś/eś już miłością do Ukulela z przyjemnością podzielę się z Tobą tajnikami mojej techniki, nauczę kilku kawałków „Wolno i miło” ;) i przekażę moją wiedzę i miłość do tego magicznego instrumentu. Jesteś z Warszawy? Zapraszam do mnie lub wpadnę do Ciebie. Mieszkasz hen hen daleko? Nie ma problemu! Złapmy się na Skype lub innym komunikatorze.
  rozwiń
 • Warsztat z otwierania głosu

  Nasz głos i jego brzmienie to historia o odwadze, autoekspresji i naszej autentyczności. Czasem aż ciężko nam uwierzyć jak niewiele osób mówi swoim naturalnym głosem. Wielu wokalistów boryka się z odnalezieniem swojego naturalnego brzmienia.i wtedy wkraczam ja :)Nieważne, czy na codzień śpiewasz, pracujesz głosem czy po prostu chcesz popracować nad swoją autentycznością :) zobaczymy co Cię blokuje i zajmiemy się tym :) Preferuje spotkania 1:1 ale niewielka grupa to równie piękna przestrzeń do pracy. Preferowane miejsce to Warszawa - u mnie lub u Ciebie ale możemy się też przeciąć na naszym podróżnym szlaku :)
  rozwiń
 • Lekcja gry na gitarze

  Muzyka to całe życie Piotrka - ostatnie 20 lat nie rozstaje się on z gitarami różnej maści - począwszy od klasycznych, akustycznych, elektrycznych, basowych i wszystkich instrumentów, które mają brzmiące struny. Zna scenę od podszewki i odnajduje się w każdym klimacie, od subtelnych delikatnych brzmień przez rocka aż do ciężkich metalowych soundów.To wyjątkowe spotkanie nie tylko dla początkujących ale również duża szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swój warsztat, poszerzyć muzyczne horyzonty i zainspirować podejściem muzyka, który gitarze dedykował życie :) Spotkanie dostępne zarówno online jak i na żywo u nas w pracowni :) Czas? Nie liczymy czasu :) spotkanie trwać będzie tyle ile nieść was będzie wspólne flow :)
  rozwiń
 • Warsztaty z czułości

  Czułość to moja super power a moje warsztaty z czułości to w pewnych kręgach już dość kultowa rzecz :) bardzo serdecznie zapraszam Cię na wspólną podróż do Twojego serca. Może przechodzisz trudny czas? Może tęsknisz za czymś i nie możesz zlokalizować źródła swoich emocji? Może czujesz, że coś Cię blokuje przed życiemna 100%? A może po prostu chcesz dobrze się poczuć i spędzić wolny i miły czas w mojej pracowni prowadzona/ny przez mój głos lub zupełną ciszę? Oferuje Ci swoją czułość i obecność w intencji Twojego wzrostu, lepszego poznania swoich głębin i powrotu do siebie.Możesz mieć pewność, że po tym spotkaniu poczujesz się lepiej a ja dopilnuje, żeby dało Ci ono tonę nowego spojrzenia i inspiracji.Spotkanie dostępne również online lub możemy spotkać się gdzieś na szlaku :) Dużo podróżujemy wiec na pewno znajdziemy dogodne miejsce.
  rozwiń
 • Piosenka na zlecenie

  Ponieważ jesteśmy piosenkowym duetem do zadań specjalnych z przyjemnością skroimy dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich specjalną dedykowaną piosenkę na wymiar ;). Może Twój kumpel ma urodziny? Albo chcesz zrobić niezapomniany prezent swojej drugiej połówce? Procedura jest następująca - dzwonisz/piszesz do mnie(Ania) i dajesz mi wszystkie najistotniejsze dane dotyczące osoby, sytuacji, waszych wspólnych doświadczeń etc. Ja kroje tekst na wymiar - zabawny, czuły lub taki jaki Twoja dusza sobie zapragnie :) Później osadzamy z Piotrkiem Twój tekst w skomponowanej specjalnie na te okoliczność muzyce i włala! Dostarczamy Ci filmik lub nagranie z Twoją piosenką :)A może masz swój własny tekst, który chciałbyś żebyśmy przerobili na piosenkę? Nie ma problemu :) A nuż uda nam się uszyć razem jakiegoś bengera ;)
  rozwiń
 • Wspólny wieczór przy płótnie

  Ponieważ malarstwo to moja druga wielka miłości z przyjemnością zaproszę was do mojego świata. Spędźmy razem wieczór i stwórzmy niezapomniane dzieła.Z przyjemnością zaproszę Ciebie i Twoich bliskich do swojej pracowni (max 3 osoby) lub odwiedzę was w waszym domu (nielimitowana liczba uczestników). Zapoznam z tajnikami malarstwa intuicyjnego, stworzymy razem piękne płótna i odkryjemy drzemiących w was wewnętrznych artystów. Zapraszam was na wycieczkę do centrum waszej czułości.Dojeżdżam w każdy zakątek Polski :)
  rozwiń
 • Prywatny koncert

  Wybierając tę opcje przybliżasz nas w bardzo znaczący sposób do zrealizowania naszego marzenia. To dla nas magiczny gest dlatego chcemy odpłacić Ci się tym samym. Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim domu lub wybranym przez Ciebie miejscu i zagramy dla Ciebie i Twoich bliskich prywatny koncert, spędzimy z wami czas i podzielimy się wszystkimi pięknościami, które mamy w sobie. Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski :)
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.