id: 4cucky

Rak jajnika o najwyższym stopniu złośliwości

Rak jajnika o najwyższym stopniu złośliwości

Nasi użytkownicy założyli 1 151 439 zrzutek i zebrali 1 196 445 082 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry

Dziękuję, że zaglądacie na moją zbiórkę oraz za wszelką pomoc. A teraz kilka słów o mnie. 

Mam na imię Alicja, mam 34 lata i już drugi rok choruję na raka jajnika, niestety z przerzutami, co mnie przeraża. 

2 lata temu odbyła się moja pierwsza operacja podczas której okazało się, że mam nowotwór o najwyższym stopniu złośliwości z przerzutami na jelito grube i do węzłów chłonnych. Podjęłam się próby pięciu cykli wyczerpującej chemioterapii po której byłam w stanie krytycznym. Z uwagi na to przerwałam leczenie, cały czas jednak szukając różnych sposobów, aby pomóc sobie w walce z chorobą. Wtedy jeszcze nie znałam swojej drogi i sensu, nie wiedziałam czego tak naprawdę chcę od życia. Teraz widzę jak choroba wpływa na samoświadomość i postrzeganie świata. Obecnie dokładnie wiem czego chcę od życia – właśnie jego samego! Pragnę wrócić do pełni sił i zdrowia, które okazało się najważniejsze. 

Ostatnie 2 lata były dla mnie jak okrutna nieskończoność. Po roku dostałam agresywnej wznowy choroby, a polska służba zdrowia niestety nie dawała mi żadnych szans. W styczniu 2022 roku wyjechałam na operację do Hamburga lecz niestety operacja ta nie powiodła się. Lekarze otworzyli i zamknęli mnie mówiąc, iż wszystko jest już tak rozsiane, że operacja byłaby zbyt ryzykowna i po prostu bym jej nie przeżyła.  

Mimo cierpienia, bólu i ogromnego strachu żyję nadal, każdy dzień jest dla mnie cenny i każdego dnia modlę się o pełnię sił. Mam cudowną rodzinę i dzieci dla których pragnę żyć jak najdłużej.

Choroba nauczyła mnie co w życiu jest najważniejsze i na co i na kogo mogę tak naprawdę liczyć. Codziennie dziękuję Bogu za każdy, ten lepszy czy gorszy dzień i modlę się, aby było ich jak najwięcej!

Ostatnio zrobiłam częściowe badania dzięki którym po części poczułam ogromną ulgę bo zmiany, które były w jamie brzusznej cofnęły się , jednak została miednica w której było najwięcej spustoszenia. Niestety z powodu tak silnych przejść, emocji i załamania nie byłam w stanie podejść do kolejnego badania. Strach mnie po prostu sparaliżował. Pojawiła się depresja, która staje się moim kolejnym zmartwieniem. Nutka nadziei na radzenie sobie z nią pojawiła się jednak, gdyż udało mi się dostać na bezpłatną terapię u psychologa, którą rozpoczynam niebawem. 

Mój organizm przyzwyczaił się również do suplementacji, dzięki której w jakiejś mierze łatwiej mi funkcjonować. Bez tego zwyczajnie nie mam sił, często nie jestem w stanie podnieść się z łózka i w miarę normalnie funkcjonować. Dodatkowo walczę z bardzo silnymi wypadowymi z powodu braku hormonów - okazało się że rak jest silnie hormonozależny. 

Comiesięczne koszty leczenia – suplementy, leki, kroplówki i cała masa innych rzeczy przerastają moje możliwości finansowe. Przez to pojawiają się ogromne problemy nawet z udźwignięciem codziennych potrzeb jak opłaty czy zakupy spożywcze. Dlatego w swoim i imieniu mojej rodziny bardzo proszę o wsparcie! Wspomagając finansowo, nawet niewielką kwotą dajecie mi ogromną nadzieję! 

Bóg zapłać wszystkim za pomoc!❤️🙏

Alicja.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 65

MA
Marta
100 zł
ŁC
Łukasz Cymer
100 zł
BG
Barbara Górska
50 zł
AJ
Agnieszka J
45 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DI
Dima
50 zł
NV
Nazar
100 zł
MG
Monika
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!