id: 4d5vje

EkoKapp - charytatywna wyprawa rowerowa

EkoKapp - charytatywna wyprawa rowerowa

Nasi użytkownicy założyli 1 014 583 zrzutki i zebrali 1 061 044 801 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nordkapp to jeden z dwóch najdalej wysuniętych na północ przylądków Europy i cel wielu podróżników. W maju 2023 r. nasz kolega, Łukasz Trojanowski, wyruszy w tym kierunku z Warszawy trasą liczącą 2600 km. Będzie to wyprawa z charytatywnym celem – za każdy przejechany kilometr wpłacimy 5 zł na konta dwóch organizacji: Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz Fundacji “Duch Leona”. Całościowa kwota, która je zasili może jednak ulec podwojeniu, jeśli zdecydujecie się wesprzeć tę zbiórkę.


Pomysł na podróż jest nieprzypadkowy – zawodowo i prywatnie angażujemy się w działalność ekologiczną. Dlatego też kibicujemy Pracowni na rzecz Wszystkich Istot, która chroni dziką przyrodę w Polsce. Podzielamy jej pogląd, że dbanie o wysoką jakość środowiska naturalnego to działanie na rzecz wszystkich istot, zarówno przyrody jak i ludzi. Wsparcie finansowe to w tym wypadku wyraz szacunku i poparcia dla działań Pracowni realizowanych zarówno na poziomie globalnym - poprzez wprowadzanie zmian systemowych, jak i lokalnym - dla konkretnych celów. 


Na działalności lokalnej skupia się też Fundacja “Duch Leona”, która zapewnia dom będącym w potrzebie psom ras dużych i olbrzymich oraz starszym i chorym. To psy po ciężkich przejściach, które dzięki Fundacji w pięknym i przyjaznym otoczeniu odzyskują zdrowie, wiarę w człowieka i zdobywają kompetencje do funkcjonowania w społeczeństwie. My z kolei dzięki jej misji mamy szansę rozwinąć empatię, zrozumieć potrzeby psów i dzięki temu zapewnić im właściwy i godny sposób życia.


Wspierając obie te instytucje, możemy być pewni, że zebrane przez nas pieniądze zostaną dobrze wydane na cele, które wpływają na środowisko i jakość naszego życia. Popularne hasło głosi, że wspólnie możemy więcej – dzięki tej zbiórce łatwo się przekonamy, że faktycznie ono działa.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MM
Na sprzyjający wiatr!
100 zł
BM
Magda
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!