id: 4d93ct

Zrzuta na pionierów

Zrzuta na pionierów

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
100 zł 
z 10 000
1%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

POMÓŻ UPAMIĘTNIĆ TWÓRCÓW STATYSTYKI RELIGIJNEJ W POLSCE


Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC powstał z oddolnej inicjatywy kilku zapaleńców, a przede wszystkim ks. Witolda Zdaniewicza. Niemal przez całe życie ks. Zdaniewicz zmagał się z poważnymi trudnościami finansowymi. Nigdy nie pobierał pensji za swoją pracę. A przez ostatnie kilkanaście lat życia utrzymywał ISKK z własnej nie tak wysokiej emerytury. Oprócz niego było też wielu innych, którzy bezinteresownie współtworzyli ISKK. 


W 2022 r. minie 50 lat od powstania ISKK. Wciąż większą część pracy wykonujemy jako wolontariusze. Dlatego, aby upamiętnić twórców ISKK, potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż upamiętnić twórców statystyki religijnej w Polsce, bez których nie mielibyśmy wiedzy o naszej religijności.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Publikacja w prezencie

Każdy darczyńca, który przekaże darowiznę w wysokości 50 zł lub więcej otrzyma od nas w prezencie przygotowywany przez nas kolorowy album z historią pionierów t...

od 50 zł

Kupione 2

Zakończona
Twoje nawzisko w książce

Darczyńcy, który przekażą kwotę 500 zł lub więcej zostaną uhonorowani wpisem w przygotowywanej przez nas publikacji oraz otrzymają album w prezencie.

od 500 zł
Zakończona

Wpłaty 2

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 137 zrzutek

i zebrali

840 055 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?