id: 4dm4d9

Puszka dobra dla ubogich.

Puszka dobra dla ubogich.

 
Dariusz Ziemba

Opis zrzutki

Spotykamy wielu potrzebujących, czasami nie wiemy czy, albo jak im pomóc...

Wczoraj w sklepie, przychodzą regularnie, wiedzą, że prawie zawsze coś mam, przekazałem 4 osobom po kilka bułek, margarynę, konserwę drobiową czy puszkę pasztetu:

Adam, bezdomny po odsiadce, 20-30 lat

Basia, rencistka, 50+

Karol, bezdomny, 65+

Stanisław... chyba z wiekiem trudno mu się odnaleźć...

Czasami te 3-5 złoty wystarczy żeby poczuli się lepiej, uśmiechnęli.

Niestety chwilowo lodóweczka na zapleczu pusta.

Proszę Was zatem, jeżeli możecie wpłacić symboliczne 2-3 złote na ten cel, każdy tki datek to tytułowa "puszka dobra".

Dziękuję, niech Bóg prowadzi.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez