Pomoc finansowa dla Tomka Misarko i jego rodziny ID: 4dxxjn

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

39 038 zł z 60 000 zł

65%

39 038 zł

z 60 000 zł

zakończona

30.11.2019r

301

wspierających
65%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jestem Karolina siostra Tomka i zbiórkę pieniędzy organizuje razem z przyjaciółmi Tomka. ZEBRANE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA REHABILITACJĘ TOMKA I POMOC JEGO ŻONIE I DZIECIOM.

Chcielibyśmy wymazać z pamięci popołudnie 01.06.2019r., tego dnia miał miejsce wypadek Tomka. Wysportowany, dbający o zdrowie, w sile wieku mężczyzna jechał rowerem. Podczas przejażdżki doszło do zatrzymania akcji serca i przewrócił się spadając z wału wprost do rzeki. Nieprzytomny zachłysnął się wodą. Ogromnie dziękujemy osobom, które widziały ten wypadek i udzieliły Tomkowi pierwszej pomocy oraz wezwały pogotowie. Pomimo natychmiastowej reakcji, jego stan był bardzo poważny. Mijały kolejne dni, a on dalej był w śpiączce. Staraliśmy się odrzucać negatywne myśli. W piątej dobie Tomek się wybudził. Poczuliśmy ogromną ulgę, wielką radość ale i niewiarygodny stres: jak daleko zaszły zmiany spowodowane wypadkiem? Obecnie Tomek przebywa w szpitalu na oddziale neurologiczno-rehabilitacyjnym. Każdy dzień jest walką o to, aby mógł w pełni normalnie funkcjonować. Przed nim jeszcze kilka miesięcy długiej rehabilitacji. Jest ona niezbędnym elementem do jego powrotu do zdrowia. Na szczęście porusza się o własnych siłach, mówi i czyta. Niedotlenienie spowodowało problemy z pamięciom, dlatego potrzebuje ciągłej pomocy i dalszego leczenia.

Tomek ma jednoosobową działalność gospodarczą i utrzymuje dom. W obecnej sytuacji rodzina pozostaje z ograniczonymi środkami do życia. Sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, bo oprócz comiesięcznych opłat, jest jeszcze do spłacenia kredyt na mieszkanie. Na początku lipca zostanie po raz trzeci tatą.

Kochani, doskonale wiecie jaką osobą jest Tomek, zawsze otwarty i uśmiechnięty, zarażający dobrą energią. Znany jest z otwartego serca. Angażował się w liczne akcje i zbiórki charytatywne, pomagał w jadalni dla ubogich i bezdomnych.

Tomek to kochający życie miłośnik motoryzacji, zapalony rowerzysta.

WIERZYMY, ŻE DOBRO WRACA, DLATEGO PROSIMY WAS O POMOC.

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ I DOBRE SERCE.

Tomek uśmiechnięty jest cały czas. Zdjęcie zrobione po wybudzeniu.

Aktualności1

  • Odzew jest niesamowity. Dziękujemy bardzo za wsparcie !!!

Wpłacający301

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze31

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

423 302 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?