Opis zrzutki

W te wakacje chcielibyśmy zabrać dzieciaki z warszawskiej Pragi-Północ na

"Wakacje marzeń"


Bez Was nie damy rady, więc móc to zrealizować potrzebuje my Waszego wsparcia!Czego potrzebujemy, żeby móc spełnić ich marzenia:

Wyjazd jednego dziecka to koszt 1099 PLN, naszym marzeniem jest, żeby pojechała ich co najmniej 20 – dlaczego? Bo to rewelacyjne dzieciaki!

Koszt całego przedsięwzięcia pokrywającego koszty wyjazdu letniego na "Wakacje marzeń" dla 20-stki dzieci to 22.000 PLN, które potrzebujemy uzbierać, do 25 czerwca br.Mocno liczymy na Waszą POMOC & WSPARCIE!

Razem możemy więcej!Przybliżając działalność naszej organizacji - od 25 lat prowadzimy projekty obejmujące wsparciem, dzieci i młodzież z dysfunkcyjnych rodzin, a także osoby z niepełnosprawnościami, osoby w kryzysie bezdomności, długotrwale bezrobotne. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, które to przez ostatni czas były narażone na izolację, a tym samym na częste przebywanie w domach, w których warunki nie zawsze bywają sprzyjające prawidłowemu rozwojowi. Kontakt rówieśniczy w tym czasie ograniczał się często do wirtualnej przestrzeni, co ma negatywny wpływ i zakorzenia ich przy tego typu formach spędzania wolnego czasu. Chcielibyśmy pomóc 20 dzieciom z najuboższych rodzin z dzielnicy Praga-Północ, wytypowanych z udziałem naszej świetlicy socjoterapeutycznej "Mały Książe". 

Dzieciom, które na co dzień nie mają łatwo, muszą się mierzyć każdego dnia z trudnościami występującymi w ich domach, balansować na przestrzeni szkolnej, tak aby nie poddać się i nie porzucić edukacji, a jednocześnie mierzyć się z często trudną sytuacją w domu.


W tym roku my - Stowarzyszenie Otwarte Drzwi chcemy zagwarantować miejsce wypoczynku letniego dla 20 dzieci z najuboższych rodzin z dzielnicy Praga-Północ. Jednak, aby to się mogło zadziać, potrzebujemy Państwa pomocy. W przypadku zebrania kwoty niższej niż pierwotnie zakładano, środki finansowe zostaną przekazane na wyjazd dzieci najbardziej potrzebujących bądź - w porozumieniu ze świetlicą socjoterapeutyczną "Mały Książe" - zostaną zorganizowane aktywności dla dzieci w ramach organizacji półkolonie w mieście. W sytuacji, w której, zbierzemy więcej środków niż kwota zakładana, połączymy kolonie wyjazdową z aktywnością półkolonii w mieście w pozostałym czasie wakacji.


Przypominamy - koszt całego przedsięwzięcia pokrywającego koszty wyjazdów dla 20 dzieciaków to 22.000 PLN (1 dziecko to 1099 PLN), które potrzebujemy uzbierać, do 25 czerwca br.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 65

AM
Anna Mrozik
300 zł
MW
Michał Walecki Natwest
100 zł
AK
Anna
100 zł
AS
Andrei Surmach NatWest
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PM
Piotr Malinowski Nat West
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
ŁM
Łukasz Mrozik
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

Targowa 82, 03-448

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

754 510 zrzutek

i zebrali

545 968 776 zł

A ty na co dziś zbierasz?