Odeszła nagle, pozostawiając nas...
Odeszła nagle, pozostawiając nas...
Opis zrzutki
Eliza odeszła niespodziewanie, pozostawiając po sobie ogromną pustkę i żal, których nie sposób opisać słowami. Jeszcze niedawno była z nami- pełna planów, marzeń i codziennej obecności, która wydawała się czymś oczywistym. Dziś musimy zmierzyć się z rzeczywistością bez Niej.
Była osobą o niezwykle dobrym i zawsze otwartym sercu. Nigdy nie przechodziła obojętnie obok ludzkich problemów i zawsze znajdowała czas, by pomóc każdemu, kto tego potrzebował. Dla rodziny przyjaciół i znajomych była wsparciem, na które można było liczyć w każdej sytuacji. Jej życzliwość, empatia i gotowość do niesienia pomocy pozostaną w naszej pamięci na zawsze.
W jednej chwili świat naszej rodziny zmienił się nie do poznania. Oprócz tęsknoty i trudnych emocji zostaliśmy sami z wieloma sprawami, które trzeba uporządkować i dokończyć. Musimy zmierzyć się z codziennością, której nikt nie był przygotowany doświadczać tak wcześnie. Próbujemy poskładać życie na nowo, kawałek po kawałku, jak puzzle, których już nigdy nie da się ułożyć tak samo jak wcześniej.
Zbiórkę zakładamy, aby wesprzeć rodzinę Elizy w najbliższym , najtrudniejszym czasie oraz pomóc zabezpieczyć przyszłość jej najbliższych. Zebrane środki pozwolą pokryć bieżące wydatki dać odrobinę spokoju w chwili, gdy każdy dzień jest walką z bólem pom stracie ukochanej osoby.
Każda wpłata, niezależnie od jej wysokości, będzie dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli nie możesz pomóc finansowo, prosimy o udostępnienie tej zbiórki. Każdy gest ma znaczenie.
Siostry.
Trzymajcie się, dziewczęta i cała rodzino. T