id: 4e9kfw

Wyjazd na turniej do Liberca dla dzieci

Wyjazd na turniej do Liberca dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 169 860 zrzutek i zebrali 1 218 911 282 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Graj z Nami! 

Możesz to pomożesz! Jedź z Nami na turniej piłki nożnej do Czech!


Oferta wsparcia dla zawodników!


Drużyny MLKS WARTA Międzychód Młodzik zwracają się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe udziału zawodników w międzynarodowym turnieju piłki nożnej LIBEREC TROPHY w dniach 16-18.06.2023 w miejscowości Liberec w Czechach.

Zawodnicy naszego klubu na co dzień, ciężko trenują na treningach, a także dzielnie rywalizują w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, w najwyższej z możliwych lig w swojej kategorii wiekowej, wojewódzka liga młodzika. Drużyna poza treningami i meczami mistrzowskimi bierze udział w obozach sportowych i licznych turniejach piłkarskich, gdzie godnie reprezentują Międzychód, klub sportowy Warta Międzychód, a także najważniejsze wartości jak współpraca, fair-play, zaangażowanie i pasja. Udział w takim turnieju jest niesamowitym doświadczeniem i przeżycie dla zawodników, ponieważ pozwala na rywalizację z rówieśnikami z innych krajów, sprawdzić się na tle zagranicznych drużyn. Dzięki takim turniejom zawodnicy poznają nowe kraje i kultury, to także świetna okazja do doskonalenia języków obcych i zawierania nowych znajomości.

W 2023 roku chcielibyśmy wystąpić w międzynarodowym turnieju piłkarskim w czeskim Libercu. Turniej LIBEREC TROPHY odbędzie się w dniach 16-18.06.2023 w miejscowości Liberec w Czechach. Uczestnictwo w takim turnieju jest bardzo kosztowne, same koszty transportu to prawie 6 tysięcy złotych, do tego koszty noclegu i wyżywienia, które są tak dla klubu jak i rodziców ogromne. Abyśmy mogli sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć wspaniałe emocje na turnieju, konieczna jest pomoc finansowa. Dlatego o tę pomoc prosimy. Każda suma przekazana na ten cel przybliży naszych zawodników do wyjazdu na turniej. Ze swojej strony deklarujemy propagowanie logo sponsorów na turnieju oraz umieszczenie go na stronach internetowych klubu, również na stadionie miejskim.

Z całego serca dziękujemy za zwrócenie uwagi na naszą prośbę i życzliwe jej potraktowanie.


W imieniu zawodników, rodziców i całego klubu MLKS WARTA Międzychód

Trener Mateusz Grzela
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!