Leczenie i rehabilitacja Zakończona 30.03.2018r ID: 4ew2ha

Leczenie i rehabilitacja

Zebrano 1 zł
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

11
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Proszę o pomoc i udostępnienie mojej zrzutki


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witam, mam na imię Krzysiek mam 32 lata, dnia 10 czerwca 2017r uległem wypadkowi w pracy. Pękła w ręku mi butelka co spowodowało przecięcie ścięgna długiego kciuka. Niestety lekarz w szpitalu do którego udałem się zaraz po wypadku sam gdyż karetka nie zechciała dojechać, nie dopatrzył się przecięcia ścięgna, mimo mojego pytania czy palec będzie się ruszał. Niestety doktor popatrzył tylko i zaszył ranę i odesłał mnie do domu ze skierowaniem do chirurga w przychodni rodzinnej. Wypadek był w sobotę mi udało się dostać do chirurga we wtorek, znowu zapytałem chirurga czy kciuk będzie się ruszał, tu już lekarz wykazał więcej inicjatywy i skierował mnie do szpitala oddalonego o 25 km, na oddział ortopedii. Niezwłocznie udałem się do tego szpitala tam po odsiedzeniu w kolejce udało mi się uzyskać pomoc i tego samego dnia zostałem poddany zabiegowi odroczonego zszycia sięgną długiego kciuka. Niestety pomimo upływu czasu nie mam sprawności kciuka, kciuk zgina się tylko troszkę co powoduje brak chwytu, jest to ręka dominująca, cały czas mam przeczulice, gdyż uszkodzeniu uległy nerwy, kciuk bez rehabilitacji robi się sztywny. Niestety tyle czasu rehabilitacji i leczenia oraz poddawanie się zabiegom, wyczerpało moje zasoby finansowe i niestety potrzebuje środków na dalszą rehabilitacje z fizjoterapeutą i wykupienie zabiegów. Także proszę o udostępnienie. Nie jestem naciągaczem każda zł będzie wykorzystana na leczenie, jeżeli przyszli darczyńcy mają jakieś wątpliwości mogę udostępnić dokumentację lekarską.

Obecnie środki zostaną przeznaczone na kontynuowanie rehabilitacji.


Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

niedziela, 31 grudnia 2017 o 15:15

od 11 grudnia nie posiadam już środków do życia i rehabilitacji gdyż nie przysługuje mi już płatne zwolnienie lekarskie.

Aby dodać komentarz lub

Witam,być może jestem w stanie pomóc panu.Proszę o kontakt pod numerem 510156355

1 zł
Krzysztof Bobrowski

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

183 390 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

11
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.