id: 4exwb5
Maszyna do szycia
Maszyna do szycia
Opis zrzutki
Witam serdecznie moich przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych. Zbieram na maszynę do szycia by podarować budżet domowy a dokładnie dwie jedna to ovelock druga do szycia. Szyc umiem tylko sprzętu brak. Jestem mamą 4 wspaniałych dzieci które mają swoje potrzeby na które często nie starcza. Więc postanowiłam zacząć szyc i sprzedawać uszytki. Pomóżcie mi zebrać na tą wyjątkowa maszynę by nic nie stanęło na przeszkodzie i bym mogła podratowac budżet domowy.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Dobrą maszynę do szycia można kupić za 300 zł a nie aż za 2 tys. to ewidentne naciąganie naiwnych ludzi i to nie po raz PIERWSZY!!!!
Oszustem to jest Pan. Mam dość nenkania mnie i mojej rodziny przez kogoś tak nie kompetentnego
Kolejne oszustwo Tych Państwa!!!\nZawsze coś!!!\nDo roboty!!!