id: 4eyhtc

Chcę odzyskać swoje dawne życie! Proszę, pomóż mi!

Chcę odzyskać swoje dawne życie! Proszę, pomóż mi!

185 zł 
z 30 000 zł
0%
zakończona 22.06.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Mateusz, a od trzech lat moim życiowym celem jest odzyskanie sprawności. Wszystko inne przestało mieć znaczenie...


Uległem groźnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Doznałem wielu rozległych urazów i licznych złamań, usunięto mi śledzionę, uszkodziłem splot ramienny, jedna chwila, która zmieniła moje życie. Nie mogę się swobodnie poruszać, a brak władzy w lewej ręce sprawia problemy w podstawowych czynnościach życiowych.

Przez całe życie starałem sobie dawać radę z problemami sam, starałem się pomagać innym, teraz sam jestem zdany na pomoc.

hbfcc611bc64bf21.jpegNiedawno dowiedziałem się o konieczności przeprowadzenia operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego, cały staw jest zdeformowany, przez co mam bardzo ograniczone ruchy w kolanie i nieustannie odczuwam ogromny ból. Potrzebna jest operacja polegająca na wycięciu zdeformowanego stawu i wstawieniu sztucznego, a implanty potrzebne do rekonstrukcji kolana są nierefundowane ponieważ są wykonywane indywidualnie tak aby odzyskać jak największą sprawność kończyny, operację można wykonać praktycznie w kilka tygodni, lecz koszt takiej operacji jest ogromny i przekracza moje możliwości.


Do tej pory przeszedłem wiele skomplikowanych operacji. Udało mi się wygrać walkę o życie, a teraz z każdym kolejnym dniem walczę o powrót do zdrowia. Byłem osobą zdrową i aktywną. Teraz nie mogę normalnie żyć. Pomóż mi proszę w walce o zdrowie przekazując niewielką darowiznę.

Za każde wsparcie bardzo dziękuję

Mateusz.


https://www.siepomaga.pl/mateusz-kozuchowski


Indywidualny numer konta zrzutki

65 1750 1312 6881 7448 4174 0235
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

877 676 zrzutek

i zebrali

805 858 490 zł

A ty na co dziś zbierasz?