"PERSPEKTYWY" książka gwarantująca nowe spojrzenie na świat w jeden miesiąc ID: 4fesv7

"PERSPEKTYWY" książka gwarantująca nowe spojrzenie na świat w jeden miesiąc ID: 4fesv7

2 797 zł z 11 000 zł

25%

2 797 zł

2 797 zł

z 11 000 zł

53 dni

53 dni

do końca

50

50

wspierających
25%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pozwól, że się przedstawię i powiem parę słów o projekcie. Nazywam się Hanka i piszę odkąd nauczyłam się czym są literki. Kiedy pisałam moje pierwsze opowiadania nie wiedziałam nawet, że da się składać zdania, ani że pisze się je od lewej strony. Po prostu pisałam, bo do tego się urodziłam. Przez lata swojego życia nie zaprzestałam swojej pasji. Wygrywałam konkursy publikowałam, zdobywałam podium w ogólnopolskich konkursach piśmienniczych i właśnie teraz nadszedł moment, w którym zamierzam spełnić swoje największe marzenie, rosnące we mnie od lat. Mój aktualny cel życiowy, który z Twoją pomocą uda mi się doprowadzic do końca.

"Perspektywy" to mój debiutancki projekt książki, w dużym skrócie zawiera 30 niedługich opowiadań, felietonów, komedii i rozważań, na każdy dzień miesiąca. Teksty napisane i skonstruowane są tak, żeby zwrócić uwagę na pewne detale rzeczywistości, ukazać nowe spojrzenie na rzeczy mające wielki potencjał przydatności, ale przez swoją niepozorność są niemal niewykorzystywane, otworzyć oczy na aspekty ludzkiego umysłu, tego jak go czytać i jak dostać się do pewnych jego zakamarków, jak pogodzić się z losem i czym on tak właściwie jest.

Żartobliwie można powiedzieć, że książka w pewnym sensie odpowiada na legendarne "kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?".

I tu potrzebna jest wasza pomoc, wydanie książki to na moje finanse niemały wydatek, chcę rozpromować 'PERSPEKTYWY' nawet nie dla samego poklasku i zysku, a dla świadomości, że prawdopodobnie dzięki moim tekstom chociaż część osób dostrzeże możliwości, na które nikt wcześniej nie zwrócił ich uwagi. Nie stać mnie jednak na wydanie książki nawet w najmniejszym możliwym nakładzie, tak więc w tej kwestii zdaję się na Ciebie.


Każda osoba, która dołoży się finansowo to tej zrzutki, za wyrażeniem chęci zostanie ujęta w oryginalnych, ciekawych i przykuwających uwagę podziękowaniach, które będą znajdować się w książce wystarczy skomentować zrzutkę swoją wiadomością w cudzysłowie, opatrzoną podpisem. Oraz poprzez zapisanie w komentarzu swojego maila zagwarantować sobie rabat 20% wraz z darmową wysyłką, z kolei dla każdej osoby, która zdecyduje się wpłacić kwotę ponad 50 złotych, do przesyłki z książką dołączony będzie drobny upominek, personalny list z podziękowaniami i designerskie naklejki nawiązujące do estetyki i idei książki.


Opis:

"Perspektywy"

Zbiór 30 krótkich tekstów, na każdy dzień miesiąca. Każdy pokazuje inną perspektywę na codzienność

Metaforyczne, zabawne, fascynujące i w swojej prostocie bardzo prawdziwe teksty, w ciągu miesiąca otworzą twoją głowę i oczy na zupełnie nowe możliwości doświadczania świata.


Dla zachęty polecam przejrzeć parę tytułów rozdziałów, myślę że przykuwają uwagę!

-Sielanka 2020

-Przypadek czegoś 

-Charakter krzesła

-Emocje z kości i stawów

-Potwór spaghetti i jego fizyka

-(meta)Fizyka

Wpłacający50

M
M&A. Kr
440 zł
 
Dane ukryte
200 zł
L
Lela
150 zł
R
RaŻu
150 zł
J
Jaro.K
150 zł
B
BKr
150 zł
IZ
IWONA ZYGMUNT
100 zł
E
E.Ł.
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A.iA. Żurowicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 361 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?