Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

7 624 zł z 50 000 zł

15%

7 624 zł

z 50 000 zł

405 dni

do końca

145

wspierających
15%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jestem Adam, mam 22 lata w przyszłym roku również bym miał 22. A o to moja historia.

Pracuje w firmie z branży automotive a po pracy ćwiczę sztuki walki.

W grudniu wraz z trzema kolegami jadąc na zawody w Jeleniej Górze, mieliśmy wypadek samochodowy. Była to niegroźna stłuczka, bez żadnych ofiar.

Standardowym procesem w takich sytuacjach są badania kontrolne, ich wynik jednak dla mnie nie był standardowy. Przeżyłem wypadek i w calym tym nieszczęściu dostałem od Boga szansę na walkę o przyszłość. Gdyby nie to, nie wiedziałbym o tym, nie miałbym szansy na walkę.

Wyniki badań były nie tylko jak zapowiedź końca kariery w sporcie który kocham, guz mózgu a konkretnie niezlosliwy nowotwor przysadki mózgowej, byłby końcem mnie.

Informacja od lekarzy była jednoznaczna- gdyby nie miał Pan wypadku, to w czerwcu 2019 już by Pana z nami nie było.

Mimo wszystko: przeciwnik przerósł moje najśmielsze wyobrażenia. Wiadomość o nowotworze ścięła mnie z nóg... W jednej chwili mętlik w głowie przysłonił moje wszystkie życiowe plany, które sobie obrałem. Moja przyszłość stanęła pod znakiem zapytanie. Strach i niepewność dalszego życia potrafią złamać każdego . Ważne jest, czy potrafisz odnaleźć się w bieżącej sytuacji i oswoić w sobie to uczucie. Czy potrafisz podnieść się, pogodzić się z losem i rozpocząć najtrudniejszą walkę, o życie.

Postanowiłem walczyć, nie z takich chorób ludzie wychodzili z podniesioną głową. Po długiej drodze dobijania się do jednego z lepszych szpitali w okolicy udało się ustalić szybki termin operacji. Podszedłem do niej z mega pozytywnym nastawieniem.

Mocno wierzę w to, że dostałem szansę na życie. Przeszedłem operację z wynikiem pozytywnym, lecz moja walka nadal trwa . Jestem w fazie długiego leczenia i rehabilitacji . Chce wrócić do zdrowia by realizować dalej swoje plany . Będę wdzięczny za każdą pomoc jaką otrzymam. Mocno wierzę w dobro ludzi ,więc proszę o wsparcie.

Wpłacający145

ML
Mariusz Ligiżyński
1 026 zł
KB
Kuźnia Bielany
500 zł
MP
Mariusz Piotrowicz
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DB
Damian Broniek
300 zł
P
pawel biszczak
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KM
Kamil Majk
200 zł
KL
Kuba Lusti
200 zł
KI
Karol i Gabriela Forgiel
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
 • PR
  Piotr Radomski

  Zdrowia chłopie!!!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Siema byku ;) czytam tak sobie wlasnie tresc jednej, ze zbiorek wplacilem reszte wolnych pieniedzy na jej wsparcie. Zobaczylem tez twoja i przeczytalem ja z ciekawoscia ale niestety zostalo mi ostatnie wolne 5 zl wrzuce ci chociaz tyle. Ale slowa wsparcia ode mnie ! Trzymam kciuki! Uda sie. Pamietaj co do swojej pasji, korzystaj z talentu madrze i pomagaj slabszym jak juz bedziesz w dawnej formie, a bedziesz na bank. Walcz !

  5 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Błogosławieństwa+

 • AM
  Adam Markiewicz

  Powodzenia Adam, też trenuję i trzymam kcuki razem z całą moją sekcją :)

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

387 241 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?