Wypadek uratował mi życie ID: 4ft8m9

Wypadek uratował mi życie ID: 4ft8m9

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

10 050 zł z 50 000 zł

20%

10 050 zł

10 050 zł

z 50 000 zł

70 dni

70 dni

do końca

169

169

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jestem Adam, mam 22 lata w przyszłym roku również bym miał 22. A o to moja historia.

Pracuje w firmie z branży automotive a po pracy ćwiczę sztuki walki.

W grudniu wraz z trzema kolegami jadąc na zawody w Jeleniej Górze, mieliśmy wypadek samochodowy. Była to niegroźna stłuczka, bez żadnych ofiar.

Standardowym procesem w takich sytuacjach są badania kontrolne, ich wynik jednak dla mnie nie był standardowy. Przeżyłem wypadek i w calym tym nieszczęściu dostałem od Boga szansę na walkę o przyszłość. Gdyby nie to, nie wiedziałbym o tym, nie miałbym szansy na walkę.

Wyniki badań były nie tylko jak zapowiedź końca kariery w sporcie który kocham, guz mózgu a konkretnie niezlosliwy nowotwor przysadki mózgowej, byłby końcem mnie.

Informacja od lekarzy była jednoznaczna- gdyby nie miał Pan wypadku, to w czerwcu 2019 już by Pana z nami nie było.

Mimo wszystko: przeciwnik przerósł moje najśmielsze wyobrażenia. Wiadomość o nowotworze ścięła mnie z nóg... W jednej chwili mętlik w głowie przysłonił moje wszystkie życiowe plany, które sobie obrałem. Moja przyszłość stanęła pod znakiem zapytanie. Strach i niepewność dalszego życia potrafią złamać każdego . Ważne jest, czy potrafisz odnaleźć się w bieżącej sytuacji i oswoić w sobie to uczucie. Czy potrafisz podnieść się, pogodzić się z losem i rozpocząć najtrudniejszą walkę, o życie.

Postanowiłem walczyć, nie z takich chorób ludzie wychodzili z podniesioną głową. Po długiej drodze dobijania się do jednego z lepszych szpitali w okolicy udało się ustalić szybki termin operacji. Podszedłem do niej z mega pozytywnym nastawieniem.

Mocno wierzę w to, że dostałem szansę na życie. Przeszedłem operację z wynikiem pozytywnym, lecz moja walka nadal trwa . Jestem w fazie długiego leczenia i rehabilitacji . Chce wrócić do zdrowia by realizować dalej swoje plany . Będę wdzięczny za każdą pomoc jaką otrzymam. Mocno wierzę w dobro ludzi ,więc proszę o wsparcie.

Wpłacający169

ML
Mariusz Ligiżyński
1 026 zł
KB
Kuźnia Bielany
500 zł
MP
Mariusz Piotrowicz
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KS
Kevin Sienkiewicz
400 zł
DB
Damian Broniek
300 zł
DC
Daniel Cidyło
266 zł
P
pawel biszczak
200 zł
UB
Urszula Borkowska
200 zł
UB
Urszula Borkowska
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
 • PR
  Piotr Radomski

  Zdrowia chłopie!!!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Siema byku ;) czytam tak sobie wlasnie tresc jednej, ze zbiorek wplacilem reszte wolnych pieniedzy na jej wsparcie. Zobaczylem tez twoja i przeczytalem ja z ciekawoscia ale niestety zostalo mi ostatnie wolne 5 zl wrzuce ci chociaz tyle. Ale slowa wsparcia ode mnie ! Trzymam kciuki! Uda sie. Pamietaj co do swojej pasji, korzystaj z talentu madrze i pomagaj slabszym jak juz bedziesz w dawnej formie, a bedziesz na bank. Walcz !

  5 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Błogosławieństwa+

 • Adam Markiewicz

  Powodzenia Adam, też trenuję i trzymam kcuki razem z całą moją sekcją :)

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 689 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?