id: 4fxsmt

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za STAŁE wsparcie!

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za STAŁE wsparcie!

0
miesięcznie
0%
470 zł 
łącznie
zakończona 03.03.2021r
wspierających
Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj!

Jeśli jesteś w tym miejscu, to zapewne wiesz już czym jest projekt "Patriotyczne Podkarpacie". Jednak dla pewności, pozwól, że się przedstawimy.


Jesteśmy młodymi osobami wiążącymi swoją przyszłość z Polską. Szczególnie na Podkarpaciu chcemy realizować swoje plany i marzenia.

Dostrzegamy potrzebę integracji i rozwoju szeroko rozumianego środowiska patriotycznego, w szczególności poprzez popularyzację regionalnej historii, kultury, tradycji, a także poprzez dyskusję i wymianę opinii przez lokalną społeczność.

de84e1c023c89dce.jpeg

Rozwijamy projekt medialny w lokalu środowiska narodowego w Rzeszowie, pod nazwą "Patriotyczne Podkarpacie". Jednym z kluczowych elementów nowego portalu będzie telewizja internetowa, w której swoje miejsce znajdą zarówno programy typowo informacyjne jak i publicystyczne z udziałem gości, a także młodych nieznanych jeszcze szerzej lokalnych działaczy relacjonujący komentujący bieżące wydarzenia społeczno-polityczne zarówno z kraju jak i regionu.


Chcemy aby ten portal był naszym wspólnym dobrem. Razem damy radę go zrealizować!


Potrzebujemy jednak Twojej STAŁEJ pomocy. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja z mediami w Polsce. Możemy obrażać się na zaistniałą sytuację lub brać sprawy w swoje ręce i oddolnie tworzyć alternatywę. Dlatego zdecydowaliśmy się ruszyć z projektem telewizji, która spełniałaby cele: kreowania lokalnych liderów i budowę patriotycznego środowiska.


Jak Ty możesz się zaangażować ?

🔶Promocja w sieci - musimy dotrzeć z inicjatywą do kogo się da. Subskrybowanie, udostępnianie, komentowanie i lajkowanie. Niestety bez tego nie damy rady.


🔶Dołączenie do kadry redaktorskiej - najlepiej z własnym pomysłem na program, bądź ekipy obsługującej studio. Chcesz zmierzyć się z kamerą? Złapać pierwsze szlify medialne? Zachęcamy każdego do spróbowania swych sił!


🔶Dzięki tej Zrzutce, dołącz do grona naszych PATRONÓW! Działamy na podstawowy sprzęcie (częściowo pożyczonym), planujemy dalsze inwestycje. Na dziś najważniejszą potrzebą jest pokrycie kosztów stałych jak wynajem lokalu, internet, rachunki i księgowość. Twoje wsparcie finansowe sprawi, że będziemy mogli się nieustannie profesjonalizować i dostarczać produkcje na najwyższym możliwym poziomie!

Chcemy aby ten portal był naszym wspólnym dobrem. Razem damy radę go zrealizować!

p13b32f3c04923ac.jpegŚledź nasze postępy na YouTube i Facebooku!

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zapraszamy na nasz fanpage na portalu Facebook i kanale YouTube. To na nich będziemy zamieszczać informacje dotyczące postępu zbiórki oraz tego co udało nam się zrobić dzięki Waszemu wsparciu!


YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCCDyMBP3rwGCCr7t--wBgQg

Facebook: https://www.facebook.com/patriotycznepodkarpacie


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.