id: 4fxy7x

Dla zwierząt weterynarz i jedzenie

Dla zwierząt weterynarz i jedzenie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 070 zrzutek i zebrali 1 217 751 540 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam. 

Jesteśmy rodziną kochającą zwierzęta, która nie tylko posiada swoją własną gromadkę ale i również jako dom czasowy pomagamy znaleść nowe domy dla zwierząt. 

Jako to nasza pierwsza zbiórka chcemy zaznaczyć że oboje pracujemy, a zajęciem dodatkowym jest ratunek dla zwierząt. Wiadomo w czasach lockdownu i pandemi, ceny znacząco poszły w górę. Nigdy nie prosiliśmy o pomoc gdyż nasz budżet wystarczał na wszystko. 

Ostatnimi czasy jednak trzeba dokładać z małych oszczędności, co wiąże się z rezygnacją pomocy dla tych małych zwierząt. 

Jako rodzina zastępcza staramy się by zwierzaki były już ustabilizowane, zdrowe, zaszczepione, przygotowane do małych dzieci i innych zwierząt, korzystały z kuwety jak i również zostały wysterylizowane oraz powiadały książeczki drowia. 

Pomoc osób które nas rozumieją i wiedzą co i ile kosztuje, pomoże nam dalej robić to co robimy najlepiej. Kwota 1500zł nie jest dużą kwotą, na utrzymanie tych zwierząt oraz ich leczenie w skali około dwóch miesięcy z wyżywieniem łącznie. 

Nie zbieramy na swoje widzimisie bo mamy wszystko co nam potrzeba, nie zbieramy na paliwo to nasz koszt, jak i również na części czy samochód, wszystko mamy.

Zabrana kwota zostanie wykorzystana tylko na zakup lekartw weterynaryjnych, wizyt u weterynarza, jedzenia czy też żwirku do kuwety. Zawsze możemy przedstawić dowody zakupów. 

Darczyńcom którzy nas rozumieją serdecznie z góry dziękujemy za zainteresowanie zbiórką oraz wpłatami. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!